Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

bence de hamile olma ihtimalin var tatlımmmm inşallahhh öledir .... bende 19 mayısta adet olucam olmassa hamileyim daha ilk denememiz bakalım inşallah tutmuştur ama çok büyük heyecanlı bi süreç içim içime sığmıya bu pazar ales sınavım var ama benim aklım 19 unda :) iki gün önce de idrar testi yaptım :)) idrar testi aslında adetten gecikmesi olunca yapılırmış ama benimkide sabırsızlık işte :))

tatlım banamı yazdın bilmiyorum ama inşallah :) bizimde 2 . ayımız bakalım.sende çok kaptırma sonra çok hayal kırıklığı oluyor.zaten en yüksek hamilekalma oranı 3. ayda oluyormuş.inşallah dileğine kavuşursun.ama sınavına odaklan bence 19 una daha var sınav sayesinde kafanı buraya yoğunlaştırmamış olursun.streste çok önemli çünkü

heyy :KK3:benimde 19 mayıs adet tarihim daha çok çok erken canım hayatta çıkmaz.10 gün de yerleşiyo bebek zaten.. ondan sonrada kana ve idrara beta hcg geçiyor:KK34:

haklısın canım benimmm benimki sabırsızlık tatlım :) bide karnıma iğne batmaları falan olmaya başladı acabamı acabamı deyip duruyorummm :)) napıyım dayanamıyorummmm :) inaşallahhh 19 mayısa sendende bendende ve tüm bekleyenlerden güzel bebiş haberleri alırızzzzzzzzzzzzzz aminnnnnnnnn yürekten aminnn :)

tatlım banamı yazdın bilmiyorum ama inşallah :) bizimde 2 . ayımız bakalım.sende çok kaptırma sonra çok hayal kırıklığı oluyor.zaten en yüksek hamilekalma oranı 3. ayda oluyormuş.inşallah dileğine kavuşursun.ama sınavına odaklan bence 19 una daha var sınav sayesinde kafanı buraya yoğunlaştırmamış olursun.streste çok önemli çünkü

evet tatlım sana yazmıştım tekrar yürekten bi inşallahhh diyorum sana :) haklısınnn canımm derse odaklanmalıyımmm

heyy :KK3:benimde 19 mayıs adet tarihim daha çok çok erken canım hayatta çıkmaz.10 gün de yerleşiyo bebek zaten.. ondan sonrada kana ve idrara beta hcg geçiyor:KK34:

canım benimde 19 mayıs adet tarihim inşallah tturmuşuzdur benim bu ayda pek umudum yok doktor yolu gözüküyo bana yine:KK5:

yakamoz canım başın sağ olsun Allah rahmet eylesin inşallah. nur canım senin de gözün aydın Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin. bu dünya böyle bi yandan üzüyo bi yandan sevindiriyo.

canım benimde 19 mayıs adet tarihim inşallah tturmuşuzdur benim bu ayda pek umudum yok doktor yolu gözüküyo bana yine:KK5:

canımmm nerden biiyosun öle olduğunu bence umudunu kaybetme belki mesela benim tutmadı ama ben umudumu kaybetmicem o gün gelene kadar bu heyecanı yaşıcamm ama 19 undan sonra hamile olmadığımı öğrenırsemde uzulmıcam diyorum kendi kendime hayırlısı herşeyinn

canımmm nerden biiyosun öle olduğunu bence umudunu kaybetme belki mesela benim tutmadı ama ben umudumu kaybetmicem o gün gelene kadar bu heyecanı yaşıcamm ama 19 undan sonra hamile olmadığımı öğrenırsemde uzulmıcam diyorum kendi kendime hayırlısı herşeyinn

inşallahhh güzel haberlerimizi birbirmize veririzzz

Amin Allah hepinizden razi olsun Cok sagolun burda kendimi yanliz hissetmiyorum

canım benim yanlız değilsin biz burdayız öncede bennn tabiki burada hem sevincimizi üzüntümüzü kaybımızı herşeyimizi paylaşıyoruz bazıları paylaştıkça azalıyor bazılarıda çoğalıyor keşke türkiyede olsaydın görüşürdük yüz yüzede allahın taktir ilahisi allahım taksiratını affetsin inşaalaah amin.

