"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

sweetee canım seni popp un topiğinden biliyorum bak ne güzel görmüşssün 2. çizgiyi...lütfen stres yapıpda kendinide bebeğinide sıkıntıya sokma.kürtaj sonrası ilk aydan hamile kalıp bebeğini sağ salım kucağına alan o kadar çok kişi var ki.dua et onu sana allah verdi ve yine o korusun. sevin ve inan bebeğin seninle, kötü düşüncelere yer yok

saol canım yaaa rabbim hayırlısı ne ise onu versin artık...zaman geçtikçee daha iyi olurum umarım.şuan sanki bişey olacak da yine olmayacak gibi bir his oluştu.sanki adet olacakmışım gibiii....inş bu kez sağlıkla alırım bebişimi kucağıma...inş siz de en kısa zamanda bu mutluluğu yaşarsınızz...

dance dance öncelikle hayırlı olsun şekerim sonra bendemiştim canım başka ne demiştim kız canım benım hiç korkma allah salıkla kucagına almayı nasıp etsın bıtanem canım cok sevindim ama ben zaten biliyodum hehehe limonu fazla tüketme kendini yorma :) bebişe iyi bak ay çok mutlu oldum ya valla son haftanın 2. talihlisi kim bilgin varmı şöyle bir bakıyorum ama kaçırdım galiba canım benım sakın uzulmeyın korkmayın oldumu biri öyle oldu diye allah korusun diğeride öyle olcak diye bi kural yok doktorlar 3 ay demesinin nedeni sen hem piskolojik hemde fizyolojik olarak toparlan diye demiştir taze anişim benim ben 9 ay sonra kazayla yine kalmıştım ama bana öyle bişey demediler 3 sefer kürtaj oldum ben sen hiç korkma sağdece kendine dikkat et yeter üzülme geçmiş geçmişte kaldı sen bugüne bak herşeyin en iyisini allah bilir bak ben yıllarca evli değilim diye yapamadım şimdi evlen dik uğraşıp duruyoruz herşeyin hayırlısı canım

olsun siz yinede üzülmeyin benimde bu ay 5. deneme ben olsun diyorum vakti gelince olur diyorum başka ne diyceksin bitanem üzülmeyin ya valla bende üzülüyom boyle şeyler duyunca bende karamsar oluyorum

canım çok sevindim hayırlı ugurlu olsun...darısı başımıza inşallah..benim bi arkadaşım da öle olmuştu yani 3 ay beklemeden,hiç bişey de olmadı.inşallah senin de olmaz..

saol canım benim sen demiştinn...kalbin temizmiş malum olmuş demek kii...inşş dediğin gibi sorunsuz bir hamilelik geçiririm...sen de peşimden gelirsin...hadii bekliyorum ..
canım çok sevindim hayırlı ugurlu olsun...darısı başımıza inşallah..benim bi arkadaşım da öle olmuştu yani 3 ay beklemeden,hiç bişey de olmadı.inşallah senin de olmaz..

ayy bu arada sweete 5.hamişimiz oldu galiba :))

saol canım...inşş dediğiniz gibi sorun yaşamam...saolun varolun bu ay siz de hamile olun göbüşleri bebişleri beraber büyütelim:)

sweetee takip edemedim de bişi sorcam,herhangi bi hamilelik belirtin oldu mu?

Ne kadar güzel haberler varmış burada:) tüm hamile bayanları tebrik tebbrikk ederimmm :) Darısı bekleyenlerin başına benim gibi :) İnanıyorum, içime doğuyır benim de bu ay olmazsa bu yıl sonuna kadar müjdeli haberim gelecek burayaa hauahahah :) :) inşallah herkesin bebeği oluurrrrrr

