Sevdiğini özleyenler buyurun

gamze baya üzmüş kendini yaa ALLAH yardsımcısı olsun ama doğuyada gitmesi gerekiyosa gitmeli yoksa kimse sewdiğinin doğuda görew yapmasını istemezz

ne yapabilirim ki dua etmektenn herkes ana kuzusu şehit olanları düşündüm bişey demem bu watana ihanet olurdu demedimm ALLAH sağsalim dönmesini nasip etsin bütün askerlerimizee

gamze baya üzmüş kendini yaa ALLAH yardsımcısı olsun ama doğuyada gitmesi gerekiyosa gitmeli yoksa kimse sewdiğinin doğuda görew yapmasını istemezz

evet canım kimse sevdiğinin doğuda askerlik yapmasını istemiyor dediğin gibi yapılması gerekiyorsa yapılacak vatanın her yeri bizim ama 30 günlük daha doğru düzgün eğitim almamış acemi askerleri oralara gönderiyorlar ben çok üzülüyorum doğru düzgün silah tutamıyorlar oysa yıllardır sırf bu işin eğitimini almış askerler var gerçi devlet istese bu terörün kökünüde kurutur ya oda başka mesele herkez için hayırlısı neyse o olsun Rabbim neylerse güzel eyler verdiği ve vermediği herşeyde hayır vardır şüphesiz tüm askerlerimiz Allahımıza emanet...

insan göndermekte zorlanır tabii her şey vatan için ama insanın içi elvermiyo yine de
nys zaten bitmiş seninki hadi gözün aydın

ezel bende senin gibi düşünüyorum zaten tam pişmeden yani tam operasyona çıkacak hale gelmeden çıkarmazlar

kızlar hepiniz kavusursunuz inş askerlerinize hayırlı tezkereler diliyorum...
benimkininde sizden kalır yanı yok hani ama asker degil tek...
cok özledim yaaaa aşkımııııı ahhhhh ahhhhhhhh....
az kaldıı gelcek inş bitanem...

bitti çok şükür aylardır ne çektiğimi ben bilirim aslında bi yönden ii oluyo insan herşeyin kıymetini anlıyo çok değişiyolar en azından benim sewgilim çok değişti melek oldu wallaa

neslicim çok haklısın birbirimizin kıymetini çok daha iyi anlıyoruz gerçi benim aşkım maşaAllah diyeyim zaten benim kıymetimi bilir ama zamanında ben ona çok eziyet ettim daha 4 günlük asker ama ben aşkımı çok özledim kıymetini çok çok çok iyi anladım kolum kanadım herşeyim o benim zaten melek gibi bir insandır bitanem yaaa onu çok seviyorum...

kızlar hepiniz kavusursunuz inş askerlerinize hayırlı tezkereler diliyorum...
benimkininde sizden kalır yanı yok hani ama asker degil tek...
cok özledim yaaaa aşkımııııı ahhhhh ahhhhhhhh....
az kaldıı gelcek inş bitanem...

hayırdıır canım seninki asker değilse ne pekii:kahve:

ayyy o ilk günleri düşünmek bile istemiyom yaa ama gerçekten bu askerlik insanın psikolojisini bozuyo helede doğudaysaa bakalım gelince nasıl olacak bizde 16 gün sonra inşallah kawuşacaz:nazar: sanada ALLAH sabır wersin tatlım:teselli:

aslına bakarsanız eşimin terziliği var kamyon tamirciliğivar yazıcılığı var isrese meslek çok ama eşim istemiyo benide korkutan bu zaten dağa çıkmak istiyo meslek yazdırmicam diyo çatışcakmış aptal 20 gün sonra dağıtıma gelecek sen gel ben senle büyük bi çatışma yaşicam zaten dedim

:roflol:Gamze alemsin yaa

haklısın canım..sen eşinle konuştuğun vakit hislerini dile getir..

nasibinde varsa zaten gideceksin ama ben gönüllü olarak yazılmanı istemiyorum de..

benimki de 24 gün sonra geliyor..Hayırlı yerler olur inş. ya:Saruboceq:

_kızlar bi de site kaç gündür çileden çıkardı beni ne kadar yavaş yakötükedihüso_

:roflol:Gamze alemsin yaa

haklısın canım..sen eşinle konuştuğun vakit hislerini dile getir..

nasibinde varsa zaten gideceksin ama ben gönüllü olarak yazılmanı istemiyorum de..

benimki de 24 gün sonra geliyor..Hayırlı yerler olur inş. ya:Saruboceq:

_kızlar bi de site kaç gündür çileden çıkardı beni ne kadar yavaş yakötükedihüso_

walla öyle bişi yaparsa varya vay haline gönüllü falan yazdırmam tamam gidebilir ama arkasındada ben varım sonuçta yapamam yani onun gidip gönüllü olmasını izleyemem walla gözün aydın seninkide geliyo az kaldı ya ezel ve nesli neden o şekilde konuşmuşlar anlamadım doğu çıkarsa gidecek elbette yollamama gibi bi lüksümmü var sanki allah nereyi nasip ederse oraya gidecek askerliğini yapacak tabiki ben yollamam demedimki yollamam demişim gibi anladılar galiba ama insan üzülüyo ne konuşabileceksin doğru dürüst ne gidebileceksin doğu zor kolay değilki nesli daha iyi bilir doğuyu ben doğu çıksın istemem ama çıkarsada elim mahkum napim ayoollll kaçıremmi kocamııı

valla gamzecim her şey vatan için deyip ben öyle bile bile gönüllü olarak gönderemem şahsenn
kimse de kızmasın

valla gamzecim her şey vatan için deyip ben öyle bile bile gönüllü olarak gönderemem şahsenn
kimse de kızmasın

ya bilmiyorum ya bu laflarımdan dolayı beni vatan haini ilan edebilirler belkide ama ne için uğraşıyoruz ki ben anlamıyorum ya amaç ne zaten bağımsızlık falan kalmadıki amerikanın avrupanın ağzının içine bakıyoruz onlar yapma derse yapamıyoruz bişi. bağımsız bi devlet olduğumuza inanmıyorum ben artık ne yazıkki ......baksanıza kendi paşalarımız komutanlarımız generallerimiz tutuklandı hepsi terörist çıktı.zaten vatan terörist dolu başımızdakiler terörist çıkıyo birer birer vatan zaten elden gitmiş gideceği kadar şimdi bu uğraş boşuna ölen şehitlerimiz boşuna ölüyo yürekler evler boşuna yanıyo . avrupa bize yardım ediyo gibi gözüküyo ama aslında asıl yardımı pkk ya yapıyor o silahlar o paralar nerden geliyorki hep onlardan onun için ben böyle bi durumda eşimi feda edemem doğrusu işte benim düşüncelerim bunlar ister kızın ister katılın bana ben sadece fikrimi söyledim vatanım bu durumda olsun istermiyim ben hiç kimseden emir almadan hür bi şekilde yaşamak varken boyun eğmek istermiyim elbette seviyorum vatanımı ama benim gördüklerim bunlar kızlar

X