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs-------hamişşşşş maşallahhh :)
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs-------hamişşşşş maşallahhh :)
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
prensesnnn..............................bat-8 mayıs
huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------hamişşşşş maşallahhh :)
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok
efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok-------------------------hamişşşşş maşallahhh :)
yocamel...........................bat-19 mayıs

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

ıykos..............bat-2 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs-------hamişşşşş maşallahhh :)
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs-----BİR DAHAKİ AY İNŞALLAH :)
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs-----------bir dahaki ay inşallah :)
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş
mavera49........................23 - mayıs
medne.............................18-mayıs
ebah234...................................bat-8 mayıs
beyazbulut............................bat-7-10 mayıs-------hamişşşşş maşallahhh :)
hll5277...............................bat-15 mayıs
ecrnnaz.................................bat-25 mayıs
prensesnnn..............................bat-8 mayıs
huzurlumutlu...........................bat-20 mayıs
ogrtmnbtl................................bat-29 nisan-------hamişşşşş maşallahhh :)
asmin_44..................................bat-20 mayıs
ilktos.................................. bat-12 mayıs
tekumud.......................bat yok
efsunn_07....................................bat yok
uykucupisi..........................bat-14-15 mayıs
nur89 .................................bat yok-------------------------hamişşşşş maşallahhh :)
yocamel...........................bat-19 mayıs

GÜZEL HABERLER BEKLİYORUZZZ KIZLARRR

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler
saygılarrrrrrrrr

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh aminnnnnnnnnnnnnnnnnn

arkadaşlar bir sorum olucaktı hepiniz buradayken fikri olan varmı acaba benim adetimin 14.15. gününde çok şiddetli ağrım oluyor ben bunun yumurtlama günüme bağlıyorum bugünde tam 14.günüm ve inanılmaz ağrım var acaba başka bir sorun varmıdır yumurtlama gününde böyle şiddetli ağrı çeken varmı aranızda yada bir fikri olan lütfen yardım.....

arkadaşlar ben kan testi yaptırdım tabi geç gittiğim için doktora gösteremedim ama gittim sonucumu aldım ama pek bişey anladığımı söyleyemem .. adetim 8 gün gecikti sonucumu sizinle paylaşmak istedim.. yorum bekliyorum anlayan arkadaşlardan..Eki Görüntüle 410114

Kızıımm ben sana demedim mii? Boşuna eziyet ediyosun kendine, git bi kan ver diye dilimde tüy bitirdin bak noollduu????
Allah hayırlı uğurlu etsin güzelim, sağlıkla,mutlulukla kucağına almak mis kokusunu içine çekmek nasip etsin Allah , çok sevindim senin için,Allah bekleyen herkese yaşatsın inş hayırlısıyla.

Bir daha da dinle benim sözlerimi, akıllı ol, ablalar dinlenir haydi çok öptüm :KK16:

arkadaşlar bir sorum olucaktı hepiniz buradayken fikri olan varmı acaba benim adetimin 14.15. gününde çok şiddetli ağrım oluyor ben bunun yumurtlama günüme bağlıyorum bugünde tam 14.günüm ve inanılmaz ağrım var acaba başka bir sorun varmıdır yumurtlama gününde böyle şiddetli ağrı çeken varmı aranızda yada bir fikri olan lütfen yardım.....

Ecrnnaz ben varım canım bende korunmayı bıraktıntan sonra 2 aydır yumurtlama günümde ağrı çekiyorum hatta 2 ağrımdada gittim doktora doktor yumurtluyosun dedi benim sağ kasığımda ağrı oluyodu çok bacağımı kastırıyodu bende dedim ki ee iyide daha önce yumurtlamıyomudum neden 2 aydır hissediyorum dedim çünkü kendini dinliyosun dedi ondan hissediyosun dedi araştırmalar yapmışşın yumurtalama gününün hesaplamışşın dedi ondan.daha öncede oluyodur ama sen anlamıyosundur dedi ve bir hafta sürüp geçiyor ağrımm o haftalar çalışıyorumm bol bol :):) şimdi bu çalışmalarımın karşılığını bekliyorum bakalımm inşş gelirr hayırlısıyla bebeklerimizz

banada yumurtlama gününden dolayı bu ağrıları yaşıyosun gibi geliyor çünkü çevremde duyduklarımda var ama bu kadar şiddetlimi ondan tam emin değilim canım bence sen yinede bunu uzman bi doktorla görüş derim tatlımmmm

