Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

slm arkadaslar yeni üyeyim adet gunum 2 gun gecti migdem kaziniyor yemek yedigim halde sürekli aclik hissi var, dün hafif basim döndü tansiyonum düstü, cok hafifte kasik batmalari oluyor. hamilemiyim acaba hic böyle olmamisti. cvp yazarsaniz sevinirim

özellikle son günlerde arttı bugün daha bi belli

benimde bağırsaklarım çok acayip ama bende havalar iyi gitmio üşüyorum diorum herşeyi hamişliiğe yormayım dioum ama olmuo işteee....özellikle sabah idrarım çok koyu...göğüslerim acıo...amaann yaa işte ne belirti varsa yarısı var bende

tatlım hoşgeldin..neden test yapmadın günün de geçmiş

tatlım ben :49: olduğm için mi eklemyrsn ya :)) hamişsem habermde yok :)) yada ekle çıkar yapmamak için snrm :)) 28 mayıs :))

Son düzenleme:

tatlım ben :49: olduğm için mi eklemyrsn ya :)) hamişsem habermde yok :)) yada ekle çıkar yapmamak için snrm :)) 28 mayıs :))

yaa aslında konu sahibi nagihan olduğu için çok ellemek istemiorum ama çalışıo çok ilgilenemiyor herhalde :) ekledim tatlımmm:)))

bende sen gibiyimmm bende de var idrar koyuluğu bende göğüste acıdan çok belli bi şişlik var .bende aynı belki diyom üşüttümmmm hadi bakalımmmmm hayırlısı fıstığım sende bende güzel haber ler veririzzzz inşallahh hamişizdirrrrrrrrrrrrr :))))))

hemen test yap tatlımmm

demin okudum başka bi konuda adetten 10 gün önce kasık larda böle iğne batmaları oluyomuşşşş :) bu beni mutlu etti vallaaa

gecen ay kan testi idrar testi yaptirdim ama negativ cikti uzuldum agladim. bu ay biraz beklicem 2 3 gün daha beklerim sonra test yaparim. ama ayni belirtisi olanlar varmi aranizda

ahh bebişim sen baştan sona oku herkes aynı senin avantajın adet gecikmen... 2 gün geçmiş bence idrar da silik de olsa bi çizgi görürüsün ama sen bilirsin...öpüyorum seni kojaman iyi haberlerini beklioruz 2 güne kadar

adet gunu gectikten kac gun sonra kesin sonuc verir ona göre test yapayim aslinda icimden yarin yapmak gelio ama uzulmek istemiorum bu ayda

canım benim demin okuduğum bi yazıda adetin 10 gün geciktiğinde esas kesin sonucu veriyor diyo ama bazı arkadaşlarımızda adet gecikmesini takip eden üç dört yada beş gün içinde öğrenenler var tatlım ama kan testi yaptırırsan bence adet gecikmesinden itibaren çıkar tatlım hatta adet gecikmesini beklemeden kan testinde çıkanlar var benim adete 19u ama bende sabırsız idrar testinde çıkmıyacağını bile bile yapıyorummmm :)inşallahh hamişsindir canım benimmmm

adet gunu gectikten kac gun sonra kesin sonuc verir ona göre test yapayim aslinda icimden yarin yapmak gelio ama uzulmek istemiorum bu ayda

ama şuda var işte adet gününe bi iki gün kala idrar testi yapıpta silik çizgiyi görüp adet günündede iki çizgiyi görenler demek istediğim kişiden kişiye değişiyo benim anladığım öyle tatlım ama en kesini kan testi kardeşim mesela bana adetime on gün varken bile kanda çıkabilir yaptır dedi

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs-----------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
aygıtı......................bat-25 mayıs

nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan

eylulgulu........................bat-1-4 mayıs---------BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs

cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş

melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş

seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs------- Nazar Nazar Nazar
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)

gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs

ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş -----Nazar Nazar Nazar
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs--------------bir dahaki ay inşallah :)
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs------- Nazar Nazar Nazar

hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
fundurtan……………………........... bat – 19 mayıs
prensesnnn...........................bat-8 mayıs

huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------Nazar Nazar Nazar
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok----------- Nazar Nazar Nazar

efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok------------------------- Nazar Nazar Nazar
yoncamel...........................bat-19 mayıs
cikolta...............................bat-yok
ipek41.....................................bat-10 mayıs
ftmkrks........................bat-23 mayıs
samimi.................................bat belirtmemiş---------Nazar değmesin

arkadaşlar listeyi sürekli ekleme yapmayalım lütfen karışıyor takip edemiyorum haliyle :) rica etsem anlayışınız için teşekkür ederim

canım o güne kadar belirtilerin nelerdi paylaşırmısın bizimleee :)

tebrik ederim allah analı babalı büyütsün inşallah canım benim darısı başımızaaaa aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…