"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Merhaba arkadaşlar herkesin geçmiş bayramını kutluyorum öncelikle... Ben de lobuquick ovulasyon testi almıştım bu ay belki hatırlayanlar vardır.
27 günde bir adet oluyorum. Prespektüse göre 11. gün teste başlamam gerekiyordu ben de başladım kurban bayramı ilk güne geliyordu 11. gün) neyse öyle 4 saat falan yemeyi içmeyi kesmedim yazılana uyayım dedim testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını azalttım yani. Hergün aynı saatte yapamadım maalesef misafir aldım misafirliğie gittim annemlerde kaldım için... bi kaç gün vs. ama 4 kez yaptım ben hiç net iki çizgi görmedim başlarda T çizgisi silikti iki çizgi koyu olana kadar duralım dedim... en son yaptığımda sadece C çizgisi net belirdi. çok canım sıkıldı göz göre göre yapmadım bi de sırf yumurtlama günü olsun diye. Eşim kızdı, senin yöntemlerin saçma sapan boşuna vakit kaybı dedi. Sanırım adet biter bitmez başlamak lazım bir de daha uzun süre sıvı alımını durdurmak... Bat kasımın 10'unda ama sadece bir defa deneme yaptım o da muhtemel yumurtlamadan 2 gün sonraki tarih hiç ümit yok sanırım.
İşin tuhafı yumurtlama ihtimali olan günlerde eşime hiç tahammül edemiyorum. Uygun ortam oluşmuyor, görev gibi de olmasın diye umursamıyorum. Hİç birşey düşünmeden beraber olun eşinizle stres ve hesap işin büyüsünü kaçırıyor kesinlikle...
BİR DE aynı marka test ile iki koyu çizgiyi görenler nasıl yapıyorsunuz testi? Hangi saatlerde ve kaç saat önce yeme içmeyi kesiyorsunuz? Acaba ben yumurtlamıyormuyum merak ettim. Yoksa silik çizgide de yumurtlama olmuş mu oluyor?

Merhaba arkadaşlar herkesin geçmiş bayramını kutluyorum öncelikle... Ben de lobuquick ovulasyon testi almıştım bu ay belki hatırlayanlar vardır.
27 günde bir adet oluyorum. Prespektüse göre 11. gün teste başlamam gerekiyordu ben de başladım kurban bayramı ilk güne geliyordu 11. gün) neyse öyle 4 saat falan yemeyi içmeyi kesmedim yazılana uyayım dedim testi yapmadan 2 saat önce sıvı alımını azalttım yani. Hergün aynı saatte yapamadım maalesef misafir aldım misafirliğie gittim annemlerde kaldım için... bi kaç gün vs. ama 4 kez yaptım ben hiç net iki çizgi görmedim başlarda T çizgisi silikti iki çizgi koyu olana kadar duralım dedim... en son yaptığımda sadece C çizgisi net belirdi. çok canım sıkıldı göz göre göre yapmadım bi de sırf yumurtlama günü olsun diye. Eşim kızdı, senin yöntemlerin saçma sapan boşuna vakit kaybı dedi. Sanırım adet biter bitmez başlamak lazım bir de daha uzun süre sıvı alımını durdurmak... Bat kasımın 10'unda ama sadece bir defa deneme yaptım o da muhtemel yumurtlamadan 2 gün sonraki tarih hiç ümit yok sanırım.
İşin tuhafı yumurtlama ihtimali olan günlerde eşime hiç tahammül edemiyorum. Uygun ortam oluşmuyor, görev gibi de olmasın diye umursamıyorum. Hİç birşey düşünmeden beraber olun eşinizle stres ve hesap işin büyüsünü kaçırıyor kesinlikle...
BİR DE aynı marka test ile iki koyu çizgiyi görenler nasıl yapıyorsunuz testi? Hangi saatlerde ve kaç saat önce yeme içmeyi kesiyorsunuz? Acaba ben yumurtlamıyormuyum merak ettim. Yoksa silik çizgide de yumurtlama olmuş mu oluyor?

canım ben 26 günde bir oluyorum garanti olsun diye 8. gün başladım 11. gün 2. çizgi koyulaştı yani aslında hesaplara göre benim o çizgiyi ayın 29 yada 30 unda görmem gerekti teste 10. gün başlamam gerekti ama ben 11. gün çizginin koyulaştını gördüm

canım aynı seylerı bende yasadımmm bu ay ılk defa kullandım b en adet bıtımınden baslamıstım aynı senın gıbııı aynı sattlerde yapamdım bayram dolayısla dun 14. gunumdu yaptım hala sılıktııı çizgi bugunde iş yerındeyım yanıma test almayıda unutmusum yapamadım bende senın gıbı duusnmeye basladım acaba yumurtlamıyomuyum dıee ama adetlşerımde hep duzenlıdır benımm anlamadımm hıc bişeyy gercı zaten bu ay çalışmlarda olmadı zaten umudum kalmadı artık öbür aya dıyorum şimdiden:18:

