Şansımız MAYIS ayı olsun göbüşler bebişle dolsun

dün dayanamadım kan testi yaptırdım hamileyimmmmmm
hala inanamıyorum
çok şükür allaha
hepiniz için dua ediyorum mayıs ayında isteyen tüm annelerin göbüşleri bebişle dolsunn

tebrik ederim canım. Allah sorunsuz hamişlik ve kolay doğum versin. sağlıcakla kucağına al bebişini bizim içinde dua et emi:))))))))

ben internetten bir proğram indirdim türkçeye çevirdim yumurtlama dönemi için yardımcı oluyor bence güzel ona inanıp çalışmalara başlıyoruz hadi hayırlısı bakalım proğramın adı
Advanced Woman Calendar

Kızlar bende bu ay folik aside başladım ve artık korunmuyoruz. İnşallah hepimizin hakkında hayırlısı olur

hanımlar son 2 aydır 40 gunde bır adet oluyorm bgn 26.gunum ve peceteye cok az kırmızı pembe bır sıvı geldi cok sasırdım dahada gelmedi... bu yerlesme kanaması olabılır mı?

bence adet kaanamsının başşlangıcı yerleşme kahverengimsi bir lekelem olur çamur gibii

dün dayanamadım kan testi yaptırdım hamileyimmmmmm
hala inanamıyorum
çok şükür allaha
hepiniz için dua ediyorum mayıs ayında isteyen tüm annelerin göbüşleri bebişle dolsunn

Hayırlı Uğurlu olsun canım. Darısı başımıza inşallah. hamileyim diyenleri duyunca umutlanıyor insan :))))

Bebeğim dayanıyorum napim, geçen ayda adetime 2-3 gün kala test yaptım negatif çıktı. Bende totem yaptım bu ay günüm geçene kadar hatta geçtikten sonrada 1-2 gün test yapmıcam. Bana manyak bu diyebilirisn ama nolur nolmaz bazen takıntıdan dolayıda atıyo 1-2 gün ileri geri. Bakalım.Bu sabah sol kasığımda yine çok sancı oldu eşim işe gittikten sonra 1 saat daha yatmak zorunda kaldım. Bu rüyada beni çok fena etti. İnş öyledir. Bugün vakit ayıramadım ama yarın hepimiz için Meryem suresi okuyacağım bana isimlerinizi yazın tek tek lütfen Niyetlenicem...

Canım dua'nda bana da yer ayırır mısın

Kızlarr günaydınnn iyi haftalar olur inşallahh benimde batım 7 mayıs bakalım kısmett.Geçen hafta göğüslerim sızlıyodu bugün sadece kol altına doğru ağrı var ama azaldıı bakalım 7 mayısta neler olacak bende totem yaptım günüm geçince yapçam test üzülmek istemiyorum çünkü allah herkesin sesini duysun yarabbim

ıykos..............bat-2 mayıs
littlebirdie..............bat-7 mayıs
aygıtı......................bat-25 mayıs
nagihan_14................bat-19 mayıs
nesemcim...................bat-3 mayıs
jade86-..................bat-28 nisan
eylulgulu........................bat-1-4 mayıs
tuğba5286...................bat-10 mayıs
adyfeliph.....................bat-29 nisan
beyazipek....................bat-24 mayıs
cincini...................bat-belirtmemiş
türkmengulu...................bat-belirtmemiş
dollyy........................bat-belirtmemiş
eylemcim................................bat-belirtmemiş
melisdeniz.......................bat-16 mayıs
zelda..................................bat-31 mayıs
zeyist34.................bat-belirtmemiş
şifacı................................bat-belirtmemiş
seelin............................bat-15 mayıs
plebisit82........................bat-3 mayıs
hack...........................bat-8 mayıs
yakamozz............................bat-11 mayıs
ffakem.........................bat-10 mayıs
fphz..........................bat-14 mayıs
lady-eliph.......................bat-1 mayıs
gocmenkuslar.................bat-19 mayıs
esrapo............................bat-16 mayıs
mavihayal......................bat-18 mayıs
laleaslan.....................bat-13 mayıs
arwen10-19....................bat-19 mayıs
eylemsevcan..................bat-30 mayıs
ilknur_defne.......................bat-7 mayıs
niday........................bat-belirtmemiş
mavera45....................bat-belirtmemiş
akdeniz2012..............................bat-7 mayıs
ebrsa.................................bat- belirtmemiş
ozice...........................bat- belirtmemiş

maşaallahhhh listemizde kabarıkkkkk nazar değmesinn aminn gelsin şimdi

bu topik hayırlı uğurlu gelir inşallaahhhhh kızlarr güzel haberleri ve sevinçlerimizi paylaşalım tecrübelerimize hamiş olmayanlara ışık olsun azmin sonu zaferdir inşaallah rabbim tez zamanda tastamam göbüşlerimiz bebiş dolar hepimiz hamişşşş olurrrrrrrrrrrrrr Sevgiler saygılarrrrrrrrr

Kızlarr günaydınnn iyi haftalar olur inşallahh benimde batım 7 mayıs bakalım kısmett.Geçen hafta göğüslerim sızlıyodu bugün sadece kol altına doğru ağrı var ama azaldıı bakalım 7 mayısta neler olacak bende totem yaptım günüm geçince yapçam test üzülmek istemiyorum çünkü allah herkesin sesini duysun yarabbim

günaydan canım umarım herkezin haftası iyi geçer inşallah benimde 19-20 mayıs 1 gün sekebilir bakalım listemizde maşallah nazar değmesin :) bol bol hamiş haberleri gelsinnnn

klomen ilacı kullanıp bu şekilde hamiş kalmaya çalışan var mı arkadaş çalışmalara nasıl gidiyorrrrrrrrrrrrrrrrr öptüm kocamannnnn :) :KK34:

arkadaşlar benım bel ve yumurtalık ağrım var.delircem.belirsizlik öldürüyo beni.adetime 2 gün var

Son düzenleme:
arkadaşlar benım bel ve yumurtalık ağrım var.delircem.belirsizlik öldürüyo beni.adetime 2 gün var

inşaalaahh hamişlik belirtisidir çünkü adet belirtisineden çok benziyor beklemek çokkkkkkkkkk zorrrrrrrrrrrrr :) ama umutlar kaybolmuyor kızlarrrrrrrrrrrrrr

klomen ilacı kullanıp bu şekilde hamiş kalmaya çalışan var mı arkadaş çalışmalara nasıl gidiyorrrrrrrrrrrrrrrrr öptüm kocamannnnn :) :KK34:

ben klomen kullandım bu ay canım 27 nisandada çatlatma iğnemi oldum şimdi beklemedeyim.. çalışmalar sıkı bi şekilde devam ediyo canım :KK1:

X