Servisteki Bey Kişisi

bence eve giderken yürüdüğü güzergahı bir gözlemleyin, oraları bi öğrenin sonra orda örneğin bi marketin yerini sorun yaa şuraya nasıl gidebilirim falan diye ben olsam böyle yapardım🤣
Ya aslında biliyor musunuz, kendimi de biraz eleştirmeliyim. Bakıyorum ama sanki birileri beni göz ucuyla izliyormuş gibi utanıp fazla bakamayıp yoluma gidiyorum. Belki de durup bir soluklansam, bir köşeye çekilip bir işim varmış gibi beklesem, etrafı gözlesem, nereye gidiyor bir tahmin etmeye çalışsam... Tamam, yarın kesinlikle bunu yapacağım akşam üzeri.

Eee daha ne işte. Bu bir avantaj. İş ile alakalı bir soru sor. Sonra yaşadığınız şehir hakkında konuşun. Sonra memleketler sonra da falan filan😄 bu kadar zor olmasa gerek. Haa şu var. Hayatında biri varsa ondan mesafeli olabilir. Ya da tarzı budur
Yani adamın sevgilisi olup olmadığını konuşmadan öğrenemem. İş yeriyle alakalı ya da başka bir şey... soracak şeyler ya da konuşacak bir konu bulmakta zorlanmam da... ya bu soruyu yazarken ve şimdi yorumları yanıtlarken şunu anladım, benim esas derdim adım atmak. Cesaretim yok.

Ayni istasyonda olmanız büyük avantaj bence. Ben olsam eğer ilgim varsa iş çıkışında onun gittiği tarafla ilgili bişey sorardım oraya nasıl gidebilecegimi falan illa ki yardımcı olur belki bırakmak ister aranızda muhabbet olur.
Demi, üstteki mesajlar da biraz cesarer verdi. Ben yarın akşam bir keşif yapacağım, bakalım beyefendi ne yöne gidiyor. Sonra da bir yolunu bulup bir adım atacağım bakalım. Tabii, bu yön tarifi gibi bir soru da olabilir. 👍

Ouv eger bir adım atılır ilişki baslarsa valla dizilere konu bir ask hikayesi olur 🤪 hayırlısı burcunu ogrenip ,o burcun nasıl kadınlardan hoslandıgına bakın ona göre davranın ilgisini cekin ya da durakta beklerken telefonj sessize alıp telfomla konusuyor gibi yapın kendiniz hakkında bilgi verin ya da onun bransıya ilgili teldeki kişiyle konusuor gibi yapın işte diyelim ki bir arkadaşınız aramıs o bolumun atamasından bahsediyormusta sizde valla sorarım bzim kurumda varsa falan diyin. Telefonu kapatmış gibi yapın zaten o atlar yardımcı olmak ister falan tanısmıs olursunuz ama onun yakınında dururpta konusun(konusuyormus gibi) onun duyCagı sekilde. He bu arada burcunu merak ettim cekingen kibar beyefendi dedin kesin başaktır heaa🤪

Bir çantaya kitap filan koy. Ağır olsun biraz. Sonra da adama “Bileğimi burktum, taşımama yardım eder misiniz” de. Bu vesile ile de sohbet et.
Ama yapı itibariyle çekingen bir insana benziyorsunuz. Beyefendi inşAllah daha girişkendir. Yoksa çokta mesafe kaydedemezsiniz.
Öyle takip filan sakın etme. Fark ederse rahatsız olabilir.

Sanki bu durumu yaşayan arkadaşım oldu ama serviste değil iş yerinde.
Onlarda memur erkek olan kıza güvendiği,yakın gördüğü müdürüyle ilgisi olduğuna dair düşüncelerini ilettirmis.
Şimdi evlendiler çocukları doğacak 🤭
Yakın gördüğünüz arkadaş var mı tanidik falan onunla en azından nabız yoklasaniz.
Ne güzel, hikâyelerinin mutlu bağlanmasına çok sevindim arkadaşının :nazar:.
Ya onun kurumunda çalışan biri var ama öyle pek aracılığını isteyebileceğim kadar yakınım değil, zaten ulaşamayabilir bahsettiğim kişiye.
Cemoos anladım ki bir parça daha cesaretli olmaya ihtiyacım var. Belki ben adım atsam gerisini o getirecek, birimizin bir parça sıcaklık göstermesi gerekiyordur. O kadar da zor olmadığını düşünmeye başladım. Yarın biraz gözlemleyeceğim servisten inince ne yaptığını ve uygun bir zamanda basit bir bahane bulup hiç değilse kendimi belli edeceğim.

