Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

kızlarrr bugün en büyük doğum günü hediyemi aldım hamileyimmmmmmm çok ama çok mutluyum darısı tüm isteyenlerin başına :)))

:nazar::nazar::nazar::nazar: gözün aydın tatlımmmm...sağlıkla kucağına alırsın inşalahhh ...çoookkk sevindim wallaa yaaa ..doğum günü kutlu olsunnnn:KK49::KK54:

bu arada doğum günün de kutlu olsun tatlımmm güzel ailenle bebişinle tüm güzellikler sizin olsunnnn öptüm kocamannn bu arada hamile arkadaşlar folik aside önem verinnn hap şeklinde içiliyo ben hamilelik önceside zararı yok diye başladımm ve bide brokoli sebzesinde varmış ve tüm yeşilliklerde

bu arada doğum günün de kutlu olsun tatlımmm güzel ailenle bebişinle tüm güzellikler sizin olsunnnn öptüm kocamannn bu arada hamile arkadaşlar folik aside önem verinnn hap şeklinde içiliyo ben hamilelik önceside zararı yok diye başladımm ve bide brokoli sebzesinde varmış ve tüm yeşilliklerde

evet tatlımm haklısın...bende başladım ....folik asit başlayın mutlaka 0.4 mg olacak (eğer önemli bir rahatsızlık yıksa şeker, tansiyon, guatr...vs) birde semiz otu yiyin bol bol yoğurda falan karıştırın en fazla omega3 semiz otunda :)):KK54:

evet tatlımm haklısın...bende başladım ....folik asit başlayın mutlaka 0.4 mg olacak (eğer önemli bir rahatsızlık yıksa şeker, tansiyon, guatr...vs) birde semiz otu yiyin bol bol yoğurda falan karıştırın en fazla omega3 semiz otunda :)):KK54:

canımmm benimmmm çok sağolll tatlımmmm :))) bende yapıcammmmmm semiz otu ve yoğurt harika canım çekti valla ımmm

harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yupi yupiiiiiii süper ötesi maşallah maşallahh canım benimm saglıkla sıhatle bebeğini kucağına almayı nasip etsin güzel Rabbim inşallahhh aminnnnnnnnnnn ve inşallahhhh çok rahat bi hamilelik ve doğum geçiririsinnnn aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn öpüyorum seni ve pamuk şekeri bebişini :))))

:nazar::nazar::nazar::nazar: gözün aydın tatlımmmm...sağlıkla kucağına alırsın inşalahhh ...çoookkk sevindim wallaa yaaa ..doğum günü kutlu olsunnnn:KK49::KK54:

:nazar::nazar::nazar: çok güzel bir haber Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin :KK16:

canlarımmm çok ama çoooook teşekkür ederim inanın çok mutlu oldum.Allahım nerde varsa bebek isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ben daha önce düşük yaptım ve 2 yıldır da bebeğim olmuyodu tam tedaviye başlamak üzereyken hamile olduğumu öğrendim.şükürler olsun Yarabbim:) doğum günümü kutladığınız içinde ayrıca teşekkür ederim:)

canlarımmm çok ama çoooook teşekkür ederim inanın çok mutlu oldum.Allahım nerde varsa bebek isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ben daha önce düşük yaptım ve 2 yıldır da bebeğim olmuyodu tam tedaviye başlamak üzereyken hamile olduğumu öğrendim.şükürler olsun Yarabbim:) doğum günümü kutladığınız içinde ayrıca teşekkür ederim

Allah nazarlardan saklasın bitanemmmmmmm Rabbimm ne eylerse güzel eylerrr ALLAH ım mutluluğunu ve mutluluğunuzu daim etsinnnn aminnn :)

canlarımmm çok ama çoooook teşekkür ederim inanın çok mutlu oldum.Allahım nerde varsa bebek isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu ben daha önce düşük yaptım ve 2 yıldır da bebeğim olmuyodu tam tedaviye başlamak üzereyken hamile olduğumu öğrendim.şükürler olsun Yarabbim:) doğum günümü kutladığınız içinde ayrıca teşekkür ederim:)

cnm çok svndm adına rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin..bende bu ay hamiş kalırsm öğrenecğm gün evlilik yıldönümüm öyle hayal edyrm :)) 28 mayıs bat tarihim
29 mayıs evlilik yıldönmümz :)

gerçekten arkdşlar söylemişlerdi inanmamaşdm nisan ayındnn sonraki yaz dönemi hamile kalma dönemi diyorlardı sanırım öyle :)) mevsimlerde etkiliyo bizi :))

mayısa ayının ilk haftalarnda ne güzel kaçıcı hamşimi gün gün azalrız inşallahh listemiz..

