Sevdiğini özleyenler buyurun

kapalı çok hoş olmuşun walla çok yakışmış bence bende kapancam aklımda bi tarih var ozaman namazada başlıcam gerçi muhammedim kapanmamı istemiyo ama olsun kararlıyım ben

bencede kapatalım ama hepinizi çok sewiyomm canlarım benim geçer kız bir bakmışsın bitmiş zor tabii sewginizi ölçeceksiniz bakalım çokmu az mı çoğu buna dayanamayıp ayrılıyo zatenn

walla benimkide istemiyoduu ama bilmem içme bi ışıkk doğdu sanki kapanınca yaa

gııısss ne ayrılması gııı biz ne zorluklarla evlendik bi bilsen birbirimizi nası deli sevdik allah yazdıysa bozsun ben zati biliyom yaw nası sevdiğimizi denemesek olmamı yawwwww???

inş açmazsın cnm bazıları öle bi gün kapalı bi gün açık iki yüzlü gibi
karar verirken iyce düşünmeli ki böle bişi olmasın

gııı o benim herşeyim gıııı anam babam ömrüm gııı ona bişi olursa ben öksüz kalırım bişi olmasın nolur ona ya dayanamam walla

kız niye bişey olsunn ALLAHIM size beraber uzun ömürler wersin inş çocuklarınızla beraberr öle düşünmee

ya bilmiyom acaba istermi ewlenince aç kafanı falan derse die korkuyom demez amaa belki beğenmezz

hıı hepsi kapalı ablaları kardeşleri falann çok kınardım biliyon mu böle kapanıp tekrar açılanları insanın kınadığı başına gelirmiş ama ALLAH korusun

ewlenince büyük bir gurula sizinle resimlerimizi paylaşacamm o günleri görürsemm inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…