Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

nurrrrr tebriklerrrrr.... ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsinnnn.... valla ben senin yerinde olsam... inşallah en kısa zamanda isteyen herkes senin aldığın güzel haberi alır... ben vallahi bir hafta mutluluktan ağlarım herhaldeeee ...tebriklerrrrr:KK9::KK9:

Tebrik ederim Rabbim hepimize tüm isteyenlere nasip etsin :21:

allahım kucağınada almayı nasip etsin canımm :KK16::KK16::KK16: çok güzel bi duygu hamilelik ve anne olacağını bilmek.. allahım kimseyi bu dertle sınamasın çok zorr.. sağlıklı hayırlı ve akıllı bir evladın olur inş. canımmm :KK16:[/

AMİN İNŞALLAH..

Kızlar akşam üzeri yaptığım testte silik ikinci çizgi çıktııııııı... Yarın sabah tekrar deneyeceğim.

arkadaşlar ben de bugün testi yaptım (9. gecikme günü) 2. çizgi çizgi de çıktı. :)) ilk çizgiye göre biraz açık renk ama olsun, çıktı sonuçta dimi :) Allah'ım bu sefer de kısa süreli olmasın nolur! sağlıklı bi şekilde kucağımıza almayı ve sağlıklı ömür geçirmesini nasip et..

hadi bakalım hakınızda hayırlsıı olsun kzılarr:)

arkadaşlar ben kan testi yaptırdım tabi geç gittiğim için doktora gösteremedim ama gittim sonucumu aldım ama pek bişey anladığımı söyleyemem .. adetim 8 gün gecikti sonucumu sizinle paylaşmak istedim.. yorum bekliyorum anlayan arkadaşlardan..Eki Görüntüle 410114

nurcum hamisin sennn :nazar: hadi alalh sonuna kadar baki etsin inşlahh :KK49:

ne güzel kuzennn buluşması bende çok eğlenirim kuzenimle buluşuncaaa....kuzucuk ders ders ders hep ders çalışıyorum... az kaldı sınava... o yüzden çok nete bakamıyorum amaaa aklımdasınnnn canım... :KK16::KK16:
pazarğünüü güzel geçti canım yaa en azındann dertleşip birer kave içiyoruzz annler teyzelerde geldi ) bende vakitim olmyuorr bu aralar 30 haziran benimde sınavv

birer birer herkess hamiş kalıyor topimizdee inş rabim bizlzerede nasip p ederrrrrrrrr:KK49:

Üzülme lütfen, ben ne kadar üzülme desem de olmayacak ama Rabbim birdaha ki aya nasib eder inşallah. Hayırlısı diye dua etmek en güzeli

çok dua ediyorum canımm inş. kabul olur bir an önce.. =(( ben ilk klomen kullandığımda hamile kalmıştım ama dış gebelik geçirdim =((. bu 2. klomen kullanışımdı çok ümitliydim ama olmadı =(((.. herşeyin hayırlısı

çok dua ediyorum canımm inş. kabul olur bir an önce.. =(( ben ilk klomen kullandığımda hamile kalmıştım ama dış gebelik geçirdim =((. bu 2. klomen kullanışımdı çok ümitliydim ama olmadı =(((.. herşeyin hayırlısı

Kesinlikle benim arkadaşımın 7 yıldır olmuyor. 2. aşılamasını yaptırmıştı geçen ay ama maalesef olmadı, o da yıkıldı. 2 gün iş yerinde ağzını açmadı.
Şimdi ne olacak sormaıyorum bile. tüp bebekte bütçelerini sarsacak gibi ama o kadar üzülüyor ki...
Sen canını sıkma başka biri de kaç kere aşılama tüp bebek yaptırmıştı olmadı sonra kendi kendine 12 yıl sonra hamile kaldı ve 1 kızı var.

He inşallah senin ki bu kadar uzun bir süreç olmaz. Ama Allah ne zaman nasip ederse o zaman hayırlısıyla olur inşallah canım

Kesinlikle benim arkadaşımın 7 yıldır olmuyor. 2. aşılamasını yaptırmıştı geçen ay ama maalesef olmadı, o da yıkıldı. 2 gün iş yerinde ağzını açmadı.
Şimdi ne olacak sormaıyorum bile. tüp bebekte bütçelerini sarsacak gibi ama o kadar üzülüyor ki...
Sen canını sıkma başka biri de kaç kere aşılama tüp bebek yaptırmıştı olmadı sonra kendi kendine 12 yıl sonra hamile kaldı ve 1 kızı var.

