"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ay ay ay bende bugün 2. silik çizgiyi gördüm canım rabbim gönlündeki muradı verir inşallah herkesin

aaaa aynı gün gördük demek silik çizgiyi bende bugün gördüm rabbim gönlüne göre verir inş
minik kelebeğim sağolasın haberdar edecem tbiki mutlaka rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallh

Son düzenleme:
Benmde 4bitti bu 5ci ayim olcak bakalm nolcak bu ay ins gelir bebiş..

ay gelsin artık ya vallahi kafamda saç kalmamış bune ya ceviz büyüklüğünde dökülmüş saçım nasıl canım sıkıldı kaç saattir bu ay bebek yoksa gitçem pskoloğa valla cildiye nasıl olsa oraya göndericek bande diyorum niye kaç gündür böyle neşe gülmek habire meğer bunalıma girmişim terzi kendi söküğünü dikemezmiş işte

Son düzenleme:

cnm regl günün ne zaman??9 gün önce başlayan yerleşme kanaması da olabilirr..çokyeni ise göremedimi acaba doktor..
bak bi sitede bunu okudum Hamileliğin var olduğunun tespiti için B-hCG ölçümü ile kesin sonuca varılmaktadır. Çok erken hamilelikleri dahi bu kan testi yardımı ile tespit etmek mümkündür. Sperm hücresi yumurta hücresini dölledikten sonra bu gebelik ürünü B-hCG adı verilen bir hormon salgılamaya başlar ve hCG düzeyleri döllenmeden yaklaşık 7-12 gün sonra kanda normalde olduğu seviyenin üstüne çıkmaya başlar. Hamile olmayan bir kadında, kandaki B-hCG seviyesi 0-5 mIU/ml dir. Kan B-hCG seviyesi belirli bir miktarın üstüne çıkınca idrarda da saptanabilir.
seninki 13,5..acaba bikaç güne yükselecek mi..pazartesi tekrar yaptır bence

9 kasım bat tarihim kızlar ama ben kahverengi lekeyi ayın 30 undan beri görüyorum çok değil damla damla hep . dayanamadım gittim muayene etti bu şekilde anlayamayız dedi ancak kanda görürüz dedi kandada 13.5 çıktı işte bilemedik acaba idrarda çıkar mı yapsam

tebrikler cnmmm..inşallah bebişin seninle kalır.dualarım seninle..ve tüm arkadaşlarım için tabiki.ya bu kasım pek bi uğurlu geldi..hadi hayırlısıyla darısı başımıza diyeyimmm

teşekkür ederim canım.bende hep dua ederken isteyen herkese nasip etsin diyorum..allahım bizi evlat hasretiyle sınamasın inş hayırlı sağlıklı evlatlar verir isteyen herkese..

ooooooooooooooooooooowwwww kızlaaaar ne güzel haber tebrik ederim allah tamamına erdirsin
Hayırlısıyla kucağınıza da alırsınız inşallah
Sağlıklı hamilelikler dilerim

canım anladığım kadarıyla şu an adetine tam 1 hafta var o yüzden doktorun kimyasal gebelik ihtimaline karşı kesin bişey söylemiyodur sana ama hcg 5 üzeri ise gebelik var diye biliyorum.bu değerin 2 günde 1 iki katına çıkması lazım.
doktor kanamadan dolayı da hamile olduğunu söylemiyo olabilir bence
Eğer adet olmazsan ve bu değer katlanırsa herşey istediğin gibi demektir
testi yaptırdıktan 2 gün sonra tekrarla,güzel haberini bekliyoruz hadi bakalım.

Şu an idrarda çıkmaz canım erken,değer henüz çok yüksek değil
hassas testler gösterir mi bilmiyorum şu 25 tl lik olanlar

bat dündü ve hala olmadım ama kalktığımdan beri alt taraflarımda bişeyler var bel karın midem bi acaip inşaAllah kırmızılar gelmez :2:

evet doktorda bişey söyleyemedi zaten sadece adet olsanda olmasanda mutlaka 1 hafta sonra gel bakmamız gerek dedi.hayırlısı rabbim

bat dündü ve hala olmadım ama kalktığımdan beri alt taraflarımda bişeyler var bel karın midem bi acaip inşaAllah kırmızılar gelmez :2:

bunlarda geçti sadece yumurta akı gibi akıntım devam ediyo yarını bekleyemiycem nöbetçi eczane bulmaya gidiyorumm dua edinnn bana

kızlar maaşallah ya tam uğrlu topic oldu her gün bir hayırlı olsun yazıyoruz nerdeyse harikasınız, inşallah bu bereket devam eder :)))) gelsinnn bebiişşşlerrr

kızlar merhaba benim de bata 6 gün var ve 5 gün önce ölçmeye başladım demiştim bugün daha da artmış şöyle ki;

36,8
36,9
37
dün 37
ve bugün 37,2

dijitalle ölçtüm.. düşmesi gerekmez miydi bana bi garip geldi de yorumunuz nedir?
bu arada az önce dayanamadım ve 3 tl lik testlerden yaptım tek çizgi çıktı:26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…