Sevdiğini özleyenler buyurun

my.php

life_city

abowwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww ende üstünde ni gıııııııııııııııııkaydirigubbakcemile:roflol:

Son düzenleme:
ayyy duygucum profilinde bi foto var bittim ne güsell çıkmısın gıı harikasıınn hep böle mutlu olun işallah

ne güzelmiş canım inş tekrar yaparsınız inş evli olarakta böyle tatillere çıkarsınız içim gidiyo sizin yapabildiklerinize ağlıcam nerdeyse neden ben yapamıyorum neden bu kadar dert beni buluyo die isyan etmiyorum ama bende çok isterdim yapabilmeyi çok üzülüyorum senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

img12g

ahh bbeğimi çok özledim ben yaaa
saolun kızlarrr sizde çok şekrsiniz
ben accık topluyum:KK70:

Son düzenleme:
ne güzelmiş canım inş tekrar yaparsınız inş evli olarakta böyle tatillere çıkarsınız içim gidiyo sizin yapabildiklerinize ağlıcam nerdeyse neden ben yapamıyorum neden bu kadar dert beni buluyo die isyan etmiyorum ama bende çok isterdim yapabilmeyi çok üzülüyorum senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

cnm yaa ben buraya foto falan koyuyorm ama yanlış anlaşılmımm
nispet yapıo gibi olmayayım yaa
üüzlürüm ben yoksa:S

allah inş. herkeze nasip etsin
ama hele bi askerden gelsin herşeyi yaparsınızz çalışınca yapılmıcak hiç bişey yok

kızlar bide i harfi yaptırdık göğsüme
bnmkii nasıl izin werdi şaşırmıştım ahahha:KK70:
geçici tabee
i de aşkımın baş harfi

yokk kısss öle seymi olur duygucum kendi gitmiş gibi sevindimmm he öle mutluyum gerçi bnm bir yere gitmeme gerek yok zaten tatil yerindeyimmm

Kızlar ya bende şafakla ilgili sorun yaşıyorum sanırımkafamçokkarıştıen iyi kim anlıyor bu işten...

X