He inşallah senin ki bu kadar uzun bir süreç olmaz. Ama Allah ne zaman nasip ederse o zaman hayırlısıyla olur inşallah canım

inşallah canımm bekletmesin meleklerimiz bizi artık.. benimde çevremde çok örnek var ama insan kendine söz geçiremiyoki =(( olacak biliyorum sadece beklemek oruyo beniii =((

canımm ben daha öncede gebelik yaşamıştım =(( o yüzden belirtileri biliyorum az çok =((((( eşimde bende çok üzgünüzzz... Adetime daha var evet ama inan içimde ne bi his ne bi belirti yokk :KK50::KK50::KK14:

allah bi daha o acıyı yaşatmasın sana... üzüldüm... Ama nolurrr yine de belli olmaz bu işler kendini bırakma derim ben... Benim de her ay hiss oluyo içimde..:26:sonu hüsran tabi ki de... Belirtilerin belki iki belki üç gün sonra başlıcak dediğim gibi belli olmaz kendini üzme eşinde seni öle üzgün görüp üzülmesin...:KK45:

melisdeniz... Valla benimde içimden o geçti bugün sayfada böle güzel haberler okuyunca... Canım yaaaa inşallah biz de bu klavyede o güzel kelimeyi yazabliriz allah nasip eder inşallah... Bu arada sınavlardan haberdar edelim biribirmizi kuzuucuk:KK16:

canım çok sağolasın ben hala olayın şokundayım doğrusu. Bu ay o kadar çok test yaptım ki burda okudukça beş gün ongün önceden çıkanları çok erken başladım testlere negatifleri gördükçede pek umudum kalmamıştı.. Insanı çok etkiliyor bence en iyisi gününüzü bi hafta geçmeden test mest yapmamak benim baya psikolojim bozuldu çünkü çok duygu karmaşası yaşadım. Bi yandan kendimde olan tuhaflıklardan var gibi hissediyorum test yapıyorum yok herhalde diyorum tabi insanın içi yinede bi umut diyor vardır belki. şuan herkes değerlerime bakıyor ve kesin hamilesin diyor ama ben doktor diyene kadar belkide ultrasonda görene kadar inanamayacağım.. Yani aslında yeni evliyim çocuğum olmuyor diye bi problemimde yoktu ama insanın aklına gelmiyor değil ya olmazsa diye ve bende çok seviyorum tabi ama eşim çocuklara deli oluyor... O başkalarının çocuklarını sevdikçe benim içim burkuluyor özellikle erkek kardeşinin bi oğlu var böyle ona babası gibi davranıyor tabi benim için çok kötü bi his. Böyle kendini eksik hissediyorsun.. Tuhaf bişey yani... Herkese tekrar çok teşekkür ediyorum.. Inşallah allah bütün isteyenlere versin özelliklede sizlere böyle iyi anne olacak insanlara.. Inşallah çok dua edeceğim sizlere.. Sizde bana dua edin bu sefer sağlıkla kucağıma alabileyim bebeğimi.. Eğer ordaysa tabi :))

yaaa dualarım seninle cnm.. Inşallah bebeğinin göbişindeki hareketlerini anlatacağın günleri göreceğiz bu sayfada... Kopma burdan sakınnnnn... O heyecanını bizimle hep paylaşşş cnm... Bizde daha çokkk umutlanıp senin mutluluğuna ortak olalım... Inan seni hiç tanımıyorum ama içime bi mutluluk verdin bu haberinleeee:KK16::KK16:

melisdeniz... Valla benimde içimden o geçti bugün sayfada böle güzel haberler okuyunca... Canım yaaaa inşallah biz de bu klavyede o güzel kelimeyi yazabliriz allah nasip eder inşallah... Bu arada sınavlardan haberdar edelim biribirmizi kuzuucuk:KK16:

:) dimii canımm topikk hayırla geldi bizee inş hepimizz umutlarmızııı görmeyi nasip ederiz, olurr şekerim kk ya her girdimde yazrımm burayda sanadaa :KK16: birde hamiş olsakkk:KK49:

