Sevdiğini özleyenler buyurun

hep aynı dawa bunlar yaa boşwer sen şimdi galiba kaynananla yaşıyosun demi şimdi nettesin die kızmıyo mu sana site çok yawaş ya canımı sıkıyoo

uyanık senii oges ekledim msn ama sen açık değilsin galiba böle site yawaş orda konuşsak ii olurdu

nesli kabul ettim canım.sen online değilsin ama :)

gamze sana da mesaj attım geldimi mesajım

allah rahatlık versin kızlar hepinizi iyi geceler tatlı rüyalar sevdiğiniz askerleriniz rüyalarınızda buluşsun sizlerle inş askerlerinizin sesini duyacağınız mutlu haberlerini alacağınız belkide yanınızda olacakları sabahlar diliyorum kızlar :Saruboceq::nazar:a.s.Şeniz:teytey:

ben ikinci baharımı yaşıyorum aşkla evlenmedim...sadece benim kaderimde olduğu ve beni tamalyabilecek yapıda olabileceğini düşündüm...evlenirken...tabi ki sevimli oluşu ve bana çok sevgi ve ilgi göstermesi de beni kandırmadı değildi yani:) aşkla evlenmemiş olmakta beni korkutmuyor değildi aslında ya gene hüsranla sonlanırsa diye...ama görevi gereği bazı geceler işte bazen gündüz yok gündüzler hadi neyse iş güçle evde bi şekil geçiyo ama akşamlar sabah olmayı bilmiyo o yokken...bizimkiler küçük ayrılıklar allah daha büyük ayrılıklar vermesin...yaşayanlara da sabır versin...sayılı günlerde küçük ayrılık sayılır...unutmayın gene de allah yardımcınız olsun...bazen bu sayılı günler o kişiyi karşı sevgimizi ölçme konusun da da iyi bir test olabiliyo evlilik öncesi tabi bunu bi şans olarakta görmeli...dilerim tüm sevenler tez vakitte hayırlısı ise kavuşsun....

Günaydın kızLar nasıLsınız BaKaLım...
KimseciKLer varmı?hihoyyyt

Şafak:209 En sonunda 1 Lerde BiTTi...hihoyyyt

Ne 15 Ay
Ne 14 Ay
Ne 13 Ay
Ne 12 ay
Ne 11 Ay
Ne 10 Ay
Ne 9 Ay
Ne 8 aY
Ne 7 Ay

Sadece 6 Ay 28 Gün.....

445 gün var daha teskereye ama 22 gün sonra aşkimla kavuşucaz inşaallah yemin törenine gidicez ordanda birlikte geri dönücez allahin izniyle kayinpederim götürücek bizi yemin törenine ama geçenlerde kaza geçirdi kayinpederim araba daha servisten çikmadi bizim arabada uzun yola müsayit değil inşaallah o güne kadar arabanin işi biter bitmesede dayanamam ki ben otobüsle aşkimi almaya giderim allahin izniyle....

Günaydın kızlar nasılsınız?

aşkımın dağıtıma gelmesine 3 hafta kaldıhihoyyyt:emir_bebek:gamyoncuiremsu:içelim::lepi::sm_cool::teytey::hooray::dance::icecream::asigim:
bende iş başvurusu yapmıştım aradaılar p.tesi gelin diye

aslında aşkım gelene kadar iş istemiyordum rahat görüşelim diye ama oldu napalımbenneyaptımki

KALAN:171, BİTEN:289 Rabbime binlerce şükür darısı özlem,hasret çeken harkese kaldı 5 ay

sLm canım iyiyiz sen nasıLsın.....
senin kocan gittimi kızz izinden....

bazı sağlık problemleri geçirdi canım onlar olmasaydı gidicekti ama burda halen.Dün belinden ameliyat oldu,gelirken uyuyordu biraz önce kayınvalidemi aradım uyndı iyi dedi.4.5 saat sonra ben gidicem yanına yarın çıkıcak hastaneden.senin askerden nasıl şafak azalmış gözün aydın kazasız belasız gelir umarım:nazar:

ben burdayım ama gidiyorum dişçide randevum var benim için dua edin tatlı kısslar tamammı ayy cok korkuyorumm

X