geliyorum geliyorum az kaldı bu ay koşa koşa gelcem inşallah

keşke bizimkide öyle olsa keşke cnım

yesin onu teyzesiiii :) dün bizde eşimle eyüp sultana gittik bol bol dua ettik. etraftaki bütün evliyaların türbesine gittik dua ettik bol bol.O;nların hürmetine rabbimden katından hayırlı bir evlat nasip etmesini,eğer hayırlı ise bu ay müjdeli haber almayı ansip etmesini istedik.ve sabah eşim kalktı rüyasında o sokakta yürürken yumurta satan bir seyyar satıcısına den gelmiş. hepsi şekil şekil beyazlı sarılı yumurtalamış. ama biri vardı bembeyaz ve şekli bir tuhaftı uzundu diyor. satıcıya sormuş bu neden farklı diye. oda bu yumurtadan civciv çıkmak üzere hatta bak hareket ediyor demiş ve eşim o yumurtayı almış.. anlatınca içim bir tuhaf oldu. yine bu gece rüyasında sabah namazondan sonra kendi eliyle bir balık tutmuş pişirmiş ve o dünkü gezdiğimiz 4 evliya vardı bilen bilir ebu ensarın türbesinden 100 mt ileride 3 mezar birlikte yanyana bir türbe. ismni unuttum. o türbedekine eliyle yedirmiş balığı eşim. vardır dedik bu rüyada bir hikmet te. 4 gün kaldı benim ama yarın yapacağım.negatif bile çıksa yined e üzülmeyeceğim :)

olsun siz yinede üzülmeyin benimde bu ay 5. deneme ben olsun diyorum vakti gelince olur diyorum başka ne diyceksin bitanem üzülmeyin ya valla bende üzülüyom boyle şeyler duyunca bende karamsar oluyorum

Canım benimm. ben çok rahatım ama eşimde dışardan rahat görünüyordu ama geçen gece işte döküldü bir bir. Allaha şükür ama şimdilik iyi morali hatta o kendisi diyor hayırlısı diye .

sweetee takip edemedim de bişi sorcam,herhangi bi hamilelik belirtin oldu mu?

canım benim .ben diğer hamileliğimde de hiç bir belirti yaşamamıştım bunda da yaşamadım.belirti beklemiyordum zaten..ama yumurtlama günlerimde ilişkiye girdikten hemen sonra yumurtalıklarımda hafif bir sızı oluşmuştu biriki gün sürdü geçti.sanki orada bişeyler oluyordu psikolojik mi bilmiyorum bebek olacağını hissettim ozamann.buradan sormuştum arkadaşlara onlarda yumurtlarken olur ağrı demişlerdi ama ben daha önce hiç yumurtlama günü ağrım olmamıştı...birkaç gündür de akıntım vardı adet oluyom sanıyorum korkuyorum gidiyorum beyazımsı sarımsı bir akıntı

Merhaba kızLarrrr nasıLsınızzz ...sweteee cnm tebrık ederım seni rabbım sorunsuz saglıklı hamılelık yaşatır inş. sen sakın umutsuzluga kapılma birincide oldu diye bunda da olacak diye bişey yok...kendını rahat bırak ve herşeyin tadını çıkar

Bende 5 kasımı bekleyenlerdendim ama bu ay 20 lik dişimin gazabına ugradım...1 haftadır dişimle ugrasıyorum doktor dişimin çıkmayacagını amelıyatla yarılıp alıncagını soyledı ve antıbıyotık ve agrı kesıcı verdi...bende mecburen kullanmak sonra kaldım ve bayramdan sonra amelıyat ıcın benı beklıyor...Yani kullandıgım onca ilaçtan sonra bu ay hamıle kalacagıma hiç ihtimal vermıyorum...bu ayda kısmet değilmişş

merhaba kızlar bizimde bu 4. ayımız beni de listeye ekleyin bat 5 kasım benim bu ay kasık ağrım var ve sık idrara çıkıyorum bakalım hayırlısı allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

merhabalar ben de eylülde 8 haftalıkken düşük yapmştm 1 adet gecti üzerinden smdi bekliyorum 9 ekimde adet olmuştum 24 25 günde bir hastalanıyorum ben normalde yani ayın 2 si gibi falan olmam lazım smdi test yapsam cıkarmı hangisi testlerin idrarda hemen belli ediyo cok merak ediyorum :)