:) dimii canımm topikk hayırla geldi bizee inş hepimizz umutlarmızııı görmeyi nasip ederiz, olurr şekerim kk ya her girdimde yazrımm burayda sanadaa :KK16: birde hamiş olsakkk:KK49:

içimde bi his varr kuzu biz burda o müjdeli hbarleri vericezzz... bende şu sıralar eşimle çalışmalar içerisindeyim... stres yapıp düşünmemeye çalışıyorum desemde inanma bak bu saatte hala o güzel hayallermizle ilgili yazışıyoruz...bakkk göreceksin bebişlerimizin muhabbetini yapıcazzzz buralardann...bizim kızlarda bir bir hamile kalıyoooo bizeee mutlulk veriyooo yaaaaa:KK49:

mayıs ayı uğurlu geldi daha ilk haftasndn hamiş haberleri almak ne güzel..

rabbim hamiş arkadşlarn bebeklerini sağ salim kucaklarına almayı nasip etsin..

bebek isteyen listemizdeki arkdşlarımznda buay yüzünü güldürsün benide ayırt etmesin..

yaaa dualarım seninle cnm.. Inşallah bebeğinin göbişindeki hareketlerini anlatacağın günleri göreceğiz bu sayfada... Kopma burdan sakınnnnn... O heyecanını bizimle hep paylaşşş cnm... Bizde daha çokkk umutlanıp senin mutluluğuna ortak olalım... Inan seni hiç tanımıyorum ama içime bi mutluluk verdin bu haberinleeee:KK16::KK16:

inşallah canım .. bende çok istiyorum ilki düşükle sonuçlanınca ister istemez bi korkuda oluyor. bide o zaman yeni evliydim çokta sevinmiştik kanamam vardı bi özele gittik tabi hemen kendi doktorumada gitmedim geceydi yoktu zaten. gıcık herif ben daha ne olduğunu anlamamışım hemen kürtaj olman gerekiyor dedi direk yani bi ultrasona soktu .. nasıl kötü olmuştum.. sonra acile gittim normal bin devlet hAstanesinin genç bi doktor vardı muhtemelen akademisyen hekim felandı tabi ben bu sırada sürekli ağlıyorum.. artık o halimi görüncemi bilmem daha kese bozulmamış ben bi ilaç yazayım bi hafta sonra gel dedi.. ama tabi benim kanamam devam ettiği için ben ertesi sabah kendi doktoruma gittim ve evet düşük yapıyorsun kese bozulmaya başlamış belki kendiliğinden düşer bi gün sonra gel bakalım dedi tabi bana çok moral vermeye çalıştı demekki sağlıksızmış felan dedi ilk gebeliklerde 10 kadından 7 si düşük yapıyor felan dedi.. böylece ertesi gün kürtaja gittim yine ağlaya ağlaya çünkü kendi düşer diye sevinmiştim en azından kürtaj olmam diye korkuyordum çünkü.. yarım saat felan sürdü herhaalde..zaten enson hatırladığım şey anestezici..böylece bebeğime veda ettim .. Diyeceğim Allah hepinize bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve sakın umutsuzluğa kapılmayın bolca dua edin kendiniz için ve burdaki biz arkadaşlarınız için..

Ben buraya girmeden duramıyorum zaten sürekli yeni haberler varmı diye takip ediyorum burdaki sohbet samimiyette çok güzel.. hem birsürü şeyde öğreniyorum.. Size bi topik tavsiye ediyorum bu forumda dün gece gülmekten öldüm saat üçe kadar orayı okudum. bırakıp yatamadım yani o kadar tuvalete zor yetiştimm .. Eşinize ilk kez ne zaman rezil oldunuz diye bi topic arkadaşlar anılarını anlatmış... gülme krizi garantili... :)))) bende yazacaktım ama hiç hatırlayamadım doğrusu..

