Sevdiğim hala yerinde mi...

Hayatin toz pembe olduğu biri var mı acaba? Varsa o ben değilim. Tereddütlerim alay etme olarak algılandı ok o zaman konunuzla ilgili fikrimi yazıyım madem yazdıklarım acımasız yaklaşımdı, gerçekçi olayım. Aldatılmış olma ihtimaliniz %99. Sonuçta tanımadığınız kadın, nerden cesaret bulup da elin adamıyla resimlerini montajlayip, adamın karısına gönderecek? Hadi bunu yaptı, size düpedüz yazışma yollamış, yazışma shop'lamak baya eziyetli bir iş olmalı. İşi gücü bırakıp günlerce uğraşmış sırf kocanıza iftira etmek için. Yetinmemis bir de gitmiş kocanızın kıyafetlerini takip etmiş, aynı tisortunden bulup size göstermiş. Hiç inandırıcı değil malesef. Ve siz de bunu çok iyi bildiğiniz için affet"miş" gibi yapmışsınız zaten, yoksa sevginiz falan bitmiş. Bu arada kocanız o kadının gösterdiği tişörtü çıkartıp "al karıcım bak tişörtüm burda" dedi mi?? Diyemediyse artık bırakın bence kendinizi kandırmayı.

Aldatılmış olmam konusunda söylediklerinzde haklısınız. Ben yazdıklarıma hikaye demenize kırıldım sadece. Kimseyi kandırmıyorum sadece kandırılıyorum...

Ha bu arada evet bluzu gösterdi hala duruyor.

Aldatılmış olmam konusunda söylediklerinzde haklısınız. Ben yazdıklarıma hikaye demenize kırıldım sadece. Kimseyi kandırmıyorum sadece kandırılıyorum...
Başlangıç ve devamı arasında uyumsuzluk var dedim amacım kimseyi kırmak asla değil. Hatta dikkatli okursanız, ifade ve imla kusursuz dedim, ilk paragraf hiç yakışmamış sırıtıyor dedim. Hem övgü hem eleştiriyi beraber yazınca sadece eleştiri algılanıyor. Tümü size aitse elinize sağlık, bu sitede rastladığım en akıcı anlatım. Aldatılma konusuna gelince, eşinizin sizi kaybetmemek için verdiği savaşa kayıtsız kalamamissiniz, bebeğinize de kiyamamissiniz. Ama kalbiniz yaralı kalmış. Onun tedavisi çok zor. İhanetin yanisira, yuregi ve karakteri böylesine çirkin bir kadınla muhatap olmak sizi yıpratmiş bence ki çok haklısınız. Ama öğrendiğiniz an terketseniz de bu acı yine olacaktı, belki daha fazlası.

Ben bu olayı ailemden kimseye açamadım. Yana yakıla evlenmek istedim eşimle ailem özellikle annem hiç istemedi. 'Bak gördünmü dediğimiz çıktı bu adama güvenilmez demiştim' lafını duymamak için anlatamadım kimseden destek alamadım arkadaşım dışında. Anlatsaydım benim aldatılmamdan çok böyle bir adamla evlenmiş olmam olay olacaktı üstüme çok geleceklerdi yani. Benim ailem böyle işte. Belki de haklı çıktılar yüksek ihtimal aldatıldım. Ama ufak da olsa açıklar vardı içime umut düşürecek. Çok seviyordum ve çocuğumuz olacaktı. Fevri hareket edip hemen yıkmayı göze alamadım. Tamamen emin olmalıydım aldattığından. 1 yıldır eşime bunu itiraf ettirmeye çalışıyorum ama yok. Üstüne üstlük bir de üste çıkıyor o olay hiç yaşanmamış gibi başı dik. Yani nasıl desem hiç suçlu psikolojisine girmedi bu adam. Affettirmek için jestler yapmadı falan...

Somut kanıt yok, itiraf etmiyor, açık vermiyor. Öyleyse artık daha dikkatli olmanız kaydıyla affedip unutmaktan başka mantıklı seçenek yok gibi

Daha önceki sayfalarda da sordum ama cevap alamadım. Kadın size otel adı ve tarih verdi mi? Verdiyse o tarihlerde eşinizin nerede olduğunu araştırdınız mı? Gönderdiği mesajlarda ne vardı? Size tarih vermediyse ve hesap da kapandıysa gerçekçi gelmiyor bana. Bluzdan ispat olmaz, ben de resimlerden bir tshirt bulur gösteririm ne var. Bi de saçmalık ki hatıra istemiş de eşin vermemiş ama resmini çekmiş bluzun . Eşinin olduğu resimlerde de o tshirt mü var üzerinde?

Üzüldüm ama ben ya
Şüphe insanı kemirir durur
Niye kendinize bunu yapıyorsunuz ki
Elle tutulur delil bile yok ortada
Unutun bunları
Aylar geçmiş üstünden
Olsaydı çıkardı ortaya

Esinle cekinmis fotografi var degil mi bir de dogum yaptin mi

O kadar yorum var ki atlamışım kusura bakmayın. Sözde buluştukları tarihte eşim uzakta şehir dışında çalışıyordu ama çalıştığı şehir Bursa'nı yakınından bile geçmiyor. Çalıştığı şehirde yengem gil var. Kızla buluştukları tarihte yengem eşime rastlamış iş çıkışı çay içmişler yengemle. Ama yengem kızla buluştukları tarihte (8 mayıs) görüştüklerinden tam emin olmadığını söyledi. O tarihte eşimle olan whatsapp konuşmalarına baktım. Görüntülü konuşmuşuz hep konuşmalarda da ufak bir tartışmamız var neden geç yazdın diye kızmış bana merak etmiş. Çok sık mesajlaşmışız biz o gün. Ama belki kızlayken çaktırmadan bana yazmış olabilir?
Bir de fotograflarda üstünde o bluz yok

Ben evi terk ettigimde de esim cinnet gecirdi prizleri sokmus yastiklari bicaklams telefonunu parcalamis sirf geri donmuyorum diye , delirdi resmen en sonunda canima kiyiyorum dedi babami gonderdim korktum ya yaparsa naparm diye babam gitti gecenin bi vakti basini bekledi sabaha kadar sonra da ailesi geldi onlara teslim etti su an hayatta yani sonuc degisen bise olmadi kendini oldurecek adam demeden oldurur zaten demeden dillendirmez.Ha senin de yapman gereken o kadnla kocani yuzlestrmekti boyle bi omur boyu "acaba"lari tasiyip durcaksin.

Soy adını hatırlamaya çalışıyorum belki diğer sosyal medyalardan bulurum. Bulursam yüzleştireceğim tekrar konuşacağım.

Aynen tek cozum o gozukuyo.Yoksa hicbi zaman eskisi gibi olamicaksin.Belirsizlik insani bitirir canm sinek kucuk ama mide bulandirir.Bence yapmamistir ama yaptisa da pisman oldugu bariz belli.Bebegin hayrli olsun bu arada bende var 2tane evlat bambaska kuzum meleginin tadini cikar..)

Teşekkür ederim ve Allah bağışlasın evet evlat çok tatlı. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…