Sevdiğini özleyenler buyurun

heheee anlamıştım da ayıp olur fln die sormadım :) valla onu bana sormıycan :) başka birine de

ciddimisin gerçekten mi yolladın ırağa gülme işareti yapmışsın bizimi kandırıyon yoksa

koydum ben görmedinizmi silmişte olabilirim koyarım ama tekrar sorun değil bakında yoksa koyem korkma gııı aman korkulcek şeymi evlilik allasen yaww zaten evlendikten sonra herşey kendiliğinden olup gidiyo bi uğraşa giriyosun anlamıyosun bile hele bide eşinle huzurun varsa hiçbişi korkutmuyo insanı sadece onu kaybetme korkusu oluyo oda çok seviyosun onsuz yapamazsın ondan oluyo ama sevdiğinle beraber uyumak sabaha gözlerini beraber açmak onu uyurken izlemek ve geceleri onun göğsüne iyice sokulup onun varlığını hissetmek kokusunu içine çekmekten daha güzel bişi yok dünyada ben onun kalp atışlarını dinlerdim uyuyana kadar onun yaşadığını ve benim olduğunu hisseder mutlu olurdum hep allahım sana ve seven bekleyen herkese nasip etsin bu güzellikleri inş :Saruboceq:

ne güzel konuştun gız gamze inş bizede nasip olurr gız cicikız sana sormuyom gıı sanki gendininde başına gelmeyecek birgün delüü

ALLAH sağsalim kawuştursun canımm:Saruboceq: gız cicikız dalga geçme fena yparım:mymeka:

gızım delimisin sen gııı daha şimdiden ilk geceyi düşünüyo gız ya ama şukadarını bil korkacak bişi yok müthiş oluyo walla benim kafamda tam 250 tane tel toka vardı onları mahsus okadar çok yaptık hani çıkarırken vakit geçsinde sinir edelim diye çok komikti ya bi yandan küfrediyodu bi yandan toka çıkarıyodu tavsiye ederim walla o geceye güzel bi anı oluyor

gı niye öle diyon şurda ne kalmış bide çewredende çok korkutan oluyo ondan aman ben sitres olurum o kadar tokaya gamzecim bakktımda yoktu bi daha eklesene bakalım gıı ben görmedim ewlilk resimlerini hemi guzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…