Bu bey atıyorum nüfus memuru mu onunla alakalı bı sorun bulun kendinize,gidin yanına bişey danışmak istedim müsait misin diye sorun.
Şu sorun var nasıl hallolur,ne yapabilir diye konuya giriş yapın en azından bı konusmaniz olsun.
Ayy nasil dayandiniz bunca zaman 🙈

Bence biraz cabayla kurum emailini bulursun. İsim.soyisim@kurum.gov.tr ben de memurum bizim boyle hep.
Ay şöyle, kurum telefonunu da buldum zaten de yaa yüz yüze olsun isterim. Öyle sanki ayıp bir şey yapıyormuşum, o yüzden de yüzüne konuşmaya cesaret edemeyip internetten iletişim kurmuşum gibi hissederim. Yani e-posta, sosyal medya vs. gibi yollara başvurmak daha baştan niyetinin romantik ilişki olduğunu ortaya koymak gibi geliyor. Yüz yüze sıradan bir muhabbet etmek ise (Doğru, şu an yapamıyorum) olayı bu boyuta çekmeden, gayet gündelik hayatın akışına uygun, birbirine ısınmana yardımcı olur diye düşünüyorum. Bunun için biraz cesaret toplamaya başladım şu an. Bir adım atmak için kararlıyım artık.

Ouv eger bir adım atılır ilişki baslarsa valla dizilere konu bir ask hikayesi olur 🤪 hayırlısı burcunu ogrenip ,o burcun nasıl kadınlardan hoslandıgına bakın ona göre davranın ilgisini cekin ya da durakta beklerken telefonj sessize alıp telfomla konusuyor gibi yapın kendiniz hakkında bilgi verin ya da onun bransıya ilgili teldeki kişiyle konusuor gibi yapın işte diyelim ki bir arkadaşınız aramıs o bolumun atamasından bahsediyormusta sizde valla sorarım bzim kurumda varsa falan diyin. Telefonu kapatmış gibi yapın zaten o atlar yardımcı olmak ister falan tanısmıs olursunuz ama onun yakınında dururpta konusun(konusuyormus gibi) onun duyCagı sekilde. He bu arada burcunu merak ettim cekingen kibar beyefendi dedin kesin başaktır heaa🤪
Ya ilahi ahahah valla bizim "garibane" diye tabir ettikleri servisten, onun gibi gariban istasyonumuzdan heç öyle aşk dizisi senaryosu çıkacağı yok gibi; çıksa ben de hayret içinde kalırım valla :KK70:. Mesajınızda anlattığınız taktikler wooow cidden :halay:, bana bir boy büyük gibi bunları yapmak ama daha yumuşak versiyonlarını deneyeceğim, karar verdim. Yalnız önce biraz daha ortama hâkim olmak istiyorum, bakalım o istasyondan sonra sohbet edebilmek için ne gibi imkânlar bulabilirim, biraz gözlem yapayım yarın. Burcunu soracak kadar diyaloğu ilerletebilirsem ben de bayağı açılırım artık, ahh keşkeee. Çekingenliğinden olmayabilir ya, çekingen davranan benim bence (Yengeç burcum), fazla diyalog kurmayıp kendi hâlinde takılmak en mantıklısı zaten böyle servis vs. ortamlarında.