cnm çok svndm adına rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin..bende bu ay hamiş kalırsm öğrenecğm gün evlilik yıldönümüm öyle hayal edyrm :)) 28 mayıs bat tarihim
29 mayıs evlilik yıldönmümz :)

gerçekten arkdşlar söylemişlerdi inanmamaşdm nisan ayındnn sonraki yaz dönemi hamile kalma dönemi diyorlardı sanırım öyle :)) mevsimlerde etkiliyo bizi :))

mayısa ayının ilk haftalarnda ne güzel kaçıcı hamşimi gün gün azalrız inşallahh listemiz..

ne kadar güzel tatlımmmm inşallahh sende 29 mayısa evlilik yıldönümünde o güzel haberin alırısınn aminnnnnnnnnnnnnnnnn :))))) evet mevsiminde payı vardır olabilir bencede :KK66:

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs------- :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
samimi...........................bat 2 mayıs---------------:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar::nazar:
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş------------:KK49::KK49::KK49: N:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs-------:KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs
huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------:KK49:49::KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud...................................bat yok------------:KK49:49::KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok--------------:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar:
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok

Canım doktor bana sadece multivitamin verdi geçen seferde öyle yapmıştı.. içinde ne ararsan var folik asit 0.8 mg. sadece bu vitamini içsem yeterli olur sanırım değil mi?

nur89 .................................bat yok--------------:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49: :nazar::nazar::nazar::nazar:
cikolta...............................bat-yok[/QUOTE]

en çok hamiş kız benim ismin yanında altız doğuracağım galiba :))))))))))

Canım doktor bana sadece multivitamin verdi geçen seferde öyle yapmıştı.. içinde ne ararsan var folik asit 0.8 mg. sadece bu vitamini içsem yeterli olur sanırım değil mi?

tatlım doktorun verdiği zaten sana uygun olandır...mutlaka kullan nöral tüp defekti denen rahatsızlık için çok faydalı...benim yazdığımın gram da olan da gebe kalmak isteyen ve çalışmalara başlayanlar için :KK54:

cikolta...............................bat-yok

en çok hamiş kız benim ismin yanında altız doğuracağım galiba :))))))))))[/QUOTE]

hehe yerim seni canımmmmmmm :)))maşallahhh sanaaaa maşallahhhhhhhhhhhh

tatlım doktorun verdiği zaten sana uygun olandır...mutlaka kullan nöral tüp defekti denen rahatsızlık için çok faydalı...benim yazdığımın gram da olan da gebe kalmak isteyen ve çalışmalara başlayanlar için :KK54:

evet tatlım bende aynenn dediğin gibi yaptım mmm hamilelik öncesi yaklaşık bir ay yada birbuçuk aydır kullanıyorum günde bi tane içiyorummm

Kızlar SAT ıma göre hesplattığımda doğum yapacağım tarih 03.01.2013... Aynı zamanda benim doğum tarihim.. inşallah öyle olur ne güzel.. ama ben bebeğin daha küçük olduğunu düşünüyorum.. tabi her halukarda oğlak olacak :))

Kızlar SAT ıma göre hesplattığımda doğum yapacağım tarih 03.01.2013... Aynı zamanda benim doğum tarihim.. inşallah öyle olur ne güzel.. ama ben bebeğin daha küçük olduğunu düşünüyorum.. tabi her halukarda oğlak olacak :))

ne güzel nurcummmm :)) bende ğlak burcuyummm :)

benimde sürekli tuvaletim var gibi ağrı var midemde yanma geceleri en az iki saat dönüp duruyorummm kuyruk sokumum arada acıyo ve midemden kasıklarıma ve aşağı doğru yanma ama tatlı bi ağrı yanması daha var 19 mayısa ama bide garip bi kaşıntı anlamadım gitti iğne batmaları var hafiften bağırsaklar sanki çok hareketli belkide üşüttümmm soğuk yedim

benimde sürekli tuvaletim var gibi ağrı var midemde yanma geceleri en az iki saat dönüp duruyorummm kuyruk sokumum arada acıyo ve midemden kasıklarıma ve aşağı doğru yanma ama tatlı bi ağrı yanması daha var 19 mayısa ama bide garip bi kaşıntı anlamadım gitti iğne batmaları var hafiften bağırsaklar sanki çok hareketli belkide üşüttümmm soğuk yedim

özellikle son günlerde arttı bugün daha bi belli

X