"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

canım neden kan testine gitmiyorsun ?

Canim gecen pazartesiye kacar ovulasyon testlerim kopkoyu pozitifti, galiba ben cok cok gec yumurtladim ama ondan 1 hafta oncesinde pozitifi yakalamistim demekki o zaman yumurtlamadim. Bi hafta filan daha bekliycem cunku gebelik testi negatif cikmisti 2 gun once

23 ekimden bu yana böyle kayar mı yaa daha önce de yaşıyomuydun...hala gebelik testlerin negatif yanii.....sen hamilesin demek istiyoruz ama ....

Bende hamileyim demek istiyorum canim ama hala bekliyorum, insallah husranla sonuclanmaz

Bu ay zor bir aydı benim için işsiz kaldım bi sürü dert derken bat 24 Ekim olmasına rağmen 19 Ekim'de regl oldum ..., neyse napalım bu ay işsiz güçsüz vede stressiz hamile kalmak umuduyla bat 16 Kasım :))

hadi hayırlısı canım
umarım müjdeli haberlerle dönersin.
yarın bi gebelik testi yapsan yüzde 95 çıkar bence

Kızlar bayram da bitti yarın tatilimin son günü
Bat a son 6 gün :18: çok heycanlıyım çoook
tabi ben test yapmak için bat bekleyemicem 4 gün kala yapmaya başlarım heralde
yani bu perşembe ilk testi yapçam :18:
geçen sefer de negatif görmüştüm bu defa da görecem ama olsun yapacam mazoşist oldum sanırım

ayy canım ya bende de sarı bi bebek yeleği var çeyizime vermişti bi tanıdık çok hoşuma gitmişti
şimdi onu çeyizlerin arasından çıkarıp gardolabıma koydum bakıp bakıp seviyom yesin onu annesi göbişi sığcak mı buna diye gülüşüyok
bayramda çok yorulduk bizde çok akraba var sabahın bi saati çıktık akşama kadar dışardaydık canım ve 2. 3. gün de bikaç kişiye daha gittik oyyy bitmiyo bitmiyo o da zoor :111:
amiiiiiiiin kuzum eline sağlık allah listeye herbirimize tek tek bu göbecikliden koymayı nasip etsin
4 gün daha beklicem sonuç vermek için :18:
bugün akıntım oldu az miktarda sarı uzayan birşey neyin nesi anlamadım daha bata 10 gün var...
Acaba yumurtluyo olabilir misin evris?
ama o şeffaf bi akıntı oluyo,sarıyı bilmiyom ama
Nazcim benim bat gunum kaydi artik o yada bebek gelene kadar ne zaman oldugunu bilmiyorum offf
Normalde 23 ekimdi ama ne gelen var ne giden
kan testine koşmuştum ben olsam belki de geç yumurtladın canım ondan idrarda çıkmıyo

sivitim inşallah senden müjde alırız o günden beri test yapmamışsın inşallah bu defa çift çizik çıkıcak
yarın güzel haberler bekliyoruz senden canım haber et bize çatlarıs

hadi hayırlısı canım
umarım müjdeli haberlerle dönersin.
yarın bi gebelik testi yapsan yüzde 95 çıkar bence

ah canım benim inşallah...keşke bir test olsaydı elimde de yapsam şimdi yarını bile bekleyemiyorum...bayram dolayısıyla eczaneler de hep kapalıydı bikaç gündür rastlasaydım alacaktım...ama kızıyorum kendime.bu günler için bir test ayırmıştım dayanamadım 4 gün öncesinden yaptım.neyse yarın da adet olmazsam kiii inş olmam alır yaparım bitane.....sürekli kontrol ediyorum bakıyorum bişey yok ohh çekiyorum...umut etmek istemiyorum çok üzülecem kırmızıları görünce.yalnız şu durum ümitlendiriyor genelde adet öncesinde bir gün koyu sarı ve kahve adet günü kırmızıya dönüşür akıntım dün vardı akıntım dedim tamam yarın da kan gelir..kan gelmedi o akıntı da geçtiiii...
offfff....ümit etmek kendi kendime gelin güvey olup hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum......

sivitim inşallah senden müjde alırız o günden beri test yapmamışsın inşallah bu defa çift çizik çıkıcak
yarın güzel haberler bekliyoruz senden canım haber et bize çatlarıs [/QUOTE]

saol canım.inşşş yarın sizeee güzel haberler veririm ama çok da ümitlenmek istemiyorum.bu son bir hafta hiç geçmeyecek sandım şimdi senin de öyle olacak.beklemek günden güne ümit etmek sonra hayal kırıklığı yaşamak çok acı olacak inş bu sürecin sonunda mutluluğa kavuşanlardan oluruz.ama hep hayırlısını istiyoruz..hakkımızda hayırlısı olsun...inşş sen de hamileler arasına katılırsın bu ayyy....

Nazcim benim bat gunum kaydi artik o yada bebek gelene kadar ne zaman oldugunu bilmiyorum offf
Normalde 23 ekimdi ama ne gelen var ne giden

kızlarr dilerim müjde haberlerrr verrsnizz hakknzdaa hayrlısı olsun...

yaren sanrm ismin yaren emn değilimde adet geçikmesi bebek yoksa çatlamayan yumurta kisti oluyo dilerimki öle değildir bebekdir seninkidee...bendee 3 ayda bir 7-8 gün gecikme yaşamşdmm....

dilerimm bebişdir ama adet olmazsn kesnlkle dr a git cnmm bnmm ....

