Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

yaa deli olucam yaa SAT 16 nisan BAT ında normalde 14-15 olması lazım ..hadi o da 16 olur en geç diorum son 3-4 gündür sürekli daha 10 gün var diyorum yani ...wallla kafı yememek elde değil yaa.. şu günü gelip-geçip de test yapmayan kızlar sizin sabrınız peygamberde yok walllaa :18::KK9:

yaa deli olucam yaa SAT 16 nisan BAT ında normalde 14-15 olması lazım ..hadi o da 16 olur en geç diorum son 3-4 gündür sürekli daha 10 gün var diyorum yani ...wallla kafı yememek elde değil yaa.. şu günü gelip-geçip de test yapmayan kızlar sizin sabrınız peygamberde yok walllaa :18::KK9:

benim de bat14-15 gibi aynı tarihlerde hemen hemen aynı tarihlerde güzel sonuc alıp almayacagımızı ögrenecegiz..insallah meleklerimiz bizimledir..:KK52:

Son düzenleme:
benim de bat14-15 gibi aynı tarihlerde hemen hemen aynı tarihlerde güzel sonuc alıp almayacagımızı ögrenecegiz..insallah meleklerimiz bizimledir..:KK52:

İnşallah tatlım benimmm..sen de benim gibi misin:KK52: kafayı yicem ben resmen yaaa..her lafı hamişliğe bağlar mı insan :18:

İnşallah tatlım benimmm..sen de benim gibi misin:KK52: kafayı yicem ben resmen yaaa..her lafı hamişliğe bağlar mı insan :18:

aynen..her lafta gözüm doluyor,aglıyorum...bi de her gün test yapsam mı yapmasam mı yok en iyi yapmiim az daha bekleyeyim diye düşünmekten kendimi alamıyorum

aynen..her lafta gözüm doluyor,aglıyorum...bi de her gün test yapsam mı yapmasam mı yok en iyi yapmiim az daha bekleyeyim diye düşünmekten kendimi alamıyorum

aynennn bende öölee... test aldım 2 tane..herkes yapma daha dio ama yarın kalkıp yapıcam banane yaaaa:KK52: çıkmazsa çıkmazzz:18:

aynennn bende öölee... test aldım 2 tane..herkes yapma daha dio ama yarın kalkıp yapıcam banane yaaaa:KK52: çıkmazsa çıkmazzz:18:

sorma aynı seyi ben de düşünmüyor degilim..Bi diyorum kendi kendime bu kk'ne bakmayacagım uzun bi süre psikolojim alt üst oldu diyorum ama dayanamıyorum her fırsatta burda alıyorum solugu:):)

bi de bu testte cıkmıyor olması insanı moralmen baya eksilere götürüyor..gecen ay testi yaptım negatifi gördüm dakikasına geciken adetim geldi ya olabilir mi böyle birşey...Bu arada şimdiyekadar hic olmayan kasık agrım var..sende de var mı_ belirtiler?

bi de bu testte cıkmıyor olması insanı moralmen baya eksilere götürüyor..gecen ay testi yaptım negatifi gördüm dakikasına geciken adetim geldi ya olabilir mi böyle birşey...Bu arada şimdiyekadar hic olmayan kasık agrım var..sende de var mı_ belirtiler?

kasık ağrım var evet ama ben diorum hep ben PSİKOLOJİK HAMİŞİM die:KK52: gaz mı kasık ağrısımı bilmiom :KK14: çünkü normalde de çok gazlıyımdır.:KK17: walla çok bunaldım.

kasık ağrım var evet ama ben diorum hep ben PSİKOLOJİK HAMİŞİM die:KK52: gaz mı kasık ağrısımı bilmiom :KK14: çünkü normalde de çok gazlıyımdır.:KK17: walla çok bunaldım.

Ahh su belirtiler hepimizde var heralde psikolojik hamilelik bi kac gundur basim agriyor diyorum acaba hamilemiyim ya heyseyi hamilelige baglamaya basladim ama hayirlisi artik

buraya bakınca biraz rahatladım bende acayip heyecanlıyım ve sabırsızım günler nasıl geçecek bilemiyorum sürekli kendimi dinliyorum ama burada gördüm ki tek değilmişim. Demekki buda normal bir süreçmiş :KK1::KK1::KK1:

buraya bakınca biraz rahatladım bende acayip heyecanlıyım ve sabırsızım günler nasıl geçecek bilemiyorum sürekli kendimi dinliyorum ama burada gördüm ki tek değilmişim. Demekki buda normal bir süreçmiş :KK1::KK1::KK1:

