"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Çizginin hiç bir zaman koyu çıkmaması ne demek sorusuna epeydir hiç bir topicten (ovulasyon testi kullanımı topiği dahil) cevap alamadım canım sen cevap alırsan benide aydınlat lütfen :)

Yumurtanın çatlamadığı anlamına gelebilir mi?

selam kızlar;

Hamileleri yeni gördüm valla. :KK17: Tebrik ederim kızlar. Her zamanki gibi darısı bizim başımıza diyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Eveeeetttttt!!!!!! Yarın kasım ayı başlıyor.Topiğin hakkını verelim kızlar hakkını:KK52::KK52: Hamileler sıra sıra dizilsin... Yepyeni başlık açalım. doluşalım oraya. kaynatalım muhabbeti. Gerçi ben işten çok giremiyorum ama olsun. azcık nefes almak istediğimde açıyorum ohhhhhh rahatlıyorum. öpüyorum hepinizi.

Bu arada yrn3 geç döllenme olabilir. kırmızılar gelene kadar ümidini yitirme bence olur mu? minicik kelebekcim ben aslında adet düzensizliği yaşadığım için erken teste karşıyım. ama düzenli olsaydım dayanamaz ben de senin gibi üç gün önce başlardım. hadi yap şu testi de şenlensin ortalık. nazcım sana da aynı şeyi söylüyorum. ayyyyyy çok heyecanlı bi filmin sonunu bekler gibiyim:KK9:

kızlarrrrr Allah hayırla sağlıkla nasip etsin bizlerede inşallah.geçen ay sabredemeden test yaptım negatif çıktı ve çok üzüldüm.bu ay yapmıyorum.en azından umut oluyor içinde erkenden üzülmek,bu ayda boş geçti demek çok ama çok kötü.bu ay yapmıcam test inşalah günüm geçerse yapıcam.geçen ay öyle çok istemiştimki test negatif çıktığı halde bekledim.kırmızıları görünce yıkıldım resmen.kafamızı boşaltmamız düşünmememiz lazım diğmi ama bu çok zor.ne olursa olsun insan beklentiye giriyor.ben okula gittiğim dersim olduğu saatlerde kafamı boşaltıyorum ama eve gelince yine aynısı..hayırlısı bol bol dua edelim birbirimize.:21::21::21::21:

kızlarrrrr Allah hayırla sağlıkla nasip etsin bizlerede inşallah.geçen ay sabredemeden test yaptım negatif çıktı ve çok üzüldüm.bu ay yapmıyorum.en azından umut oluyor içinde erkenden üzülmek,bu ayda boş geçti demek çok ama çok kötü.bu ay yapmıcam test inşalah günüm geçerse yapıcam.geçen ay öyle çok istemiştimki test negatif çıktığı halde bekledim.kırmızıları görünce yıkıldım resmen.kafamızı boşaltmamız düşünmememiz lazım diğmi ama bu çok zor.ne olursa olsun insan beklentiye giriyor.ben okula gittiğim dersim olduğu saatlerde kafamı boşaltıyorum ama eve gelince yine aynısı..hayırlısı bol bol dua edelim birbirimize.:21::21::21::21:

geçen ay aynısı bende de oldu günüm gelmeden test yaptım son ana kadar da ümitliydim. Büyük hayal kırıklığı oluyor. Bu ay çok düşünmeyeyim diyorum ama hiç aklımdan çıkmıyor ama bu ayı değerlendiremedim gelecek aya kaldı benim umutlar desemde hala içimde bi umut var ayın 7si bi gelseydi.

al bi :KK52: o ne kızz koptum
al be yaaaa :KK52:
neyse ki sonuç güzel tatlım çok sevindim senin için,allah hep birlikte temmuz topiğini basmayı nasip etsin :KK1:
bugün bu batmalar bana silik çizgi görmüş etkisi yaptı,birebir ilk gebeliğimin belirtilerini yaşıyorum sanki
ben adet olacağım zaman kanamayı görmeden ağrım olmaz bi de
bakalım yarın laboquıcklerim gelir yaparım bi tane belki :KK52:

al bi falan ama doğruymuş vallahi bana da komik geldi önce :KK9:
bugün kan testi yaptırdım BHCG 98 çıktı . haftaya cuma keseyi göreceğiz inşallah :):)
Rabbim inşallah iszlerede nasip eder miniğim.benim içime doğuyor bu yaşadığın beliritler gebelik belirtisi.
başarımın sırrı önce Rabbim sonrası ise bu ay farklı olarak sabaha kadar hiç kalkmadım yataktan ve kafam rahattı ..bide ovulasyon gününü tam anlamıyla yakaladım mı tamam işte. bu arada ovulasyon testi ile bazı arkadaşların soruları olmuş. 2 saat öncesinden sıvıyı azalttım diye. en az 3 en fazla 4 saat önceden azaltma değil tamamen sıvıyı kesin . yoksa koyu çıkacakken silik çıkıyor. denenmiştir :KK19:

inşallah seninde allah gönlüne göre verir canım benim :KK16:

kuzucum beni tutabilene aşkolsun :KK52: ben sana ilaç kullanma dedim sen beni dinledin mi ben senden inatçıyım kızıııım:KK1:
ben negatifi göze alıyorum mazoşist oldum ben böle hoşuma gidiyo psikoya bağladım 2 aydır:KK53:
İnşallah aşılamaya gerek kalmaz canikkom:KK76:

merhaba kuzucumm geldimi testLerinn :KK1:
seni tutabilmek ne mümkünnn :KK52:
ama benım durumum farklıydı cnm yaa dişim yüzünden bogazlarım şişmişti çok agrı yapıyodu kulagıma basıma vuruyordu agrısı mecbur içtim..öteki türlü iltihap her yerıme dagılcaktı daha kötü...:KK52:
ee hadi yap bakalım gzl haberlerini beklıyoruzzz :KK34:

sağol sengelencim valla sokuşturup duruyo bişeyler bilmiyorum canım yanıyo bazen :KK1:
yarın başlicam test yapmaya ya çıkar ya çıkmaz meraktan çatlicam yoksa :KK52:
sen nasılsın neler yaptın doktora gittin mi kese için ne zaman gidicen canım?:KK49:
sen başla canım testlere ama agustostaki belirtileri yaşıyosun yine ben diyim sana allahım inş. :KK49:
kocaman olduk teyzesi biz bugün kalp atışlarımızı duyduk :emir_bebek:

hamişler burayı terketmişler :KK1: kimse cevap vermiyo

Bende batma hiç olmadı, onun için bir şey diyemiyorum. :KK17:
Benim hiç bir belirtim yoktu. Her zamanki adet belirtilerim vardı sadece göğüslerimin acıması ve şişmesi gibi. Hiç şüphelenmemiştim onun için son 3 güne kadar. O son 3 günde de alt karnımda minik kramplar olmuştu o kadar. :KK17:

ovulasyon testi ile ilgili yazıma cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar... Sanırım çizginin silik olmasının nedeni sıvı alımını 3 saat önce tamamen bırakmamış olmam. Dün yine yaptım hiç bir çizgi görünmedi yine. İkinci çizgi silik de olsa belli oluyorsa o günü boş geçirmeyin değerlendirin derim. Belki de daha çok test satmak için adetten şu kadar gün sonra son 2 saat sıvı alımını azaltın yazıyordur. Kimbilir... bunların da hilesi budur belki... Ben de bir an önce (10 kasımda) adet olmayı bekliyorum. Aynı zamanda grip oldum boğazım acıyor. Sinirlerim çok bozuk, tahammülsüz, sinirli, gergin, depresif biri oluyorum regl tarihim yaklaştıkça... Birden bire ağlama isteği, herşeyi bırakıp başka yere gidip bi süre kimseyle görüşmeme isteği vs... geldiler yine bana....

Kızlaar rüyamda hcg testimin sonucu 7,5 çıktı :KK52:
Bu ne demek ki acaba tabirlere baksam hcg diye bişey bulabilir miyim :KK52:
Ayyy koptum beee
Testlerim yolda görünüyo gg den almıştım hala gelmedi sanırım öğleden sonra gelir :KK1:

yaaa cok heycanli:-) merak ettim simdi.. ben de yapmamak icin zor tutuyorum kendimi
canım testlerim gelsin karar vercem yapsammı yapmasammı diyom ama yapim yapim belki çıkar çıkmazsa da hayırlısı olsun :111:
Test Test Test YAP :KK52:
Benim adetim bugun itibariyle 8 gun gecikmis bulunmaktadir ve dun yine negatif.. Eger gecen haftaki pozitif ovulasyon testlerinden sonra yumurtladiysam bende bu haftasonu olmadi haftaya ya bebis :emir_bebek: yada gelmesini hic istemedigim kirmizilari bekliyorum :KK50:
Sanirim bu ay coooookkk gec yumurtladim
ver gazı ver gazı :KK52:
ya sen bu ay çok geç yumurtladın o zaman canım yaa
inşallah olsun da 1 hafta geç olsun
tatlım bu batmalar kasık kısmında adet sancısı gibimi ? benimde BAT : 7-10 KASIM bekliyorum inş. şimdilik bişey yok,folik asit kullandığım için sanırım çok iştahım açık sadece bide sanki mide bulantısı oluyo az buz yemekelrden sonra ama burayı çok okuyorum pişikojikmi bilemiyorumm.. dualarınızı bekliyorum ilk ayımız denemede hemen kavuşturur bizi meleğe.. Amin..
hem adet gibi ama bacağıma da vuruyo gibi adet kadar ağrılı değil daha çok sızı şeklinde bilmem anlatabildim mi :26:
senin de az kalmış hadi hayırlısı bakalım
al bi falan ama doğruymuş vallahi bana da komik geldi önce :KK9:
bugün kan testi yaptırdım BHCG 98 çıktı . haftaya cuma keseyi göreceğiz inşallah :):)
Rabbim inşallah iszlerede nasip eder miniğim.benim içime doğuyor bu yaşadığın beliritler gebelik belirtisi.
amin canım inşallah dediğin gibidir hala karnım sancıyo bebek değilse ciddi bi problemim olabilir yani :KK53:
teyzesinin minişi kese mi yapmış oralara inşaat mı başlamış aman yirim onu yirim :KK1:

merhaba kuzucumm geldimi testLerinn :KK1:
seni tutabilmek ne mümkünnn :KK52:
ama benım durumum farklıydı cnm yaa dişim yüzünden bogazlarım şişmişti çok agrı yapıyodu kulagıma basıma vuruyordu agrısı mecbur içtim..öteki türlü iltihap her yerıme dagılcaktı daha kötü...:KK52:
ee hadi yap bakalım gzl haberlerini beklıyoruzzz :KK34:
testlerim az ötede ama kargocu amca getirmedi hala kuzum beklemedeyim
ayaklarım çok üşüyo dondum bugün inşallah grip neyin olmam :KK30:
sen başla canım testlere ama agustostaki belirtileri yaşıyosun yine ben diyim sana allahım inş. :KK49:
kocaman olduk teyzesi biz bugün kalp atışlarımızı duyduk :emir_bebek:

hayırlı olsun pıtpıtlarınız tatlım darısı cinsiyetine hadi bakalım :KK1:
ben bugün testlerim gelirse mutlaka 1 tane yaparım,ama tutabildiğim idrarımla yapamicam sanırım onu sabah yaptım :KK52:

kızlar sizin bu batma dediğiniz yumurtlamayla başlayıp bat gününe kadarmı devam ediyo merakettim

Valla ilk hamileliğimde yumurtlamadan 5 gün sonra başlayıp bata kadar devam etti zaten ondan sonra da ağrılar devam etti normal dedi doktor.
Şimdi de bu batmalardan şüpheleniyorum.Yumurtlamadan 1 hafta sonra falan başladı 2 gündür çok şiddetle devam ediyo
şu anda bile ince ince sol kasığım sızlıyo

Bende batma hiç olmadı, onun için bir şey diyemiyorum. :KK17:
Benim hiç bir belirtim yoktu. Her zamanki adet belirtilerim vardı sadece göğüslerimin acıması ve şişmesi gibi. Hiç şüphelenmemiştim onun için son 3 güne kadar. O son 3 günde de alt karnımda minik kramplar olmuştu o kadar. :KK17:

hm teşekkür ederim önceden başlasa hamileyim derdim benim reglime 1hafta kala zağten ağrılarım başlar kocabir ay boyunca sağdece 10 gün karnım ağrımaz :KK1: adamda bıktı benden ne çok karnın ağrıyo senin diyo :KK1:

Valla ilk hamileliğimde yumurtlamadan 5 gün sonra başlayıp bata kadar devam etti zaten ondan sonra da ağrılar devam etti normal dedi doktor.
Şimdi de bu batmalardan şüpheleniyorum.Yumurtlamadan 1 hafta sonra falan başladı 2 gündür çok şiddetle devam ediyo
şu anda bile ince ince sol kasığım sızlıyo

inşallah canın hamilesindir sweetee arkadaşımızında öyle olmuştu şimdi hamiş :) benimde yumoş günüm 27. 28. ve 29 du dünden beri oluyo hafif batmalar yada ağrı şeklindede onun için sordum

inşallah canın hamilesindir sweetee arkadaşımızında öyle olmuştu şimdi hamiş :) benimde yumoş günüm 27. 28. ve 29 du dünden beri oluyo hafif batmalar yada ağrı şeklindede onun için sordum