Ayy heyecanlandim simdi canim testi yapar yapmaz haber ver insallahhhhh hamilesindir 4 gozle bekliyorum

Aaa seninde cok az kalmis bat'a hadi bakalim insallah guzel guzel haberler alalim gobisler saglikli bebislerle dolsun insallah
Ben idrarda gormeden kan testine gitmiycem canim sonra negatif cikarsa gidip doktordan ogrenmek daha cok koyar :18: ben kec yumurtladigima kesin eminim onun icin en fazla 6-7 gunde benimkide belli olur. Insallah guzel haberler aliriz yaaaaa

miniğimm öle heycanlandrmaa benide yaa :))) günümüz aynı zaten beni bırak 10 kişi var sanrm 5 kasımı bekleyen :)) ben zaten hazırım şizofreniye bağlamaya :)) bgunde cnmm helva istedi ha :))

vejeteryan olarak et kavurmaaa aş erdimm sra helvada :)) sanrım oğlum olcak :))

yaaaaaaaaaaaaaaa kızlarrrrrrrrrrr resmen kafayı yiiicem tam 60 gün oldu hala regl olamadm hastnye gttm kan testi yaptırdım 0,03 hıc bısı yok ama tarlusal verdı yuttum bıttı hala dha tık yok korkuyrm kötü bişey var dıye

Günaydın kızlar;

Geçmiş kurban bayrmaınız ve cumhuriyet bayramınız kutlu olsun. Bayram sonrası geldim işte. Asıl derdi m size rüyamı anlatmak. Dün gece rüyamda hamile olduğumu gördüm. Karnım şişmiş böyle. Çok garip bir his. Doktor kontrolündeyim. Cinsiyetini öğrenecekmişiz. Doktor tuvalete gittin mi diye soruyor. Yok diyorum . O zaman lavman yapmam lazım diyor ay ben bi garip oluyorum. Ne alakası var. Ultrasonda bakılmayacak mı diyorum. Evet ama bu da gereki diyor.
Sonra odadan çıkıyor. bi adam geliyor. Böyle garip bi tip. hani böyle apaçi dedikleri tipler var ya onlardan. Popoma dokunup kaçıyor. Ortalığı inletiyorum. Bu adam beni taciz etti diye. Kimse ilgilenmiyor. İyice sinirleniyorum. Sonra doktor geliyor. Diğer hastalar bekliyor siz sonra gelin diyor. Ben ama muayene olmadım bile diyorum. Yok diyor. Gerek yok. İyidir işte diyor. Çıkarken hemşirelere ama cinsiyetini öğrenecektim diyorum. Şimdi belli olmaz deyip gülüyorlar. Sonra uyandım.

Yorumlayın bakalım kızlar valla gece konuşurken eşim rüyanda hamile olduğunu görmedin mi daha gibi bi laf etti. bi de yatmadan saçma sapan bi macera filmi izletip yattık. Bunlardan etkilenmiş de olabilirim. Bunlar da ek bilgi olsun. Ama çok garipti yaaaaaa Hayırlısı

hamile kaldıgm ay esim ruyasında hamile oldugumu gormustu

Yorum yapamiyacam ama sabah sabah güldürdün..

Günler öle böle geçiyo valla bak bata 5 gün kaldı test yapmama 3 gün kaldı
inşalah dualarımız kabul olsun
güzel haberlerle gel inşallah canım hayırlısı olsun

evet canım az kaldı sayılır bence de önce idrar testi yapmak daha iyi
kesin sonuç olmadığı için negatif çıkmasına pek de üzülmüyo insan bi umut kalıyo
ama doktor negatif derse o zor bişey olur sanırım
hadi hayırlısıyla gelsin yavrucanlar
şehzade geliyo desene
nassı yaa et aşerdin hem de vejeteryan aşermede son nokta

yorumlayayım dedim de dam üstünde saksağan ordan o olmuş burdan bu olmuş kafam karıştı valla
bu nası rüyadır canım yaa sapıklar hemşireler lavman yapmaya çalışan doktorlar
film baya etkiliymiş

günaydın kızlarrrr...bu sabah uyandım baktım bişey yok....sevindim tabiii....sonra cumhuriyet bayramı kutladık okulda...eve dönerken bir test alayım dedim.nöbetçi eczaneyi bulmak için tam bir saat yürüdüm testimi aldım tam eve dönerken hissettim başladı akıntı iste...hem rüzgar hem yorgunluk kızdım kendime.geldim eve baktım şeffaf akıntıymış.kan değilmiş..madem aldım yapayım dedim testi.veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee silik çizgiiiiiii:)kızlar galiba ben hamileyim.........nedense eşim de ben de tahmin ettiğiniz kadar mutlu olamadık ilk hamileliğimde çok mutlu olmuştuk hemen hastahaneye koşup kana baktırmıştık sonra bütün sülaleyi arayıp müjdeyi vermiştik...2 buçuk aylıkken kaybettik öyle yıkıldık ki kendimize gelemedik...şimdi daha temkinliii ilerleyeceğiz belki hala şoktayız kafamız karışık...ilk aydan hamile kalacağımı zannetmemiştim hem de daha yeni kürtaj olmuşken.....

kızlarrr kafam çok karışık lütfen beni rahatlatın.....kürtaj sonrası 2.ay hamile kalmış oldum doktor 3 ay bekle demişti şimdi bu yüzden bişey olur mu
ilk bebeğimin kalbi durmuştu buna da çok bağlanmasam iyi olur değil mii? ne olur ne olmaz.......kızlar kafayı yiyecem hamile kalıp da bu kadar kaygılı olan var mı...hala inanamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…