Sevdiğim hala yerinde mi...

Artık asla eskisi gibi olmayacak ....Sizi üzmek için değil ama ben bu montaj hikayesine de hiç inanmadım ... Bi kadın niye öyle bise yapsın ki hadi mesaj foto neyse tişört un aynısından niye arasin ki ?

Neden aldatmış imaji versinki bir insan kendine, ayrılmak değilse istediği...

Dün gece eskiden okuduğum bir kitabı okudum. Aklıma sevdiğim geldi...
Ona göre ben tam bu kitap karakteri gibi masum, erdemli, sevgi dolu bayandım. Yani öyle söylerdi. Böyle masum, iyi kalpliymiştim...

3 yıl önce büyük bir aşkla evlendik. Evliliğimizin ilk haftasımda yaşam şartları ve sıkıntılar bizi zorlamaya başladı. Düzgün bir balayı yaşayamadık. Evimizi değiştirmek zorunda kaldık. İşlerimiz ters gitti... Evliyken uzak kaldık aylarca. Uzak şehre gidip çalışmak zorunda kaldı. Elbette bu süreçte biraz yıprandık. Sessiz sakin bir insanken tartışmalarda sesim yükselmeye başladı.
Bunları aştık beraber. Herşeyi baştan kurduk. Evimizi, işimizi... Güzeldi herşey. Düzen tutturmuşken çocuğumuz olsun istedik çok şükür oldu.

Hamileliğimin 2. Ayında benim tüm hayatımı, karakterimi değiştiren bir olay yaşadık. Aldatılma olayı oldu. Hala şüphelerim devam ediyor. Bir bayandan eşimle çekilmiş fotograflar geldi. Eşimin bluzu elindeymiş onun bile fotografını attı. Facebook konuşmaları vs... O bayan hamileysem zencefille düşürebileceğimi bile tavsiye etti! Ben büyük bir kıyamet kopardım. Evdeki herşeyi kırdım döktüm.
Bana böyle bir şey olmadığını söyledi. Hepsinin iyi düzenlenmiş bir oyun olduğunu falan... Bilgisayar mühendisi montaj işlerinden anlayan bir arkadaşım var. Fotografları ona gösterdik. Bize montaj olduğunu ispatladı. (ama ya eşim onu da kafaladıysa? Bana yalan söylüyorlarsa? )
Konuşmaların sahte hesapla eşim tarafından yazılmış gibi gösterilebileceğini söyleyip beni ikna etmeye çalıştılar. Bluzun kızda ne işi var deyince de dünyada o bluzdan bir tane yok üstünde görüp aynısından almıştır diyerek ikna etmeye çalıştılar beni. Arkadaşım güvendiğim bir arkadaşımdır ama yine de güvenemiyorum artık.
Ne olursa olsun, aldatılma olayı oyun olsa bile çok yaralandım. Hayata bakışım değişti. Kendime bile o kadar güvenmemiştim ben. Sevdiğime olan güvenim bitti.
Hamileliğim boyunca yüzüne bakmadım. Boşanmak istedim evi terkedecektim bırakmadı. Gidersem canına kıyacağını söyledi. Ağladı... Suçsuz olduğunu ispatlamak için kızla yüzleşmek bile istedi ama ben buna katlanamazdım. O günden sonra ona hep kötü davrandım. Her fırsatta ezdim. Benden kendi isteğiyle vazgeçmesi için elimden geleni yaptım. Her fırsatta o olayı yüzüne vurdum. Ta ki gerçekten canına kıymayı deneyene kadar. Cinnet geçirdi. Canına kıymaması için çok zor ikna ettim. Ona inandığımı söyledim. Artık bu konuyu irdelemeyeceğimi vs... Ama hala şüphelerim vardı. Deli gibi sevdiğim halde bunu eskisi kadar gösteremiyordum. En ufak şeye bağırıp çağıran sağa sola saldıran hırçın bir insana dönüştüm.
Dün gece o kitabı okuyunca eski günler geldi aklıma. Sevdiğim adam da, ben de 3 yıl öncesinden bambaşkayız. Elini tuttum, şaşırdı ve sevindi sanırım. Yüzünü okşadım... 'Sevdiğim' adamı aradım! Yoktu. Sanki dokunup elini tuttuğum adam artık o değildi. Çok özlüyorum eski günleri...
Eskisi gibi olmanın, yaşananları yaşanmamış gibi devam etmenin bir yolu var mı bilmem ama, bunu çok isterdim...
Peki bluz? Kadin uzerinde gorup yenisini almissa esinize ait bluz evde miydi? Yoksa kayip mi?