Ecrnnaz ben varım canım bende korunmayı bıraktıntan sonra 2 aydır yumurtlama günümde ağrı çekiyorum hatta 2 ağrımdada gittim doktora doktor yumurtluyosun dedi benim sağ kasığımda ağrı oluyodu çok bacağımı kastırıyodu bende dedim ki ee iyide daha önce yumurtlamıyomudum neden 2 aydır hissediyorum dedim çünkü kendini dinliyosun dedi ondan hissediyosun dedi araştırmalar yapmışşın yumurtalama gününün hesaplamışşın dedi ondan.daha öncede oluyodur ama sen anlamıyosundur dedi ve bir hafta sürüp geçiyor ağrımm o haftalar çalışıyorumm bol bol :):) şimdi bu çalışmalarımın karşılığını bekliyorum bakalımm inşş gelirr hayırlısıyla bebeklerimizz

inaşallahhh en kısa zamanda alırısn karşılığını tatlım :) ve inşallahh bende ve bizim gibi olanlara

arkadaşlar 17 Mayıs'a çok var daha, inşallah yüzümüz güler, hayal kırıklığı yaşamayız. Ben de yumurtalıklarıma giren sancı kramp, yorgunluk, uyku hali var. dün 9 da yattım hatta , hayırlısı bakalım :) hamileyim haberi vermek istiyorum size :)

Vallahi liste dillere destan hale gelmiş ya süperrrrrr... Hiç bir ay bu kadar bereketli liste göremedim ben ama muhteşem kızlar, bize de sürünün hamiş olanlarrrr :KK9:

Selüşüm neredesin? Ben bu ara çok sık giremiyorum, kayınvalidem rahatsızlandı grip olmuş, sürekli onun yanında oluyorum gidip yemek falan yapıyorum akşama doğru kayınpederimle kaynım gelmeden,eşim de oraya geliyo sohbet muhabbet derken geç saat geliyoruz eve.
Senin BAT'ı na da az kaldı kuşuummm 1 hafta kaldıııı :18: Çok heyecanlıııığğğğğğğğ :KK9:
Bugün itibariyle benimde yumurtlama dönemim başlıyorrrr :KK47: Zaten yumurtalık sancılarımda başladı, haydi bakalım inş 1 Haziran da bende size güzel haberler veririm ya, Kayınvalidemin komşusu fal bakmış, size bebek geliyo demiş. Kayınvalidemde evelsi gece rüyasında erkek bebek görmüş, biri geldi salonun ortasına bir bebek bıraktı diyo.
:KK54:

benimde falımda çıktı :) fala inanma falsızda kalma derler ya :) geçen eşim suzan miller ın fal yorumlarında benimde falıma baktı ve benim yumurtlamam 5 mayıs tarhlari çevresindeydi ve falımdada eğer bebek bekliyor ve istiyosanız 5 mayıs önemli diye yazmı çok şaşırmıştık eşimle :))) inaşallah 1 hazirana güzel haberini alırız :)

Ttatlım aynen benimde son 3 aydır yumurtalam günlerime denk gelen günlerde ortalama 4-5 gün çok şiddetli ağrım oluyor genelliklede sol tarafımda.Hatta bazen hareket edemeyecek kadar şiddetleniyor bıçak saplanır gibi, hatta sırf bu yüzden geçen ay kesin hamileyim dedirtti bu sancılar bana.Daha bebek düşünmezkende bu ağrılar yüzünden dr.a gitmiştim acaba kist falan mı var diye o zaman doktor söylemişti, son adet tarihimi sorup, yumurtalama zamanın demişti daha muayene etmeden.Çok takılma.
İnşallah bu kadar şiddetli ağrıların sonucunda şiddetli bir hızla bebişin gelir :KK9:

ay canım yaa ben hep hissediyordum ama hani kendini hissettiren bir ağrım olur hep bildim bileli ve evet yine yumurtluyorum derim ama son bir kaç aydır daha şiddetli çevremdekiler ayaklarını üşütüyorsundur diyor..böyle günün ilk saatlerinde özellikle mesela bugün yumurtlama günüm sabah uyandım 9 gibi sağ bacağıma vuruyordu ağrı kasılma özelliklede sağ kasığımda aman allahım birkaç saat çok ağrıyor sonra hafifliyor adet sancısı desem değil ama benziyorda sanki seninde öylemi çok teşekkür ederim bu arada cevap verdiğin için...amin inşallah tez zamanda alırız :KK49: bebiş haberini...

X