Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

kızlarr ğüsel hafta sonları nasışsınızzz nagihan jade gelemşşmii mayıss 16 benimm dsahaaa çok warrr:KK9:

kızlarr ğüsel hafta sonları nasışsınızzz nagihan jade gelemşşmii mayıss 16 benimm dsahaaa çok warrr:KK9:

bebiş geldim işteee... şimdide sen yoksun yaaaa!!!! misafirler vardı giremedim nete bi türlü.... öle deme 16 mayısa 11 gün kalmış şunun şurasında... yıllar bile ne kadar çabuk geçiyor 11 gün mü geçmicekkkk:KK55:

bebiş geldim işteee... şimdide sen yoksun yaaaa!!!! misafirler vardı giremedim nete bi türlü.... öle deme 16 mayısa 11 gün kalmış şunun şurasında... yıllar bile ne kadar çabuk geçiyor 11 gün mü geçmicekkkk:KK55:

çalışmalrr çokk azzz cnmm eşim griptii birde :KK37: past geçek gibi bu ayda hadi hayırslıı evet gelip bakııyorum yoksun kaç ğündürr:KK43:

çalışmalrr çokk azzz cnmm eşim griptii birde :KK37: past geçek gibi bu ayda hadi hayırslıı evet gelip bakııyorum yoksun kaç ğündürr:KK43:

bak şimdi ben bu ayyy olursa olur olmazsa olmaz moduna girdim... haziranda sınav var... ders çalışıp kafamı dağıtmaya çalışıyorummm.. hep derler yaaa ummadığın anda o güzel haberi alırsın diyee... sen denk gelmediğini düşünüyosun ama bilemezsinnn bi süprizz olabilirrr...:KK9:

inanmazsın beliki ama!!! hergün aklımdaydın bi nete girsem de acıcık konuşsak diye aklımdan geçirdimmmm valla şükür kavuşturanaaa:KK34:

bak şimdi ben bu ayyy olursa olur olmazsa olmaz moduna girdim... haziranda sınav var... ders çalışıp kafamı dağıtmaya çalışıyorummm.. hep derler yaaa ummadığın anda o güzel haberi alırsın diyee... sen denk gelmediğini düşünüyosun ama bilemezsinnn bi süprizz olabilirrr...:KK9:

inanmazsın beliki ama!!! hergün aklımdaydın bi nete girsem de acıcık konuşsak diye aklımdan geçirdimmmm valla şükür kavuşturanaaa:KK34:

senmi benmiii bendee kaç kere baktım topiğee yoktunn hataa yazdımm bir kaç defa nerdesin diyeee merak etim senii birde, benimde sınavım var 30 haziran ehliyet ama

aslında dogruu söylüyosun jadecim bir bakrsınnn olmadık dediğimiz şey gelivermiş :)):KK54:

senmi benmiii bendee kaç kere baktım topiğee yoktunn hataa yazdımm bir kaç defa nerdesin diyeee merak etim senii birde, benimde sınavım var 30 haziran ehliyet ama

aslında dogruu söylüyosun jadecim bir bakrsınnn olmadık dediğimiz şey gelivermiş :)):KK54:

ehliyetininde sağ sağlim alırsın inşallah... bu arada unutmadan az önce gül ağacının altına dilek kağıdımı gömdüm ondan kayboldummm ortadann:KK16::KK16:bebiş sen de duanı etmeyi dileğini tutmayı unutma bu geceeeee.... :KK49:

Benim BAT 29 Nisan'dı, hala gelen kırmızı yok :) İnşallah gelmez 9 ay boyunca.. Henüz test yapmadım, evdeki testte sonuç kesin gibi olsun diye.. Pazartesi yaparım büyük ihtimalle.. bakalım, hayırlısı.. Dua edin bana arkadaşlar..

En iyisi dr gitsene icin rahat eder hemde adet duzensizligide sorun

muhtemelen adet düzens,izliğin varrr lady dr git benceee

Canım hiç adet düzensizliğim olmadı bugüne kadar, her ay tam vaktinde muntazam olurum hiç sorunum da olmaz yıllardır. İlk kez bu kadar kısa sürdü adetim.
Zaten Dr kontrolüm var gidince soracağım.
Mutlu Pazarlar şimdiden.

Benim BAT 29 Nisan'dı, hala gelen kırmızı yok :) İnşallah gelmez 9 ay boyunca.. Henüz test yapmadım, evdeki testte sonuç kesin gibi olsun diye.. Pazartesi yaparım büyük ihtimalle.. bakalım, hayırlısı.. Dua edin bana arkadaşlar..

nasıl sabrediyorsun canım ya maşallah valla
gönlündeki göbüşüne gelmiştir umarım :nazar:

buarada hala adet olmadım bugün 29.gün
dün adet belirtileri,m vardı baya bugün yok hayırlısı bakalım

nasıl sabrediyorsun canım ya maşallah valla
gönlündeki göbüşüne gelmiştir umarım :nazar:

Sabretmek zor gerçekten ama souç kesin olsun istiyorum. Bi de yaşadığımız yer çok küçük; gebelik testini alsam eczaneden, bütün ilçeye reklam olur.. Onu da istemediğim için eşim bugün yakın ilçeden alcak testi.. inşallah beklediğimiz mucizemiz gelmiştir.. :)

merhaba bende yeni katıldım aranıza uzun süredir evliyim ama şimdiye kadar bebek istememiştik şimdi istiyoruz ve ben çok sabırsızım.... adet tarihim 20 mayıs bakalım nasıl geçecek o zaman:44::44::26:

liste epey kabarık inşallah herkesin gönlüne göre olur..ben de eylüle istiyorum aslında ama ha deyince de olmuyor gördüğüm kadarıyla :emir_bebek:

merhaba bende yeni katıldım aranıza uzun süredir evliyim ama şimdiye kadar bebek istememiştik şimdi istiyoruz ve ben çok sabırsızım.... adet tarihim 20 mayıs bakalım nasıl geçecek o zaman:44::44::26:

benim de iki yıl olACAK evleneli güzel haberleri bekliyoruz artıkk :)))

6 gün oldu hala bişey yok.. testte niye birşey çıkmıyor o zaman.. artık tırsmaya başladım başka bişey çıkacak diye.... :::::::::KK43:((((((((((((

X