seni beklicem dedim sen bilirsin dedi

ohoo kızım daha miniciksin ne işin var senin askere giden adamla.
Okulunu bitir, çalış.
o kadar da büyük değil ama o bu yıl bitirdi benim de bir yılım var. biliyorum küçük olduğumu ailemi suçlamak istemiyorum ama onlarin da bir erkeğe beni muhtaç ettiler biraz sevmediler beni yaşıtlarımın gördüğü gibi svegi görmedim

o kadar da büyük değil ama o bu yıl bitirdi benim de bir yılım var. biliyorum küçük olduğumu ailemi suçlamak istemiyorum ama onlarin da bir erkeğe beni muhtaç ettiler biraz sevmediler beni yaşıtlarımın gördüğü gibi svegi görmedim

Biz seni severiz sen bırak şu çocuğu

Aşk meşk geç bu işleri kızım, önünde üniversite var senin, bu çocuk sana köstek olur. Üniversiteyi kazan karşına bir dünya Emir Sarrafoğlu çıkar.

Çok fark etmedi be guzum. Sen daha küçücüksün. Boşver bu serseri aşkları, iyi biri olsa sana yanaşmazdı.

İşte bu kızın yaşları öyle tehlikeli ki, biz biliyoruz başına gelecek olanları. Ama onun gözüne şu an perde inmiş. İnşallah bizi dinler.

Yeğenim kadarsın daha çok ufaksın. Belki bu da sana tecrübe olur ders almayı bilirsen eğer. Öncelik sevgiyi değeri kendin vereceksin kendine, başkalarından medet ummayacaksın. Kimse dayanağın olmasın, kimse hayatının merkezinde olmasın ki gittiklerinde kendini değersiz, yıkılmış ve yapayalnız hissetme. Daha ne ilişkilerin olacak. Daha kimler gelecek ve gidecek. Sağlıklı aile ilişkileri geliştirmiş insan sayısı o kadar az ki zaten, yalnız değilsin. Kendinle ilişkini kendin düzenleyip yoluna koy, hata yaptıkça suçu başkalarına atmadan sorumluluk alabil.
Çok toksik bir ilişki içindesin, kimseden ilgi ve değer kırıntısı dilenme, ağızlarına bakma kendi değerini kendin belirle, kapıyı kapatabilmeyi, hoşlanmadığın durum içinden ayrılabilmeyi öğren.

Çocuk sırtlan, biliyor senin durumunu yanaşmış sana

İşte bu kızın yaşları öyle tehlikeli ki, biz biliyoruz başına gelecek olanları. Ama onun gözüne şu an perde inmiş. İnşallah bizi dinler.
Daha küçücük sevgi nedir bilmiyor. Çok üzülüyorum heder oluyorlar. Sevelim şu çocuklarımızı ki başka yerde aramasınlar.

Daha küçücük sevgi nedir bilmiyor. Çok üzülüyorum heder oluyorlar. Sevelim şu çocuklarımızı ki başka yerde aramasınlar.

Bir kızım var. Ve eşime diyorum ki onu öyle bir sevelim ki, onu öyle güzel sev ki küçücük yaşta bir başka erkeğin ilgisine, bir çiçeğine bir bakışına kanmasın. Babam arkamda desin babam beni çok seviyor desin. Sevgilisi elbet olsun. Ama böyle gizli saklı yaşamasın hayatı.

çok utanıyorum insanların gözünde böyle bi duruma düştüğüm için

Hislerin için utanma, bunlar elbet yaşayacağın duygular ve hepsi çok kıymetli. Sadece şu an yeri ve zamanı değil. Ve o kişi doğru biri değil.

Bir kızım var. Ve eşime diyorum ki onu öyle bir sevelim ki, onu öyle güzel sev ki küçücük yaşta bir başka erkeğin ilgisine, bir çiçeğine bir bakışına kanmasın. Babam arkamda desin babam beni çok seviyor desin. Sevgilisi elbet olsun. Ama böyle gizli saklı yaşamasın hayatı.
Annemin o kadar suçu yokta benim de babam beni dönüyordu bir şeyi yapmadığım zaman yani babamdan görmediğim sevgiyi değeri ondan gördüm o yüzden bağlandım mi bilmiyorum...

Annemin o kadar suçu yokta benim de babam beni dönüyordu bir şeyi yapmadığım zaman yani babamdan görmediğim sevgiyi değeri ondan gördüm o yüzden bağlandım mi bilmiyorum...
[/QUOTE

Evet o yüzden

X