Bir çantaya kitap filan koy. Ağır olsun biraz. Sonra da adama “Bileğimi burktum, taşımama yardım eder misiniz” de. Bu vesile ile de sohbet et.
Ama yapı itibariyle çekingen bir insana benziyorsunuz. Beyefendi inşAllah daha girişkendir. Yoksa çokta mesafe kaydedemezsiniz.
Öyle takip filan sakın etme. Fark ederse rahatsız olabilir.
Imm bahsettiğiniz tarzda yardım istemeye müsait bir ortam şu an için, yani biz yaratmadıkça, ben ya da o girişimde bulunup biraz diyalog kurmadıkça pek yok ya. Çekingenliğimi kabul ediyorum ama ilk kez böyle bir ortamda birine karşı bir şeyler hissediyorum. Ama hadi bakalım, bir adım atmak çok zor olmamalı, karşılığını verecek olan o sonuçta, ben ufak bir girişimde bulunsam yeterli.
Ay yok öyle arkasından falan takip etmem, sadece indiğim yerde durup nereye gidiyor falan diye bakabilirim, acelem varmış gibi eve yürümek yerine. Yapacağım bunu.

Ya ilahi ahahah valla bizim "garibane" diye tabir ettikleri servisten, onun gibi gariban istasyonumuzdan heç öyle aşk dizisi senaryosu çıkacağı yok gibi; çıksa ben de hayret içinde kalırım valla :KK70:. Mesajınızda anlattığınız taktikler wooow cidden :halay:, bana bir boy büyük gibi bunları yapmak ama daha yumuşak versiyonlarını deneyeceğim, karar verdim. Yalnız önce biraz daha ortama hâkim olmak istiyorum, bakalım o istasyondan sonra sohbet edebilmek için ne gibi imkânlar bulabilirim, biraz gözlem yapayım yarın. Burcunu soracak kadar diyaloğu ilerletebilirsem ben de bayağı açılırım artık, ahh keşkeee. Çekingenliğinden olmayabilir ya, çekingen davranan benim bence (Yengeç burcum), fazla diyalog kurmayıp kendi hâlinde takılmak en mantıklısı zaten böyle servis vs. ortamlarında.
Ahahshs valla neden olmasın zaten oylebuyuk asklar garibane basılıyor. Biz servisle gider gelirken halaylar müzikler şaplaklar alkışlar esliginde giderdik hoslandıgm cocuk halayda elimi tuttuysa oldu bitti demektir skskf

Bu bey atıyorum nüfus memuru mu onunla alakalı bı sorun bulun kendinize,gidin yanına bişey danışmak istedim müsait misin diye sorun.
Şu sorun var nasıl hallolur,ne yapabilir diye konuya giriş yapın en azından bı konusmaniz olsun.
Ayy nasil dayandiniz bunca zaman 🙈
Ya can, konu bulmak zor olmaz diye umuyorum. Zaten ayaküstü gündelik birkaç kelime etsek bile gerisi gelir. Dediğinize benzer şeyler de var aklımda; işiyle, yaşadığı yerle, mesleğiyle, en kötü ihtimalle hava durumuyla ilgili laf yapabilecek bir şeyler bulurum. Ah şu korkularımı aşabilsem, rezil olurum düşüncesinden çıkabilsem, tersler ya da soğuk yapar da yüzüm kızarır endişesini atabilsem de ufak bir adım atsam... Tam olarak buna niyetlendim artık.

Ya can, konu bulmak zor olmaz diye umuyorum. Zaten ayaküstü gündelik birkaç kelime etsek bile gerisi gelir. Dediğinize benzer şeyler de var aklımda; işiyle, yaşadığı yerle, mesleğiyle, en kötü ihtimalle hava durumuyla ilgili laf yapabilecek bir şeyler bulurum. Ah şu korkularımı aşabilsem, rezil olurum düşüncesinden çıkabilsem, tersler ya da soğuk yapar da yüzüm kızarır endişesini atabilsem de ufak bir adım atsam... Tam olarak buna niyetlendim artık.
Kız korkma bişey olmaz
Servise binerken kolunu sürt adama pardon de,azıcık bı elektrik alışverişi yapın.
Hafif tebussum et bakarken.
Bı konu bul konuş
Ayy bişey yap ben heyecan yaptım bak 🙈
Boşver sonuç ne olursa olsun hem girişken olmaya alışırsın hem içinde kalmasın.
Utanacak bişey yok herkes böyle yapiyo merak etme.

X