olur bağzen öyle beklerken sıkılıyosunuz ondan oluyo günler geçmiyo sanki geçen ay bizede öyle oldu

anne ADAYI

MÜJDELİ GÜNÜ
keeperr

bebekgelsin

23 kasım

sevdee
mucize-ge
umaynurr

poyrazmeltem
evris
cankız50

8 KASIM
8 kasım

15 kasım
7 kasım
21 kasım

eğlenceli
deneyim-paylaş
yandew
meltemtnc
kace
rüyacn

15 kasım
13 kasım
25 kasım
26 kasım
21 kasım
24 kasım

elma kurdu
küçükmücize
mucize ge.
nuysima
denevst

6 kasım
6kasım
8 kasım
10 kasım
3 kasım

jobberfor
izel
Kevok
ilktos
sedbor

11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
16 kasım

plstgc
asiselcan
8scorpions

2 kasım
11 kasım
19 kasım

naz1969
yxliz
punispinea
alaluna

5 kasım
5 kasım
8kasım
2 kasım

sengelen

minikkelebekk
mrl3673
sonsuz
yağmursis
alishia

5 kasım
7 kasım
7 kasım
10 kasım
11 kasım

mrvb

22 kasım

yrn3
çiğdem25d
sedbor

23 ekim
25 ekim
24 ekim

zeynpe
zeynep0355

5 kasım
19 kasım

desperato20
5 kasım

helena83
10 ekim

brsn61
5 kasım

topraksk
zerbaş

4 kasım
4 kasım

nevalee
özgeserkan

3 kasım
2 kasım

Lipaka
3 kasım

alya-taha
atlanta
Küçükmucize
microsoft
gyaman85

4 kasım
10 kasım
6 kasım
22 kasım
5 kasım

swetee
umut81

30 ekim

1907

vişnesu
tılsım 7888

11 kasım
9 kasım

missyaman
5 kasım

pepeninteyzesi
shummir

2 kasım
1 kasım

nisanbu
nagihan14
alminna

30 ekim
31 ekim
21 kasım

Sengelenn ilk hamiişimizz...

1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

üçüncü hamişimizz KEEPERRRR....

dördüncü hamişimizz UMAYNURRRR.....

beşinci hamişimizzz SWEETTEEEEE...

Günü değişenler güncellermisiniz...

..YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...HATTA SİLDİMM .....

HAMİŞLERR RABBİM SAĞ SALİM KUCAĞNZA ALMAYI NASİP ETSİNN

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip etsin..
HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN....GEÇ OLSUN GÜÇ OLMASIN

oooo ne güzel hamişlerimiz artıyo günden güne :)
benimde psikolojik bulantım var buaralar :) daha var tabi belli olmasınaa :)
buay bitsinde bi bende bi test yapıyım diye bekliyorum

SWEETWEE tbrikler cnmm dünde yazmşdmm sana müjdeli haberleri vermeyi nasip etsin rabbim dyee cvp vermemşdnn....ama müjdeyi vermişssinn

rabbim sağ salim kucğnza almayı nasip etsin...

arkdşlarr ya ben listeci felan değilim haaa....yani eklyrm tamamdaa....hani arada yazıyrm sizde bi cvp verin ha....bu topiği sadce sizi ekleyp liste hazrlmak için açmadım

yanlş anladınz bu bana verilmş görev felan değil.......siz istednz diye listemz var ve ben elmdn geldinğnce sizlrre yardmcı oluyrm takip edyrm sizleri eklyrm bu kadr....

oooo ne güzel hamişlerimiz artıyo günden güne :)
benimde psikolojik bulantım var buaralar :) daha var tabi belli olmasınaa :)
buay bitsinde bi bende bi test yapıyım diye bekliyorum

bnmdee var psklojk bulantılarm tavan yapdıı daha 1 hafta var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…