Sevdiğini özleyenler buyurun

amn ben hep acemi kalsın istiyorum ustalıktan korkuyorum doğuya gidecek hep bugünde kalalımda oda yaşasın hep otehlikeyi göze alamıyorum ben senağlama

çok şükür valla canım .... yarıLamayı çok istiordum....yarıLadık....şimdide şu yıL bi bitse başka bişey istemiorum....

amn ben hep acemi kalsın istiyorum ustalıktan korkuyorum doğuya gidecek hep bugünde kalalımda oda yaşasın hep otehlikeyi göze alamıyorum ben senağlama

orasıda öyLe canım ama ustaLığa gitmezsede asKerLik bitmez....
seninki nerde yapıo acemiLiğini...Bide ne oLarak yapıo canım...

Evet canım öyLe oLmuşş...
aferin kızz öğrenmeye başLadın...kaydirigubbakcemile3
ezeL gittiği akşam şafağın 453 oLuyo ona göre hesepLa bakaLım ...
kaç çıkıcak bugün yerimseniben

canım neden öyle saymam gerekiyor yani bir hafta sonradan mı başlicam niye öyle ki açıklayabilirmisin_?

sizin şafaklar az maşallah allah hepinizinkini sağ salim getirsin geriye inş

bak canım bizde senin gibi 460 dan başLadık ve bugüne geLdik inan bana sende geLiceksin ...
doğu die tamam korkuyorsun normaLde zaten....
Benim aşkım tunceLi de yapıor askerLiğini ve oLduğu yer gerçekten çok kötü ...
ama eLimizden bişey geLmio sadece dua edioruz...
ve aLLaha şükürLer oLsun ki rahat...
Sende içini ferah tut işaLLAh hiç bişey oLmadan sende senin aşkına kavuşacaksın...:1hug:

ilk zamanlar çok eskide kaldı hey gidii diye anıyoruz şimdi gazmecim senin de bu günlerini görücezz inş

gamzecim korkutma kendini bakarsın çok iyi bi yere düşer hep kötüyü düşünme

korkmamak elimde değil inan bana gece başımı yastığa koyuyorum ya aklımdan neler geçiyo bi bilsen düşünmek istemiyorum ama geçiyo işte aklımdan dün gece ağladım artık düşünmek istemiyorum die anlıyormusun beni düşünmek istemiyorum diye ağladım dün gece

ilk zamanlar çok eskide kaldı hey gidii diye anıyoruz şimdi gazmecim senin de bu günlerini görücezz inş

dimi kız merviş vaLLa öyLe ....8.ci ayı doLduruyoz baksana şaka gibi yaa...
aralıkta 5 ayımız kaLıo ...yani bi kısa dönem...
sonrada bir daha askerlik maskerlik yokkkkk:dance::teytey::sm_cool:

komandoymuş şekerim ama o görevler sonradan çok değişiyo
benimki de roketatar yardmcısıydı ama şimdi kantinci :))

dimi kız merviş vaLLa öyLe ....8.ci ayı doLduruyoz baksana şaka gibi yaa...
aralıkta 5 ayımız kaLıo ...yani bi kısa dönem...
sonrada bir daha askerlik maskerlik yokkkkk:dance::teytey::sm_cool:

evt evt evt lafını bile duymak istemem bi dahaaaa kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…