Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

lütfen stres yapma mutlaka hepimizin olacak ama günü saati gelmeden istersek gün saat hesaplayalım olmuyor,günü gelmişse tek bir damladan hamile kalabiliyoruz.sanırım kendimizi sıkmamak en iyisi...bat tarihin nedir??

haklisin canim gunu gelmiisse hersey oluyor sadece sabirli bi sekilde bekleyebilirsek

ebah senin ne zaman BAT idrar testinde beklemek lazimmis

ebah senin ne zaman BAT idrar testinde beklemek lazimmis

benim 8 mayıs heyecanla bekliyorum korkuyorum,6 ay önce dış gebelik geçirdim bu ay ilk denememiz o zaman erken testle ölümden döndüm,şimdi de acaba yine erken yapsammı diye düşünüyorum..

gerçi o zaman 2 gün geçmişti ama burada gün öncesinden yapanlar var silikte olsa sonucu alabiliyorlarmış,yada en kötü ihtimalle çarşamba gününü beklicem...senin ne kadar var??

Himm gecmis olsun canim Evet yap baksana sonucu Ne olursa olsun

bence de yap canım yaaa amaann beklemek kadar zor bişey yok hatta git acile bir hastalık uyduruver, hamile de olabilirim de....hemen çıkıo sonuç ...walla benm BAT 15 mayıs bende dayanamıom kafayı yicem

peki evdeki testlerden alsam ne olur?illaki sabah mı yapmam gerekiyor acaba??yoksa herhangi bir saatte yapabilir miyim adetim gecikmeden.belirtilerim sıklaştı benim,gün geçtikçe daha da artıyor,kendimi dinlememe kararı aldım 2 gün önce günüm günümü tutmuyor alt karnımda şişliği hissedebiliyorum,bir de çok erken mi acaba ama ekilme tarihi 2 mayıstı o günden sonra hafif hafif mide bulantılarım başladı,ve geceleri titremekten uyuyamıyorum,ama sanki göğüslerim çok acımıyor akıntım çok değil ama 10 gündür durmadan geliyor az da olsa,kasık sancılarım çok hareket ettiğimde belimle beraber ağrıyor,ayaklarımı karnıma çektiğimde alt karnım ağrıyor,dün akşam alt karnım epey seyirdi,bazıları psikolojik belki ama ağrıların psikolojik olmadığını düşünüyorum acaba ben neyim hastalık hastası mı yoksa hamile mi

Ebah, bu belirtiler psikolojikte olabilir sabah ilk Idrarla yapilimasi Daha dogruymus gebelik testinin belirtileri biraz onemseme Bence yarin sabah test yap ya da idrarnini 3-4 saat yapmadiktan sonra da olabilirmis

Ebah, bu belirtiler psikolojikte olabilir sabah ilk Idrarla yapilimasi Daha dogruymus gebelik testinin belirtileri biraz onemseme Bence yarin sabah test yap ya da idrarnini 3-4 saat yapmadiktan sonra da olabilirmis

ben yine salı gününe kadar kendimi dinlememe kararı alayım,ve baktım salı kırmızı kartı yemedim 2 gün daha sıkarım dişimi test yaparım bu kadar acele etmeye gerek yok ilk denemede bir de hayal kırıklığı yaşamayayım paşalar gibi günümü bekleyeyim...ama sonuç ne olursa olsun sizinle paylaşıcam

lütfen stres yapma mutlaka hepimizin olacak ama günü saati gelmeden istersek gün saat hesaplayalım olmuyor,günü gelmişse tek bir damladan hamile kalabiliyoruz.sanırım kendimizi sıkmamak en iyisi...bat tarihin nedir??

stress yapmamak elde mi canim cokta umutlanma yinede ama kan testi yaptirabilirsen icide rahat eder beklemezsin bosyere sabret canim herseyin hayirlisi

canım 1 mayısta bekliyordum yani ben bi düşük yaptım ve kürtaj geçirdim malesef.. benim için çok korkunçtu.. işte neyse ondan beri hesapladım hep 35. gün adet görmüşüm.. günlere bakınca tutmuyor düzensiz gibi görünüyor ama saydığımda 35. güne denk geliyor yani 1 mayısta hasta olmam gerekiyordu.. ayın beşi oldu .. evet malesef stres yapmamak elde değil üstelik bu ay çok tuhaf şeyler yaşadım.. kahverengimsi bi kanama.. kasık ağrıları.. akıntılar.. tuhaf geçti biraz bugünde adet olacakmış gibi hafif sancılar hissettim tam adet olacam diyorum bakıyorum akıntı.. ağrıda hafifledi yine.. benim genelde pek belirtim olmaz direk şiddetli karın ağrısı başlar akabinde gelir.. öyle işte tuhaf şeyler yaşıyorum bugünde ablamın düğünü var akşam umarım tam düğün ortasında bi süpriz yapmaz hem keyfim hem rahatım hepsi birden kaçabilir yoksa.. bana dua edinde hamile olayım kızlar..

Allah gonlune Gore versin insallah hamilesindir yinede kendini kasmamaya calis Rahat ol unut ablanin dugunu varmis Ne Guzel eglen:)

dün çook slik bir çizgi çıkmıştı ama bugün adet belirtilerim çok fazla ve aşırı gerginim sinirlerim tepemde
sanırım adet olucam kızlar

Kızlar benim adetimde bir anormallik var. Çarşamba akşamı saat 9 gibi adet oldum,perşembe-cuma standart adetim devam etti, cuma akşamı kesildi. Dün geceden beri günlük ped var ve kahverengi adet sonu akıntısı geliyo sadece.Normalde 4-5 gün dolu dolu sürerdi, hiç bişey anlamadım.İşin garibi bu sefer hiç sancım da olmadı normal şartlarda en aşağı 2 ağrı kesici ile tamamlardım adet dönemini.
Şu rahim çektirmemi, kasık çektirmemi nedir ona da göndermedi eşim. Ne olur ne olmaz Dr bakar bişey varsa anlar zaten dedi, kayınvalidem az bozuldu ama eşim doğru olanı yaptı,yollamadı, sevinmedim de değil yani
Neyse kayınvalidemde kötü niyetle dememişti tabi de ne kadar olsa korkuyo insan.
Ne biliyim bakalım burda hava da aşırı sıcak aksine kanamamın daha uzun sürmesi gerekirdi diye düşünüyorum ama bakalım belli olur.Öperim hepinize iyi h.sonlar

En iyisi dr gitsene icin rahat eder hemde adet duzensizligide sorun

muhtemelen adet düzens,izliğin varrr lady dr git benceee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…