Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

resmen yıkıldım bugün... cuma günü dr için randevu aldımm... bakalım dr ne diyecek..sanki annelik duygusunu yaşayamayacakmış gibi hissediyorum böle oluncaaa

yıkılmak ümitsiz etmek yasak :) hayırlısı olsunn bende bizlerde bekliyoruzz nasip cnm

melisdeniz yaaa... bugün beni hiç birşey mutlu edemicek gibi... eşim işe gitti... ewde duvarlar üstüme geliyor sankiii

melisdeniz yaaa... bugün beni hiç birşey mutlu edemicek gibi... eşim işe gitti... ewde duvarlar üstüme geliyor sankiii

jadecim yapma böylee sakınn üzülme hiç bende yanlızım benim eşimde iştee hepmizi sıkıntı yaşıyoruz ama napalım bir hayır umutda yok deil dimii

jadecim yapma böylee sakınn üzülme hiç bende yanlızım benim eşimde iştee hepmizi sıkıntı yaşıyoruz ama napalım bir hayır umutda yok deil dimii

ewet cnm eşim neden bu kadar takıyorsun diyo şaşırıyo bu halime... elimde değil işte... herşeyde bi hayır var diyicez...bi sorunumuz yok... ama yinede dr. giditmek istiyorum o beni psikolojik rahatlatack

Son düzenleme:
yeni başlamaşsın çalışmalara... inşallah seninde güzel haberlerini okurum burdan

ewet cnm eşim neden bu kadar takıyorsun diyo şaşırıyo bu halime... elimde değil işte... herşeyde bi hayır var diyicez...bi sorunumuz yok... ama yinede dr. giditmek istiyorum o beni psikolojik rahatlatack

ocakta bıraktım korunmayıı 4 ayı buldu galibaaa hazieranda normal yola kalamasan dr gel dedi banaaa ilaç vercekmişş inş gerek kalmazzz,,,,,

için rahat olcaksaa tabikiiii gitt jadecim hiç olmasaaa dogal akışına kalır herşey

ewet canım haklısın.. bu arada dr ne ilacı vereceğini söledimi sana??

eşim gelmşti işten yemek hazırladım ondan geç ğördüm mesajınııı sen kaç yılk evlisin sendemi yeni başladın ?

eşim gelmşti işten yemek hazırladım ondan geç ğördüm mesajınııı sen kaç yılk evlisin sendemi yeni başladın ?

ben iki yıllık evliyim... eylül ayından beri korunmuyoruz eşimle... yedi ay oldu bekliyorum canım.. bu arada ben eşin benim eşim gibi akşam işe gitti zannettim... benim ki sabah sekizde ewde olack

ewet canım haklısın.. bu arada dr ne ilacı vereceğini söledimi sana??

ben iki yıllık evliyim... eylül ayından beri korunmuyoruz eşimle... yedi ay oldu bekliyorum canım.. bu arada ben eşin benim eşim gibi akşam işe gitti zannettim... benim ki sabah sekizde ewde olack

eylül ayından itaberense 7 ay olmuşş git istersen ama bir yılıda doldurup giden arkdşalarımda vardı benimmm bir sorun olmazzda takdir ilahi

yok jadecim sabah gidip akşam eve gelir :)

bende yumurta çatlatma iğnemi oldum bugün kızlarr şimdi 14 mayısı bekliyorummm inş. gelir meleğimmmm hepimizinki gelir inşşş. bu ay

meleğinin olacağını öğreneceğin gün ben de cinsiyetmi öğrenicem... ikimizin de hakkında hayırlısı olsun tatlım

eylül ayından itaberense 7 ay olmuşş git istersen ama bir yılıda doldurup giden arkdşalarımda vardı benimmm bir sorun olmazzda takdir ilahi

yok jadecim sabah gidip akşam eve gelir :)

eşim bir yıl olsun öle git diyor... stres yaptığın için olmuyor diyor... hakkı var gerçekten kafaya çok takıyorum bu olayı... ama gitmezsem rahatlamıcak içim dediğin gibi takdir ilahii.... benim ki vardiyalı ewde tek olmak da ayrı bi bunalım oluyo

aslına bakarsan normali öylee sen rahattat kendiniii zamana bırak bakalım bizde öyle yapııyoruz çünkü burdan paylaşacazz inşş ğüzel habelerii

hanımlar son 2 aydır 40 gunde bır adet oluyorm bgn 26.gunum ve peceteye cok az kırmızı pembe bır sıvı geldi cok sasırdım dahada gelmedi... bu yerlesme kanaması olabılır mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…