Servisteki Bey Kişisi

Selam. Burada yeni mesaj yazınca açtığım konuda mesajı bulunan herkese bildirim gidiyor mudur, kimler görüyordur bilemedim, yine de sizin mesajınıza cevap yazmak istedim. :)
Pazartesiden bu yana şöyle şeyler oldu:
Üst üste birkaç akşam bu kişinin son durakta indikten sonra nereye gittiğini kontrol ettim uzaktan uzaktan. Yani bir yere kadar gözlemleyebildim, dümdüz yürüyerek evine gidiyor diye tahmin ediyorum. Peşinden uzun müddet yürümek istemedim.
Bir de servisin WhatsApp grubuna girdim, o da orada. Herhangi bir yazışma olmadı grupta şimdiye kadar.
En azindan takip ederek adım atmışsın 🤭
Keşke bı kafeye falan gitseymis sende bi ara tesadüf ederdin 😅
Şimdi neler yapicaksin var mı fikrin.

Bu konuyu görünce aklıma şöyle bir anım geldi . Lise sonda fizik kursunda birinden hoşlanmıştım. Otobüsten indim baktım çocuk da önden gidiyor hemen seslendim yanına gittim konuşmaya çalışıyorum. Çocuk beni bırakıp aynı yöne gitmemize rağmen hızlı hızlı yürüdü 😄
Ben olsam yürürken seslenir siz de şu yöne mi gidiyorsunuz der onla yürümeye başlardım.

Ay çok heyecanlı ❤️❤️❤️ Konu sahibi şimdi ne yapmayı düşünüyorsun?

Ayy en sevdiğim konular dram yok heycan var😁 En son 4873 yıl önce flörtleşmiş olduğum için arkadaşlara tavsiye verip heyecan yaşıyoruz hahah. Şimdii öncelikle muhabbetimiz olmayan insanları sosyal medyada eklemek veya telefonuna mesaj atmak direkt ilgili olduğumuzu belirtir ben hoşlanmam o kadar açık olmaktan.
Yapmanız gereken evine yürüyüş güzergahını tespit edip servisten indikten sonra aynı tarafa yürüdüğünüzü o an fark etmiş gibi davranmak ve yeni iş yerine yeni iş arkadaşlarına alıştı mı memnun mu diye sormak laflamak. Bu gayet arkadaşça bir şey olduğundan utanmaya sıkılmaya mahal de yok

Merhaba hanımlar,

Birine karşı yoğun çekim hissediyorum. Ortamı kafanızda canlandırmak için şöyle izah edeyim: 26 yaşındayım, bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Her gün, yaşadığım şehre komşu olan bir büyükşehirde bulunan iş yerime servisle gelip gidiyorum. Yani kurumların servisi olmadığı için, benim gibi komşu şehirde ikamet eden memurlar, bir taşıma firmasıyla anlaşıp işe servis aracıyla gider. Bu serviste muhtelif kurumlardan 20 kadar çalışan var.
İşte 8 ay önce servisimize gelen bir beyefendi daha ilk günden hâl, hareket, tavır, görünüş, gizem ve kibarlığıyla ilgimi çekti ve işe giderken her gün ayrı bir heyecan, zevkle hazırlanma olarak bana getirisi oldu :KK15:. Gel gelelim bir sorunumuz var: Şimdiye kadar birkaç defa merhabalaşmak dışında iletişimimiz olmadı, olmuyor :olamaz:. Sıcakkanlı biri olsam da maalesef insan ilişkilerinde ilk adımı atan hiçbir zaman ben olamam, pek girişimci biri değilim. Memur ortamlarında nasıl başlarsanız öyle gider; soğuk davranırsanız kimse size ilişmez, yüz göz olursanız da herkes laubalileşir; bahsettiğim kişi de geldiği ilk günden beri kimseyle pek bir diyalog kurmadı zaten, biraz da mesleğiyle alakası var diye düşünüyorum. Aksi gibi serviste de herkesin sabit yeri var, denk gelmek mümkün olmuyor. Sadece sabahları birlikte aynı istasyondan binip akşam aynı yerde inip evlere dağılıyoruz, onun dışında gidiş-geliş 1 saatlik yolculuk süresince aramızda birkaç koltuk mesafe oluyor.
Servisteki fiskoslara kulak misafiri olarak adını, pozisyonunu, oradan da internette aratarak akademik geçmişini, kurumunu falan öğrendim.

Ben sadece beni etkileyen ve sık sık aklımı kurcalayan bu adamı tanımak, gerçekten aramızda bir şey olabilir mi görmek istiyorum ama cesaretim eksik, ortam el vermiyor. Bu yüzden sizden akıl almak istedim. Ne yapılabilir?
Allah allah komşu şehir de olsa hergün hergün iş için şehir mi değiştirilir 🙄 ne gerek var taşının oraya kafanıza göre hayatınızı yaşayın.ee tabi istanbul, antalya gibi çok pahalı bir şehir değilse.

Kubidik Kubidik adama merhaba nasılsınız diye sorsan ordan muhabbet akar gider . Nassııı devamını getiremiyorsun yahu. Elinden yanlışlıkla bişi düşür beraber toplayın falan :)

laubali erkeklerden nefret ediyorum ama ağır başlı erkekler de hemen ilk adımı atmıyor ya, insanın tepesi atıyor sadece bakışarak ilerlerken :KK70: bu dertten muzdarip biri olduğum için vakti zamanında sizi çok iyi anlıyorum ama bunun pek bi çaresi yok ne yazık ki. bende soğuk duruşumu bozmayayım derken çok sıcakkanlı olamadığım ve ilk adımı atma özürlüsü olduğumdan içime içime çürüdüm hep. umarım siz benim gibi olmazsınız

Bu konuyu görünce aklıma şöyle bir anım geldi . Lise sonda fizik kursunda birinden hoşlanmıştım. Otobüsten indim baktım çocuk da önden gidiyor hemen seslendim yanına gittim konuşmaya çalışıyorum. Çocuk beni bırakıp aynı yöne gitmemize rağmen hızlı hızlı yürüdü 😄
Ben olsam yürürken seslenir siz de şu yöne mi gidiyorsunuz der onla yürümeye başlardım.
Aaaa😳 ne güzel okuyordum bende hiç böyle tahmin etmemiştim sonunu okuyunca 😳böyle kaldım akabinde böyle oldum💩🤣
Ay bide sizin taktik işe yaramış gibi konu sahibine de aynı şeyi yap demişsiniz :KK70: :KK70:
Hani hikayenin sonu sevgililik/evlilikle falan bitseydi kabul edilebilir de 🤣🤣🤣

X