Evet normallesti artik kendimizi dinlemesek Daha kolay olacak gelde bunu anla iste

evet gelde anla gerçektende şimdi baktım hamilelik takvimine ayın 16'sında evde yapılan testlerde çıkarmış sonuç nasıl geçecek 10 gün bilemiyorum

Ben biraz baska seyleri kafama takmaya basladim bu hafta ehliyetten teori sinavim var Onla ugrasiyorum iste bu sinavi tek seferde alacam diye kendimi sartlandirdim birde araba kursuda aliyorum haftada 2 kere ona Vermeye calisiyorum ama yinede aklimindan cikmiyor

heyyy... senin sınav son sınavın mı olacakk

ehliyetininde sağ sağlim alırsın inşallah... bu arada unutmadan az önce gül ağacının altına dilek kağıdımı gömdüm ondan kayboldummm ortadann:KK16::KK16:bebiş sen de duanı etmeyi dileğini tutmayı unutma bu geceeeee.... :KK49:

ettimm şimdiiii şekerimmm

kalbii ğüsell arkidişimmm ikimizee tüm isteyenlere inşş :KK19:
Canım hiç adet düzensizliğim olmadı bugüne kadar, her ay tam vaktinde muntazam olurum hiç sorunum da olmaz yıllardır. İlk kez bu kadar kısa sürdü adetim.
Zaten Dr kontrolüm var gidince soracağım.
Mutlu Pazarlar şimdiden.

geçmiş olsun cnm uamrımm istediğin şeyler olurrr düzensizlik bazen olabiliyorr benimde hep düzenlidir ama geçen ay farklıydı geldi durdu test aldım negatiftii sonra normal oldumm

valla ben hamile değilsem kimse değildir.. :))))))) kafayı yiyeceğim ya 40 gün doldu daha hastalanmadım.. yarın son kez test yapacağım sonra doğru doktora.. onca belirtim vardı artık onlarada inanmıyorum.. hastalanacak gibi de değilim hiçbirşeyim kalmadı.. bu ay beeni es geçti herhalde ne biçim iştir bu ... oku oku yaz yaz.. olayın heycanıda kalmadı bende bi tuhaf oldum sanki değilmişim gibiyim buna alıştırdım herhalde kendimi ama bi yandanda test yapıp birşey çıkmazsa yine fena bozulacağım biliyorum.. gizli bi ümit var içimde... hadi hayırlısı..

Kızlar benim adetimde bir anormallik var. Çarşamba akşamı saat 9 gibi adet oldum,perşembe-cuma standart adetim devam etti, cuma akşamı kesildi. Dün geceden beri günlük ped var ve kahverengi adet sonu akıntısı geliyo sadece.Normalde 4-5 gün dolu dolu sürerdi, hiç bişey anlamadım.İşin garibi bu sefer hiç sancım da olmadı normal şartlarda en aşağı 2 ağrı kesici ile tamamlardım adet dönemini.
Şu rahim çektirmemi, kasık çektirmemi nedir ona da göndermedi eşim. Ne olur ne olmaz Dr bakar bişey varsa anlar zaten dedi, kayınvalidem az bozuldu ama eşim doğru olanı yaptı,yollamadı, sevinmedim de değil yani :KK76:
Neyse kayınvalidemde kötü niyetle dememişti tabi de ne kadar olsa korkuyo insan.
Ne biliyim bakalım burda hava da aşırı sıcak aksine kanamamın daha uzun sürmesi gerekirdi diye düşünüyorum ama bakalım belli olur.Öperim hepinize iyi h.sonlar :KK9:

Günaydınnn kızlarrr hayırlı haftalar diliyorum.Lady_eliph arkadaşım seninle aynı durumu yaşadım bende.Batım 7 mayıstı benim 1 mayısta sabah ve akşam sadece bir kez kahverengi leke geldi günlük pedimde gördüm sevindim hatta dedimm yerleşme lekesi diye.Sonra adetime 5 gün varken 2 mayısta çarşamba günü adet oldum ama benimde hiç düzensizliğim olmamıştır bugüne kadar ve bende hiç ağrı hissetmedim normalde adet olmadan önce anlardım kasıklarım ağrımaya başlardı ama bu sefer hiç ağrım olmadı ve 3 gün sürdü çarşamba-perşembe ve cuma 3 tane ped değiştdim bak normalden az geldi hatta 3. günün akşamı yani cuma günü yine kahverengi leke geldi ve bitti benimde kafam karıştı stresden mi böyle oldu yoksa bebiş mi geldi bilmiyorum bazı kadınlar adetten önce hamile kalırsa adetleri gelirmiş yine ya bilmiyorum hayırlısı bakalımm

Son düzenleme:
X