fortoğrafları atmamışsınızdır herhalde.. onları tekrar bu işi anlayan birine gösterseniz..? Şüpheleriniz geçmeli ve emin olmalısınız. Bazı şeyleri söylemek kolay tabi, ben de geçmişte ama evlilikten önce yaşadıklarımı unutamıyorum. Affetmeyi, unutmayı öğrenirsen bir gün bana da yaz olur mu..

Fotoğraflar elinizdeymiş madem neden gidip profesyonel birilerine göstermiyorsunuz, anlamadım. Gerçeği öğrenmiş olursunuz. Tabi istiyorsanız?

Tüm bunlar montaj olsa bile o kadın neden böyle birşeyle uğraşsın ki?
İlla ki bi alakaları olmuş ki kadın sana ulaşıp ondan intikam almaya çalışmış.

Bütün bunlar montaj, iftira ise eşiniz neden yasal yolla hakkını aramadı? Bu işin peşine düşmedi? Benle ve eşimle böyle uğraşacaklar, iftira atacaklar asla peşini bırakmazdım.

Tüm bunlar montaj olsa bile o kadın neden böyle birşeyle uğraşsın ki?
İlla ki bi alakaları olmuş ki kadın sana ulaşıp ondan intikam almaya çalışmış.
Alakaları olmuş seneler önce. Benden 5-6 yıl önce legend online da tanışmışlar. Kızın oyunu oynamasına yardım etmiş samimi olmuş bu kız biraz. Gerçek kimliklerini vermişler birbirlerine. Kız hoşlanmış ama eşim reddetmiş hem uzak, hem de karakter yapın yaşam tarzın bana uygun değil demiş eşim. Kız fazla rahatmış. "Kaç defa hamile kaldım hepsini zencefille düşürdüm hamileysen sen de düşürebilirsin etkili yol" demesinden nasıl biri olduğu apaçık ortada. Belki intikam almak istemiş olabilir eşim reddettiği için ama aldatmış da olabilir... Kızın instagram hesabını buldum sanırım. Gördüğüm kıza benziyor gibi profil fotosu. Konuşmalı mıyım?

Fotoğraflar elinizdeymiş madem neden gidip profesyonel birilerine göstermiyorsunuz, anlamadım. Gerçeği öğrenmiş olursunuz. Tabi istiyorsanız?
Profesyonel birine bile gerek kalmadı anlayan arkadaşlar sağolsun türlü yollar anlattılar. Bilgisayarı gizlice alıp bakmanın fırsatını kolluyorum dünden beri. Eşim bende bir gariplik olduğunu söyledi adam anladı bile ama o anlamadan bakmam lazım bu işe.

Artık asla eskisi gibi olmayacak ....Sizi üzmek için değil ama ben bu montaj hikayesine de hiç inanmadım ... Bi kadın niye öyle bise yapsın ki hadi mesaj foto neyse tişört un aynısından niye arasin ki ?
Bilmiyorum ya eşim foyası çıkmasın diye çok uğraşıyor ya da kız tam bir ruh hastası ama anlayacağız az kaldı yanılmıyorsam kızın instagram hesabını buldum umarım aynı kişidir. Konuşmalıyım değil mi?

Ayrılmayı çok istedim ve denedim. Ama ciddi anlamda beni bırakmıyor. En son neredeyse kendini öldürecekti. Suçunu itiraf etmesi için çok üstüne gittim. Hani bana bu kadar yapılsa yorulup aldattığımı itiraf ederdim. İtiraf da etmiyor inatla suçsuzum diyor. Siz olsanız ne yapardınız?

