@sara_nur@ bebeği geliyor!!!!!

canlarım benim her zaman dualarımdasınız sizler hiç etmez miyim dileirm yuzunu güldüren bir tedavi olur

allah razı olsun canım arkadaşım ne güzel şey demişsin dileirm annelik bana gerçekten yakışır

birtanecik darkım saol hayatım darısıs sizlere saglıkla sıhhatle inşaallah rabbim tamamına erdirsin inşaallah

bu arada evet avatarımdaki resim benim minik ecrinim

asında iyi geceler demek lazım
nasıl gidiyor ? annelik nasıl uykusuz geceler varmı hergün farklılıklar izliyorsundur kilo ne oldu ecrinnin.? pek giremiyorsun normal ama bebek ve misafirler
kime benziyor bu arada?

asında iyi geceler demek lazım
nasıl gidiyor ? annelik nasıl uykusuz geceler varmı hergün farklılıklar izliyorsundur kilo ne oldu ecrinnin.? pek giremiyorsun normal ama bebek ve misafirler
kime benziyor bu arada?

canım benim saol birtanem iyi gidiyor yavaş yavaş alışt5ık hanımefendiyle ben birbirmizeyerimseniben uykusuz geceler bazen valla çok uzun sürüyor bakıyroum ben gözler gidiyro böyle böyle gözlerimin biri açık diğeri kapalı idare ediyoruz:roflol:annelik ben daha tam anlamıyla yeni anlamaya başladım hani dilini de çözdüm ya artık o yuzden dilekcimcoksekeriremsu:nazar:kilosu düşmüştü 200 gr almış gene dr umuz iyi dedi valla dr dediki 10 dk ka birinden 10 dk diğerinden emzirceksin ama benim oburiks valla bir saat birinden diğer saat birinden emiyor ya:uhm: bebek bana benziyro diyor herkesler ah dilkcim bir görsen valla maaşalalh kızıma barekallah rabbim herkese ama herkese versin inşaallah amin

günaydın canım...
maşallah kızın pek şeker..rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin..
rabbim nazarlardan korusun...

amin canım benim amin inşaalah senden naber nasıl gidiyor hamişlik bakayım birde ikiz mi kız aman allahım allah yardımcın olsun maaşalah maaşalalh rabbim zamanında kollarına almak nasip etsin amin inşaalah

merhaba saranurcum ben bu siteye yeni üye olduğumda sende yeni hamiştin hep bilgilerini paylaşmıştın ve ne güzelki 9 ay geçmiş ve sen annesin ne mutlu sana canım allah analı babalı büyütsün hep mutlu günlerini gör inş

tesadüfen gördüm başlığı çok sevindim canım
allah analı babalı güzel bir ömür nasip etsin yavruna:nazar::nazar::nazar:

saranur allah analı babalı büyütsün canım meleğine kavuşmuşsun darısı bizim başımıza inş...:1hug:

canım arkadaşım allah analı babalı büyütsün zaman ne çabuk geçti diyecem saranurda bana tabi tabi sen bide bana sor diyecek:))) yüreği güzel betülcüm tebrik ederim gelin olduğu günleride görürsün inşallah

amin amin bu arada bu nurcan hanım nerelerde yawwwww kedersiz yani:uhm:

canım gözün aydın güle güle büyüt bebegini
alah analı babalı buyutmek nasip etsin inşalah
a.s.

amin canım benim valla bak bende sana kızmıştım ne yalan söylim unuttun beni sanmöıştım ama tamam şimdi anlaştık saol cnaım benim çok teşekkür ederim amin rabbim herkesin bebegini bagışlasın çolugunu çocugunu bagışlasın inşaallah amin

betülcüm kız uyutmuyor galiba seni he baksana sabahın 4ünde ayaktasın nasıl gidiyor bkalım annelik ısınma turları bitmiştir artık:)))))))

ısısnma turları bitti evet uyandı hanım saat 6 da uyuduk anca sonra gene uyandı gene emdi 9 da uyandı daha yeni kahvaltı yapcam darısı sana rabbim sanada snei uyutmayacak bebekler versin ama saglıklı sıhhatli olsunlar inşaallah sneinde olacak amin canım benim amin

canım hayırlı uğurlu olsun bebişin canım sağlıklı mutlu günnlerde büyüt inş analı babalı rabbim isteyen herkese nasip etsin inş seni ve bebişini kocaman öpüyorum allaha emanet olun

ısısnma turları bitti evet uyandı hanım saat 6 da uyuduk anca sonra gene uyandı gene emdi 9 da uyandı daha yeni kahvaltı yapcam darısı sana rabbim sanada snei uyutmayacak bebekler versin ama saglıklı sıhhatli olsunlar inşaallah sneinde olacak amin canım benim amin
gönülden kocaman bir amiiiiiiiin diyorum rabbim verecekse hayırlısını versin onun yolunda yetiştirebileceğimiz hayırlı evlatlar versin hep bunun için dua ediyorum senin güzel kalbini dualarındaki samimiyetinibiliyorum rabbim inşallah kabul ederde bana ve benim gibi isteyen herkese evlat nasip edera.s.

X