Sevdiğini özleyenler buyurun

ahhh nerde keşke piyade olsaydı keşkeee dağcı komando canım aynı zamanda roket atar kullanıyo ve mayın operatörü yani bi operasyon olsa ilk başta gidecek biri anladınmı yanmışım ben yaaa

piyadeLikte kötü canım ....ama değişir beLki görevi..Mervenin dediği gibi...
benimkide şöför oLarak gitti...şimdi siLahLıkta...

inş dediğiniz gibi olur ya istemiyorum ben roket atarcı falan olmasın tuvalet temizlesin istemem öyle dağlarda gecesi belli değil gündüzü belli değil allah dağdakilere sabır versin çok zor şeyler bunlar ya allah hepimize sabırlar versin :Saruboceq:

inş dediğiniz gibi olur ya istemiyorum ben roket atarcı falan olmasın tuvalet temizlesin istemem öyle dağlarda gecesi belli değil gündüzü belli değil allah dağdakilere sabır versin çok zor şeyler bunlar ya allah hepimize sabırlar versin :Saruboceq:

Amin canım amin...HakLısın zor...benimkinide dağa vericekLerdi çok ağır bi siLah varmış..
onu kuLLAndırcakLardı ...küçükken bacağını kırmış o yüzden yırttık...bacağının kırıLması işimize yaradı çok şükür....:jeyyar:

aslına bakarsanız eşimin terziliği var kamyon tamirciliğivar yazıcılığı var isrese meslek çok ama eşim istemiyo benide korkutan bu zaten dağa çıkmak istiyo meslek yazdırmicam diyo çatışcakmış aptal 20 gün sonra dağıtıma gelecek sen gel ben senle büyük bi çatışma yaşicam zaten dedim

aslına bakarsanız eşimin terziliği var kamyon tamirciliğivar yazıcılığı var isrese meslek çok ama eşim istemiyo benide korkutan bu zaten dağa çıkmak istiyo meslek yazdırmicam diyo çatışcakmış aptal 20 gün sonra dağıtıma gelecek sen gel ben senle büyük bi çatışma yaşicam zaten dedim

hakikatende madem bu kadar şeyden anLıo ...niye dağa çıkmak istio...vatan aşkıyLa doLmuş seninki....

kızlar heşey için tşk ederim çok destek oldunuz bana burda sizlerle tanışmak dertleşmek büyük şans benim için allah razı olsun keyfim biraz yerine geldi walla sağolun allah askerlerinize yuvalarına kazasız dönmeyi nasip eder inş kızlar gdünyam ben geldim die gidiyonmu deme çıkmam lazım kalıp senlede muhabbet etmek isterdim aslında ama çıkmam gerek hoşçakal

hele şükür girebildim siteye dünden beri giremiyom ee ne war ne yok kızlar şafak 16

ya nie öle dionuz kızlar benimkide gönüllü gitti kimsenin gazına geldiğine inanmıyorum o türk çocuğu doğuştan war babam hala söyler benide alsalar askere bende doğuya gitsem der

X