Demek ki sucsuz ve gercekten iftiraya ugradi..
Sizde lutfen abartmayin artik.
Bide bebeginiz varmis, nasil bir ortamda buyuyor farkinda misiniz?
Ayrilin eger sevmiyorsaniz.. ne demek birakmiyor?
Bence ikinizinde psikolojisi bitmis, bi aile terapisti bulun.

Evet eşini ve onu yüzleştir bence.
Merhaba yazdım. Muhtemelen tanıyacaktır görür görmez. Bakalım ne diyecek. En son kaldıkları otelden kayıt çıkartıp ispatlayacaktı bulunca sana mesaj atarım dedi ama hesabını dondurdu. Bakalım neden kaçmış.

Demek ki sucsuz ve gercekten iftiraya ugradi..
Sizde lutfen abartmayin artik.
Bide bebeginiz varmis, nasil bir ortamda buyuyor farkinda misiniz?
Ayrilin eger sevmiyorsaniz.. ne demek birakmiyor?
Bence ikinizinde psikolojisi bitmis, bi aile terapisti bulun.
Ben ne aldattığına inanabiliyorum ne de masum olduğuna. Bana net bir delil gerek. Bu arada çocuğum 6 aylık ama sırf öyle bir ortamda büyümesin diye bebeğime yansıtmıyoruz hissettirmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Otelde olduklarını söyledikleri zamana dair görüşmeleriniz varmış, farklı bir ortamda olsa farkerderdiniz bence. Tshirt olayı çok saçma , ben normalde çok zor ikna olan biriyim ama bu konuda eşinizin masum olduğunu düşündüm. Kız zaten ispat edeceği bir durum olsa ispat etmek için elinden geleni yapardı. Çocuğunu düşür falan diyecek kadar da ileri giden hadsizin tekiymiş. Bence yüzleştirmeye çalışmayın, Eşinize güvenin, unutmaya çalışın. Tabi bundan sonra aklınızda olur dikkatli olursun ama mevcut veriler kızın yalan söylediği yönünde . En yakın arkadaşınız da montaj bu diyebildiğine göre itibar etmemelisiniz.

Ben ne aldattığına inanabiliyorum ne de masum olduğuna. Bana net bir delil gerek. Bu arada çocuğum 6 aylık ama sırf öyle bir ortamda büyümesin diye bebeğime yansıtmıyoruz hissettirmemek için elimizden geleni yapıyoruz.

Size bebeginizi nasil dusurebileceginizi soyleyen fesat bi pislik bu kadin.
Esiniz hatasiz demiyorum, keske cay vs dahi icmeseydi ama hamile kadini bu derece uzen birinden ben her turlu rezilligi beklerim.
Biseylerin intikamini aliyor belli o kiz.
Bakin adam bin pismanmis, bosanmayacaksaniz kurcalamayin cok fazla.
Kizla yuzleselim dddiginde yuzlesmeniz iyi olurdu ama o kapiyi da kapatmissiniz.
Ben size de uzuldum ama esinize de uzuldum.
Insan beser sasar malesef hata yapmis ama ayni evdeyseniz bu kadar kotu davranmamalisiniz.

Size bebeginizi nasil dusurebileceginizi soyleyen fesat bi pislik bu kadin.
Esiniz hatasiz demiyorum, keske cay vs dahi icmeseydi ama hamile kadini bu derece uzen birinden ben her turlu rezilligi beklerim.
Biseylerin intikamini aliyor belli o kiz.
Bakin adam bin pismanmis, bosanmayacaksaniz kurcalamayin cok fazla.
Kizla yuzleselim dddiginde yuzlesmeniz iyi olurdu ama o kapiyi da kapatmissiniz.
Ben size de uzuldum ama esinize de uzuldum.
Insan beser sasar malesef hata yapmis ama ayni evdeyseniz bu kadar kotu davranmamalisiniz.
Yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Eşimin demesine göre kızla yüz yüze buluşma hiç olmamış. Kızın buluştuk dediği tarihte eşim yengemle iş çıkışı çay içmişler. Yani Bursa'ya kızla buluşmaya gitmediğinin ispatı bu. Ama yengem bir gün öncesi ya da bir gün sonrası olabilir emin değilim dedi. Bu da net bir delil değil.

X