Sevdiğim hala yerinde mi...

yani elde fotoğraf var numara var ben olsam kalkıp bursaya bile giderdim madem evliliğime devam ediyorum, emin olmam lazım. siz hem affetmişsiniz hem de hır gür yapmışsınız. bana anlamsız geldi.

bi çok yazılım firması var grafiker var araştırsaydınız bin tane fotoşop uzmanı bulurdunuz.

Uzak şehre çalışmaya gitmişti bir dönem ama Bursa'nın yakınından bile geçmedi. Tabii bu da yalan değilse...
Bu şüphe çok kötü bence bir aile terapistine falan gitseniz ya da siz destek alsanız bilemedim..

Kadın eşinizin Bursaya gelip otelde kaldıklarını mı söyledi? Ben Bursadayım, hiçbir ufak bilgide mi yok?

Uzerinden ne kadar zaman geçmiş şimdi güvenmiyorum demek neye yarar anlamadim. En basinda kestirip atmaniz gerekmiyor muydu madem guvenmiyorsunuz? Hala kendinizi yiyip bitiriyorsunuz, kendi seçimi canına kıymak da ve şu anda fiili olmasa da manevi olarak da kendi canınıza kıyıyorsunuz bilmem farkinda misiniz?

Haklısınız biraz daha araştırmalıyım öyleyse. Ama bayanı bulmam imkansız numarası yok bende sosyal medya aracılığıyla konuştuk o hesabı da şu an dondırmuş ya da kapanmış. Bursaya gitsem nasıl bulacağım ki?

o an üzerine gitmeliydiniz bence olayın.

sonrasında da madem boşanmadınız kapatmalıydınız. şu an için her adım geç kalmış bi adım olacak.

Ne iş yapar adı sanı nedir hiç merak etmediniz mi kaç yaşın da evli mi bekar mı?
Size nasıl söyledi peki kadın foto mu attı sadece?

keşke bunlar yaşanana kadar kadınla eşinizi yüzleştirseydiniz. olayların üzerine gitmek çoğu zaman faydalı oluyor

Kadın eşinizin Bursaya gelip otelde kaldıklarını mı söyledi? Ben Bursadayım, hiçbir ufak bilgide mi yok?
Evet otelde kalmışlar sözde. Bilgi verecekti hatta kayıt çıkartıp gösterecekti ama ortadan bir anda kayboldu ulaşamıyorum

keşke bunlar yaşanana kadar kadınla eşinizi yüzleştirseydiniz. olayların üzerine gitmek çoğu zaman faydalı oluyor
Fırsat varken ben istemedim gerek görmedim çünkü o dönem aldattığına yüzde yüz emindim fikrimi hiçbir şey değiştiremezdi kesin boşanacağım için daha da o reziliğe katlanmak istememiştşm . Kısa sürede hesabı kapandı ortadan kayboldu zaten. Fikrim değiştiğinde de çok geçti yani yüzleştirmek için.

bence hala geç değil yeter ki sizin içiniz rahatlasın eskisi gibi olun.
bebeğiniz doğdu mu bilmiyorum ama huzursuz bir anne büyük haksızlık olur bebeğinize

Keşke yüzleşseydiniz o kadınla. Ya süpheleriniz kalmazdı ya bitirebilecek deliliniz olurdu. Hem insan merak etmez mi kim bu kadın diye? Ben olsam yüzyüze getirmeden duramazdım eşimle o kadını.

Olanlar olmuş üzerinden zaman geçmiş ve siz affetmeyi seçmişsiniz yani yapacak bişey kalmamış bundan sonrası için mutlu olmaya çalışın

Eşiniz telefonunu değiştirmediyse eğer engellenen numaralara bir baksanız? Kadınla görüştüyse numarası şu an engellidir diye düşünüyorum. Aynı şekilde sosyal medya hesabından da engellidir
Bunların hepsine baktım. Hatta facebook verilerini indirdim kullandığı hesapta hiçbir bayanla konuşması yok. Bilmiyorum hiçbir şeyi de gizli saklı değildi zaten facesine istediğim zaman erişebilirdim gizlimiz saklımız yoktu telefonu hep ortadaydı. Sadece eşimin adına bir face hesabı açılmış yakın tarihte. O hesapla görüşülmüş 1 ay kadar zaten konuşmaların hepsini gösterdi kız ekran fotografları var. Ama eşim o hesabın kendine ait olmadığını iddia ediyor. Kızın açıp sahte konuşmalar hazırlamış olabileceğini söylüyor eşim ve arkadaşım. Yazışma tarzı eşiminkine çok bemzemiyor açıklar var ama yine de belki bunu bile planlayıp bilerek farklı tarzda yazışmıştır. Evet o derece paranoya yapıyorum. Hala evli kalmamda biraz bunun da etkisi var olayda ufak tefek açıklar olduğu için. Yani ama yine de şüphemden kurtulamıyorum. Bir bayan bir evliliği bozmak için neden bukadar ileri gider ki ruh hastası mı bu kız?

Eşinizden karşılık bulamayınca bu yolu seçmiş olabilir var böyleleri

Sahteyse ne kadar hasta insanlar var. Fotoğraflar hala duruyorsa kendiniz bir grafikerle anlaşıp ücret karşılığı baktırın. Photoshopla sahte fotoğraf yaratabilmek için eşinizin orjinal fotoğraflarını kullanmış olması lazım karşı tarafın. O orjinal fotoğrafları bulabiliyor musunuz eşinizin paylaştığı sosyal medya hesaplarından onu iyice inceleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…