Sevdiğini özleyenler buyurun

Anne dışarıda alış-verişteydi. İki buçuk yaşındaki bebeğe babası gözkulak oluyordu.
Aslında bu pek de zor bir şey değildi. Yavrucak halının üzerinde 'çay seti' oyuncağıyla oynarken baba da koltuğunda gazetesini okuyor, ara sıra da bebeğinin kendisine -çay seti oyuncağının minik plastik fincanlarıyla- ikram ettiği suları çay niyetine içerek oyuna iştirak ediyordu.

Derken anne eve geldi. Baba anneye sus işareti yapıp, bebeği izlemesini istedi. Bu çok şirin hareketini annenin de görmesini istiyordu.
Anne, bebeğin elinde çay fincanıyla salondan çıkıp, biraz sonra içi su dolu olarak babasına getirmesini ve babanın da onu çaymış gibi içmesini seyretti.
Sonra gayet sakin bir tavırla elindekilerle mutfağa geçerken eşine seslendi:

'Uzanabildiği tek su kaynağının klozet olduğunu biliyorsun, değil mi?'

Sonuç-1: Anneler evlatlarını çok sever ve onlara dair her şeyi bilir.
Sonuç-2: Babalar evlatlarına dair bir çok şeyi bilmez ama onları çok sever çok hoşuma gitti sizlerlede paylaştım bu formdan aldım zaten inş bizde ilerde anne olabilme mutluluğuna erişiriz

ilk okuduğumda böle nasıl heweslendim keşke benimde olsa dedim sonda bende ıyyyyyyyyyyy dedim (ay yok ay nerem fesat gı bak ben ewli değilim ki aklıma bişeyler geldi diyim yoksa geldimi:eek:)

aa bana atıyo bide suçu
dilcikar.gif

benim çıkmam gerek şekerimm iyi akşamlarr

ahanda bende gidiyom çatlak gamze iki saattir bekliyom gelmedin kayanam yok ama annem war kızıo hadi ben kaçar

benimde sevgilim askerde taa vanda :'( 2 aydır göremiom çok özledim aşkitomuuuu ama şafak çok karanlık :KK43::KK43:

siz hep ben yokken kaynatıyonuz zaten bi banyoya girip geliyorum sakın beni beklemeden gitmeyin walla bozuşuruz ona göre :eek:klava:

kızım bu ne banyosu yeter beeelaelaelaelaelae

kız ne bilim asker adam nede olsa gelse saldırsa gece sana:roflol::teytey:

nesli çok kötüsün yaaasırnaşık şey

benimde sevgilim askerde taa vanda :'( 2 aydır göremiom çok özledim aşkitomuuuu ama şafak çok karanlık :KK43::KK43:

heh bi tane daha bizden düştü-tatlicadiarzu-
hoş geldin canım..
Allah kavuştursun hepimizi

didosh evet canım şu ekim bitsin ya bende çok özledim canımın içini
dağıtıma gelecek.zaman azaldıkça daha zor geliyor beklemeksenağlama

71 Kirikkale
70 Karaman (Cicikız34 için) :1hug::lepi:
69 Bayburt
68 Aksaray
67 Zonguldak

Şafaklarımı yazmadan olmaz dime kızlar uzun zamandır gelemedim geçmş şafaklarımı yazdım...gamyoncuiremsu

Ve şimdii ŞAFAK:66 Yozgata selam olsun...kaydirigubbakcemile2

12'den sonra 65:eek:
Nasılsınız kızlar?

X