"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kızlar test yaptım
Şu an şoktayım 2. çizgi 10 saniyede gözümün önündeydi
Akşam tekrar test yapçam inanmadım
Şimdi işten çıkıyorum eve gidicem dua edin

eveeeeeeeeeeeeeeeeeet işte bu
benimki değerim 98 olduğu halde 5-6 dk sonra çıktı. miniğin miniği geliyorr hadi canım haber bekliyoruz

geliyoruz canım toplanıp benim karnım ağrımaya başladı belimde ağrıyo az kaldı

Kızlar test yaptım

Canıııımmm benimmm ne kadar sevindim biLemezsin....
zaten ben sana bu ay için hep hamişsin diyodum...o yüzden ben şaşırmadım hiiiçççç bak ne guzel rabbım aratmadan hemencecık verdi...
inşaaLLaahh çok saglıklı bir hamılelik geçirirsinnn kocaman öpüyorum seni duaLarımız senınle sende bızım iiçin dua et olurmu

Kızlar test yaptım

Tebrikler canım inşaallah doğrudur sonuç kaç günün geçmişti? tabloya baktım senin bat benden bir gün sonraymış yani 5 kasım bende 4 bendemi test yapsamki :26:

Kızlar test yaptım

3 kasımmıydı senin adet günün canım yani 4 gün kala netleşti ne güzel yaaaa çooookk sevindimmmm ALLAH BİZE DE NASİP EDER İNŞALLAHH :) çok sevindim inşallah sorunsuz bir hamilelik ve doğum geçirirsin...:)

minikkelebek çok mutlu oldummm yaa....temmuz anneleri topiğine gelmişsin gördüm. artık temelli oradasın:)asiselcanım ve diğer arkadaşlar inşş siz de en kısa güzel haberlerle gelirsinizz ayyyy çok heyecanlııı

arkadaşlar ben de katılacağım aranıza, ekim umutlarım sona erdi.. bat 30 kasım. çok uğurlu olduğunu söylemişsinz, umarım bana da öyle gelir.6-7 aydır istiyoruz, ikinci bebeğim olacak olursa inşallah, haziranda bir boş gebelik yaşadım( rabbim bu ay nasip eder inşallah...

inşallah canım hoş geldin burdaki kızların valla maşallahları var tahminimden fazla hamişimiz çıktı dahada çok çıkar inşallah

kızlar bugün bana bişeyler oluyo hiper aktifler gibiyim yerimde duramıyorum buraya geliyorum çenem (elim) durmuyo bugün çok mutluyum sanki bu sefer tuttu gibi çok merak ediyorum medyum arkadaşıma sorsammıki

Kızlar test yaptım

haydi gözünaydınn canım :) darısı bekleyenlere bize olsun inş. :)) bu topic hepimize uğurlu olsunnn...

Kızlar test yaptım

ayyy hayırlı olsunnn çok sevindimm
kasım neşemiz ekimin son günlerinden başladı..darısı kasımda bizlerin başına inşallahhh

Cankızlar eve gelir gelmez bi test daha yaptım yine aynı çizgi aynı koyulukta
Bata kadar kan testi yaptırmayı düşünmüyorum,kimyasal gebelik ihtimaline karşı hergün idrar testini tekrarlicam koyulaştımı diye bakarım.Adet olmazsam(yani düşük yapmazsam) cumartesi kan testi yaptırcam.
Sanırım hamileyim hamilemiyim neyim ne bilim hala şoktayım kendime geleyim dedim suya soktum kendimi
Dua üstüne dua ediyorum hem sizler için hem de ağustosta yaşadıklarımı tekrar yaşamamak için.
Allahım tez zamanda her isteyene nasip etsin
Öpücüklere boğuyoum sizi
Bu ay hepimizin göbişi bebişle dolsun inşallah

dualarımız seninlee olsun,hadi hayırlısı bakalım senin adına sevindim :)))
Sağol canım duaya ihtiyacım var,sağlıkla olsun bu defa inşallah
sağol canım allah sağlıkla kucaklamayı da nasip eder inşallah
bat 4 kasım diye hesaplıyodum ama bugün tek tek gün saydım meğer yanlış hesaplamışım
cumartesiye geliyo bat yani 3 kasım.geçen hamileliğimde de 4 gün kala öğrendim ama bu kadar koyu ve çabuk çıkmamıştı
inşallah bu defa bebeğim sıkı tutunur :78:
İşte bu işte bu
Çok sevindim çok...Özellikle senden bu haberi duymayı çok istiyordum.
teşekkür ederim canım istersin de vermem mi
allah burda güzel haberlerin devamını duymayı nasip etsin

eveeeeeeeeeeeeeeeeeet işte bu
benimki değerim 98 olduğu halde 5-6 dk sonra çıktı. miniğin miniği geliyorr hadi canım haber bekliyoruz
pilistikçim kız teyze oluyon şehzademe hatun arıyorum anladın sen onuu
minikoğluminik
ıslık ıslık tebrikler şekerim allah kucağına almayıda nasip etsin bitanem
sağol canım benim :81: haftaya bu zaman da seni omuzlarda taşıyalım allahın izniyle havaya atıcam seni
oyy kuzum benim etmemmi hep aklımdasın artık birbirimizi rüyamızda bile görüyoz
güzel duan için sağol en önemlisi sağlık,yeter ki sağlıkla olsun :13:
Tebrikler canım inşaallah doğrudur sonuç kaç günün geçmişti? tabloya baktım senin bat benden bir gün sonraymış yani 5 kasım bende 4 bendemi test yapsamki :26:
sağol canım allah sana da nasip etsin sağlıkla ve hayırlısıyla inşallah.
ben yanlış hesaplamışım bat 3 kasım,sen de yapsan çıkar belki
ben laboquick ile yaptım yine çok seviyom labokuyiki
amiiiiiiiin canım inşallah,hepimiz hepimiz hepimiz olsun
bakalım kanda ne çıkacak
çok sağol siwitim evet temmuz annelerine uğradım dün akşam şöyle bi baktım acabaaaa dedim
allahım bana daa dedim
haydi gözünaydınn canım :) darısı bekleyenlere bize olsun inş. :)) bu topic hepimize uğurlu olsunnn...
teşekkür ederim tatlım çok uğurlu bu topik yaa öle böyle değil
inşallah sizlerin de güzel haberini alırız bu ay canım
ayyy hayırlı olsunnn çok sevindimm
kasım neşemiz ekimin son günlerinden başladı..darısı kasımda bizlerin başına inşallahhh

sağol şekerim tam gaz devam kasım ayı patlama olcak bu topikte allahın izniyle

kızlar bugün bana bişeyler oluyo hiper aktifler gibiyim yerimde duramıyorum buraya geliyorum çenem (elim) durmuyo bugün çok mutluyum sanki bu sefer tuttu gibi çok merak ediyorum medyum arkadaşıma sorsammıki

sendeki enerjiyi farkettim canım zaten
inşallah tutmuştur medyuma gerek yok ben hemen rüyamda bakayım senin HCG değerine
bilmiyorum okudun mu ben dün gece rüyamda HCG testi yaptım da 7,5 çıktıydı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…