"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Valla bende belirti;
kasık ağrısı
idrarda bulanıklık
idrarda tortu şeklinde canım.Geçen de aynı belirtiler olmuştu.
Ağrım azaldı biraz,korkuyorum ağrıyınca yine düşük yapıcam diye.

bu ay farklı bi ay olsun da bebeğin sende olsun canım.aminnn
iyi ki korunmadım korunsam da düşmeyeceğinin garantisi yok,allah ne dilemişse o olacak
vakit kaybetmek de istemedim yaş 28 oldu öyle böyle derken 30 geçecek
hayırlı zamanında gelsin bebeklerimiz inşallah

sumisali canım internette satıyolar ya gittigidiiooda ben 20 tane alıyom 18 tl ye hem ucuz oluyo hem de sürekli yapıyom bitçek korkusu olmadan
evet yaa ne heyecanlıydı o gün hey gidi hey bütün gün bi doktoru aradım bi laboratuvarı aradım kadınla kavga ettim sonucumu söylemiyo diye bi kocamı aradım bi arkadaşlarımı aradım bi geldim topiğimize gelişmeleri yazdım falan
çok telaşlıydı.o akıntım sanki bikaç gün erken geldi gibi bu ay dediğin gibi erken yumurtlamış olabiliirim canım

İnşallah görmezsin kırmızıyı canım,inşallah çizginin kırmızısını görürsün bu ay hem de çifter çifter

hım korma canımya ben 8 haftaya kadar yaşadım o ağrıyı çok şiddetli olmasın yeter

Saol canım test çok bende su an elimde 8 tane gebelik testi var. Pek umudum yok ama alıştım artık her ay tek çizgiye
Bu arada iyi ki korunmadın canım, düşükten hemen sonra daha kolay gebe kalınıyormuş . İnsallah saglikla kucağına alırsın tatlim

ben ıradelı bırıyım salıya kadar beklıcem dedım mı beklerım vazgectım :))) aferın bana

cnm bende regl ime 2 gün var dün yaptım duramadım valla negatif çıktı bir ümit bekliorum işte 2 gün sonra olmazsam kan testi yaptırıcam.aslında en doğrusu beklemek.düşünmeden edemiyorki insan biraz rahat bıraksak kendimizi rabbim hepimize nasip eder inşallah canım

:))) haklisin canım. Bende bı eczaneye girdim mi 5-6 tane birden aliyom. İnternetten de alıyorum

kızlar gebelik belirtisi değilde depresyon belirtisi yaşıyorum saçım ceviz büyüklüğünde dökülmüş anlaşılan bu bebek işi beni fena bozmuş

artık böyle saçmasapan her duyduğuma inanır oldum offff. artık gülüyorum bu hallerime

güzelim sormuşsun bende cevap verdim hem soruyosun hem saçma sapan diyosun ekim ayında regl günüm 2 test yaptım birinde çıktı diğerinde çıkmadı 3.gün gecikmemde birdaha yaptım 2 farklı marka test 2side pozitifti dr gitmeye niyetlendim regl oldum 4 gün 26 günde bir saat gibiyimdir neyse anlayamadım reglim devam ederken 5. gün gittim dr ye sürekli kanı durdurduğum için eski kalıntıların üstüne yeni tabaka olusmuş oda ince dedi bebek tutunamamış abortus olayı gerçekleşmiş nokta. sende ilaç alınca kanama durmuyorsa problem yoknokta ama çok merak ediyosan kendi dr bi sor belki o farklı bişey der ben burda bilmediğim hiçbir konuda yorum yapmam kimseyide üzmem sen öyle sorunca ben aha dedim ağrılı biridaha bu çok kötü bir olay kadını asosyal bile yapar ben hep bu yüzden çelışmaktan korktum her ay 3 gün kim bana izin verir diye ben o ağrılardan eşimin yanında bile yatamam sırf ağladığımı duymasın diye böyle bir ağrıyı yaşadığına çok üzüldüm keşke çağresi olsaydı da kurtulsaydık

iyi akşamlar kızlar.ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 323 çıktı...geçen ay da kimyasal gebelik yaşadım..inş bu yavrum benle kalır...dualarınızda bana da yer verirmisiniz...inş bu sefer tamamına erdirir rabbim...

güzelim allah tamamına erdirsin bebeğini kucağına alıp hopbala yapmayıda nasip etsin darısıda bana inşallah .

kasıklarımda da birkaç gündür ağrı var.Adetten önce belirtiler gelir ya bu ay henüz o da gelmedi.Bugün olmam lazımdı ortada bişi yok.Sadece karnımda şişlik var.Testimde 2.çizgim silik çıktı. POOFFF heycandan kalbim ağzımda atıyor wala:)

kızlar dünden beri sarı akıntım var akşama kadar 3-4 çamaşır değiştirdim enfeksiyon olabilir mi sapsarı çünkü:18: yoksa ondan mı 4 aydır bebeğim olmadı

Son düzenleme:

tebrikler cnmmm..inşallah bebişin seninle kalır.dualarım seninle..ve tüm arkadaşlarım için tabiki.ya bu kasım pek bi uğurlu geldi..hadi hayırlısıyla darısı başımıza diyeyimmm

yarın sabah bi test daha yap cnmm.bence sen hamilesinnnyoksa 2. çizgi neden çıksın kiii silik bile olsaa..hadı hayırlısı inşallah valla bende seninle heyecanlandım şimdi.

kızlar iyi akşamlar iki gün önce yazmıştım kısaca adetime 9 gün varken kahvrengi akıntım başladı ve hala daha az az oluyor .bugün dayanamadım doktora gittim sitresten.muayene etti hiçbirşey çıkmadı kan istedi ve hcg değerim 13.5 doktor da kesin birşey söyleyemedi ama ben çatlamak üzereyim artık .sizler ne diyorsunuz bu değere

pepeninteyzesine kocaman bir alkış yapıyoruz kızlar ıslık ıslık sabırla geçecek bir 9 ay ve sağlıkla kucağına almanı diliyorum güzelim darısıda bize aminnnnnnnnn

canım benim rabbim hayırlısı ne zamansa o zaman gelmesini nsip etsin inşllah üzme kendini rabbime sığın dua et ama stres yapma kendine dualrım sen ve diğer hanımlarla hayırlı evlt nasip etsin rabbim hepimize inşallah senin haberini bi daha ki aya alırız inşallh
kızlarr hepinize teker teker teşekkür ederimmmmmm rabbim kucaklarımızı doldursun inşallah öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…