seni beklicem dedim sen bilirsin dedi

kaçıncı seviye saflık bu?
he seviyor. aldatıyor ama seviyor.
bekleme diyor ama aeviyor ne kadarda mantıklı..

hayır o kızın ne mal oluğunu biliyorum o da biliyor o buna yanaşmıyor ve onun sevgilisi var
Saçmalıyormusun banamı oyle gelıyor
Yanında telefonu kız acıyor sana hakaret yağdırıyor ..
Sebep ne olabilir sence?

Akıllı olun biraz ya .. soruna gelıncede sevmıyor

Acı ama gercek SENİ SEVMİYORRRR

Aaa birileri eski sevgilimin magdurlarından olmus😂 ben kaçtım sende kaç bence
En çok asosyal adamdan korkcan bence. Zaten çok şansı olmayınca bulduğuna saldırır. Bi de sosyal ağlarda çok gezer. Normal ilişki kurmada sıkıntı yaşayınca netsin tabi.
hayır o kızın ne mal oluğunu biliyorum o da biliyor o buna yanaşmıyor ve onun sevgilisi var
Sizinki "mal" seviyorsa yapacak bişey yok. Böyle garip gurip tipleri iki eppek düşer diye yanında tutup size sövdüren adamdan hayır gelmez zaten, paspas olursunuz elinde.

En çok asosyal adamdan korkcan bence. Zaten çok şansı olmayınca bulduğuna saldırır. Bi de sosyal ağlarda çok gezer. Normal ilişki kurmada sıkıntı yaşayınca netsin tabi.

Sizinki "mal" seviyorsa yapacak bişey yok. Böyle garip gurip tipleri iki eppek düşer diye yanında tutup size sövdüren adamdan hayır gelmez zaten, paspas olursunuz elinde.
nokta atışı yaptın
😂😂😂😂😂

Son düzenleme:

sosyal medyası var ama çok kullanmiyordu

İlişki böyle karmaşık bir şey değil ya. Bekleme demiş, istemiyorum demiş daha ne desin?
Gerçekten “Erkekler ne söyler kadınlar ne anlar” bazı insanlar.

X