Yumurtlama da ağrı yapıyomuş sanırım,inşallah sen de hamilesindir
inşallah hepimiz bir bir doğururuz :KK52:

ovulasyon testi ile ilgili yazıma cevap veren herkese çok teşekkür ediyorum arkadaşlar... Sanırım çizginin silik olmasının nedeni sıvı alımını 3 saat önce tamamen bırakmamış olmam. Dün yine yaptım hiç bir çizgi görünmedi yine. İkinci çizgi silik de olsa belli oluyorsa o günü boş geçirmeyin değerlendirin derim. Belki de daha çok test satmak için adetten şu kadar gün sonra son 2 saat sıvı alımını azaltın yazıyordur. Kimbilir... bunların da hilesi budur belki... Ben de bir an önce (10 kasımda) adet olmayı bekliyorum. Aynı zamanda grip oldum boğazım acıyor. Sinirlerim çok bozuk, tahammülsüz, sinirli, gergin, depresif biri oluyorum regl tarihim yaklaştıkça... Birden bire ağlama isteği, herşeyi bırakıp başka yere gidip bi süre kimseyle görüşmeme isteği vs... geldiler yine bana....

ovul testini bende bu ay kullandım ilk defa şartlara uyarak yaptım canım 3gün silikti 4. gün birden koyulaştı 5. günüde yapmadım zağten sanırım kişiye göre bi durum yumurtlamaya bağlı belki erken oluyodur belki geç benim 2 gün erken oldu mesela canım benim şüpheleniyosan gebelikten hastaymışsın sakın limon olayını abartma kanı sulandırıp varsa bebek onuda bozuyo gecen ay benimde öyle oldu yumurtlama günümde hastalandım tam 16 gün yattım ilaç almadım verdim limonu reglimi 2 gün geçti testim pozitif çıktı ama 3 gün baybay dedi ve gitti :KK43:

Yumurtlama da ağrı yapıyomuş sanırım,inşallah sen de hamilesindir
inşallah hepimiz bir bir doğururuz :KK52:

inşallah canım ya valla gelsin şu bebekler artık ahdımvar çocuk 5 yaşına gelince kızıcam seni yapana kadar aylarca bunalıma girdim sıpa seni :KK1: niye beni bukadar beklettin diycem ikide bobosuna indiricem ben bu işe çok kızmaya başladım önceden ne güzel adam ceketini atsa ben hamile kalıyodum 5 aydır piskolojim bozuldu

Kızlaar rüyamda hcg testimin sonucu 7,5 çıktı :KK52:
Bu ne demek ki acaba tabirlere baksam hcg diye bişey bulabilir miyim :KK52:
Ayyy koptum beee
Testlerim yolda görünüyo gg den almıştım hala gelmedi sanırım öğleden sonra gelir :KK1:

Ahh canim seninde benim gibi artik ruyalarina girmeye baslamis :KK9:
Benimde ruyamda hep gebelik testinde cift cizgi cikiyor :KK1: az kaldi kafayi siyirmaya :KK37:

Testi yapinca hemen haber et bize sekerim, guzel haberlerini bekliyorumm :KK52:

Kızlar testlerim geldi ama çişim de geldi ve yaptım maalesef :KK53:
çatlamak üzereydim tutamadım :KK1:
test ya akşama ya da yarın sabaha kaldı
en iyisi yarın sabah yapayım çünkü zırt pırt tuvalete gidiyorum mesane dolup duruyo tutamıyorum :KK1:

inşallah canım ya valla gelsin şu bebekler artık ahdımvar çocuk 5 yaşına gelince kızıcam seni yapana kadar aylarca bunalıma girdim sıpa seni :KK1: niye beni bukadar beklettin diycem ikide bobosuna indiricem ben bu işe çok kızmaya başladım önceden ne güzel adam ceketini atsa ben hamile kalıyodum 5 aydır piskolojim bozuldu
:KK52: deli kızz
senin kaçıncı hamileliğin canım,peki var mı başka bebecik?

Ahh canim seninde benim gibi artik ruyalarina girmeye baslamis :KK9:
Benimde ruyamda hep gebelik testinde cift cizgi cikiyor :KK1: az kaldi kafayi siyirmaya :KK37:
Testi yapinca hemen haber et bize sekerim, guzel haberlerini bekliyorumm :KK52:

Ağustosta da her gece çift çizgi görüyodum :KK52:
Bu defa kan testi görüyorum artık sidik görmüyorum :KK52:

X