inşallah canım .. bende çok istiyorum ilki düşükle sonuçlanınca ister istemez bi korkuda oluyor. bide o zaman yeni evliydim çokta sevinmiştik kanamam vardı bi özele gittik tabi hemen kendi doktorumada gitmedim geceydi yoktu zaten. gıcık herif ben daha ne olduğunu anlamamışım hemen kürtaj olman gerekiyor dedi direk yani bi ultrasona soktu .. nasıl kötü olmuştum.. sonra acile gittim normal bin devlet hAstanesinin genç bi doktor vardı muhtemelen akademisyen hekim felandı tabi ben bu sırada sürekli ağlıyorum.. artık o halimi görüncemi bilmem daha kese bozulmamış ben bi ilaç yazayım bi hafta sonra gel dedi.. ama tabi benim kanamam devam ettiği için ben ertesi sabah kendi doktoruma gittim ve evet düşük yapıyorsun kese bozulmaya başlamış belki kendiliğinden düşer bi gün sonra gel bakalım dedi tabi bana çok moral vermeye çalıştı demekki sağlıksızmış felan dedi ilk gebeliklerde 10 kadından 7 si düşük yapıyor felan dedi.. böylece ertesi gün kürtaja gittim yine ağlaya ağlaya çünkü kendi düşer diye sevinmiştim en azından kürtaj olmam diye korkuyordum çünkü.. yarım saat felan sürdü herhaalde..zaten enson hatırladığım şey anestezici..böylece bebeğime veda ettim .. Diyeceğim Allah hepinize bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ve sakın umutsuzluğa kapılmayın bolca dua edin kendiniz için ve burdaki biz arkadaşlarınız için..

Ben buraya girmeden duramıyorum zaten sürekli yeni haberler varmı diye takip ediyorum burdaki sohbet samimiyette çok güzel.. hem birsürü şeyde öğreniyorum.. Size bi topik tavsiye ediyorum bu forumda dün gece gülmekten öldüm saat üçe kadar orayı okudum. bırakıp yatamadım yani o kadar tuvalete zor yetiştimm .. Eşinize ilk kez ne zaman rezil oldunuz diye bi topic arkadaşlar anılarını anlatmış... gülme krizi garantili... :)))) bende yazacaktım ama hiç hatırlayamadım doğrusu..

canım yazdıklrını okurken inan tüylerim diken diken oldu ki sen bunları yaşamışısın... doktorun da dediği gibi belki hayırlı olmıcaktı senin için allahın bi bildiği ardır elbet... ama şimdi yüce rabbim sana o acı günlerini unutturacak bi lütuf daha verdi... en güzel hamilelik anıları yaşaman dileğiyleeee... sağsalim bebşini kucağına alman dileğiyleee... bu arada o dediğin topiği çok merak ettim mutlaka bakıcam saoooollll canımmm:KK16:

canım yazdıklrını okurken inan tüylerim diken diken oldu ki sen bunları yaşamışısın... doktorun da dediği gibi belki hayırlı olmıcaktı senin için allahın bi bildiği ardır elbet... ama şimdi yüce rabbim sana o acı günlerini unutturacak bi lütuf daha verdi... en güzel hamilelik anıları yaşaman dileğiyleeee... sağsalim bebşini kucağına alman dileğiyleee... bu arada o dediğin topiği çok merak ettim mutlaka bakıcam saoooollll canımmm:KK16:

Çok teşekkür ederim canım.. inşallah öyle olur.. burda birbirimizle paylaşırız..ister istemez bi korku oluyor.. mutlaka girin okuyun ben kendi kendime gülmekten öldüm.. eşim uyanacak diye bi yandan da onu dinliyordum içerden.. baya bi stres atarsınız..çok iyiydi.. daha 25. sayfaya kadar okudum devam edeceğim sonra... size iyi geceler bu arada ben artık yatayım...:80:

Canım amin... bugün doktora gideceğim ondanda duyarsam biraz daha rahatlayacağım inşallah..

Insallah Guzel haberlerle gelirsin hersey yolundadir

sağol canım.. zaten sadece kan testinin sonucunu göstereceğim hamilesin yada değilsin diyecek ona göre randevu verecek..çünkü dün gittim adet gecikmem var diye ultrasona soktu birşey göremedi.. ben kist felan var diye düşünüyordum artık kasığımda da hafif ağrı var çünkü.. tabi bişey göremeyince kan testi istedi.. ben sonucu dün aldım ama doktor çıkmıştı..bugün gideceğim hayırlısı..

Kızlarrrr hepinizee günaydınnn nur hayılrı olsun bebeğinnn allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin çok sevindimm seninn adınaa desene anneler günü süpriz yapıp ilk hediyesini verdi sana miniğinn ayy çok güzell yüce rabbim isteyen her kulunun sesini duyar inş tüm bekleyenlere nasip eder bende cuma günü kan testine gideceğimm inş benimde minnakımm gelmiştirr inşş

X