merhabalar kızlar; şansı kasıma kalanlardan biride benim;bu dördüncü denememiz;neyse ben laboguick test aldım.bu arada 27 günde bir adet görüyotum; tabi ilaç sayesinde(pikoluyum)

ilk laboguick denememde hiç bir gün pozitifi göremedim; bu ay ise t çizgisinin baya bi koyulaştığını gördüm ama yinede c kadar koyu değildi.bir de benim t çizgisi hemen koyulaşmıyor.yani yavaş yavaş koyulaşıyor.sizdede böyle bir durum varmı merak ediyorum.testte 5 dakka içinde oluşur diyor 10 dakkayı dikkate almayın diyor.kızlar bu testtemi birşey var(malum ucuz biliosunuz) yoksa benim yumurtlamamdamı bişiy var.acaba boş bişiylemi upraşıyorum diyorum.siz testi yaparken nasıl oluyor biraz fikir verseniz?:18::18::18::18::18::18::18::18:

Eki Görüntüle 541525
şuanda saat 05:00 . ve ayıptır söylemesi tuvaletim geldi ve kalktım bi 15 dk kadar önce ve idrar testi yaptım.silik çizgi çıkktı.yukarıda ki çizgiden çok az daha belirgin. Ellerim titriyor ya yazamıyorum. ama Pek güvenmiyorum çünkü test laboquik. perşembe günü farklı marka testler de alıp deneyeceğim. adetime daha 3 gün var çünkü. ay hala heyecanlıyım :KK53:

tebrikler şekerim son haftanın son hamişi sen sin sanırım hislerimde hiç yanılmam asla keşke insan kendisi içinde bişeyleri görebilseydi diyorum ama kasım olmasada şubat ayının ilk hamişide ben olucam :KK1: inşallah canım allah kucağına almayı nasip etsin inşallah

cnm benim bende aynı markadan iki aydır kullanıyorum...aynı saatte yapılmalı test bu çok önemli dört saat evvelden sıvı tüketimi bırakıyosun tuvalete gitmiyosn idrarını tutuyosun...ben bu ay öğleden sonra üç buçukta yapıydm sürekli iki çizgi koyu oldu sonra silikleşti...cnm öncelikle iki çizgiyi görmeye başladığın andn itibaren günaşırı çalış....mesala ben adet biter bitmez ilk ay başladım testi kullanmaya çünkü bazen adet biter bitmz yumurtlama yaşayabiliyor kadınlr ben emin olmk için başladım hiç çizgi çıkmadı sonra 11.günden itibaren çizgi çıkmaya başladı yani ikinci çizgiden bahsediyorm...sonra koyulaştı zaten koyulaştığında 24 yada 36 saat sonra yumurtlama oluyo ve yumurta da biliyon ya12 ya da24 saat yaşıyo...yani çizgiyi görmeye başladığın zaman ve koyulaştığı sonraki 3 gün önemli tatlım...inş tutmuştur cnm...tutacağı varsa tutar cnm Allah ol desin yeter...

merhaba iyi haftalar,sabah yanlış yere yazmışım ekim ayına,kimse selam bile vermedi,buldum sonunda sizi....

bende lapqouıck ovulasyon testi yapıyodum canım ve ben ne saate dikkat ediyodum ne de 2 saaat önce sıvı alımına falan yani yumurtlamanın olacagı gün lh hormonu tavan yapıyo o yüzden ne kadar sıvı alsanda c çizgisinden koyu çıkıyo canım belli olmaz belki de tutmuştur ben sadce 3 kere ilişki ile hamile kaldım:KK17:

PLSTGC arkadaşım ben ve bi çok kişi lapqoıckle ögrendik ve ben ilk testimde pozitifi görünce senin gibi markaya güvenmedim ikinciye test yaptım ve idrarımın gelmesi içinde acayip su içtim ayıptır sölemesi idrarım bembeyazdı suydu yani ve o halde bile silikte olsa pozitifi gördüm o testle tebrik ederim canım hamilesin

merhabalar kızlar; şansı kasıma kalanlardan biride benim;bu dördüncü denememiz;neyse ben laboguick test aldım.bu arada 27 günde bir adet görüyotum; tabi ilaç sayesinde(pikoluyum)

ilk laboguick denememde hiç bir gün pozitifi göremedim; bu ay ise t çizgisinin baya bi koyulaştığını gördüm ama yinede c kadar koyu değildi.bir de benim t çizgisi hemen koyulaşmıyor.yani yavaş yavaş koyulaşıyor.sizdede böyle bir durum varmı merak ediyorum.testte 5 dakka içinde oluşur diyor 10 dakkayı dikkate almayın diyor.kızlar bu testtemi birşey var(malum ucuz biliosunuz) yoksa benim yumurtlamamdamı bişiy var.acaba boş bişiylemi upraşıyorum diyorum.siz testi yaparken nasıl oluyor biraz fikir verseniz?:18::18::18::18::18::18::18::18:
yok canım benimki de sonra sonra koyulaşmaya başlıyodu hatta 15 dkka sonra falan daha da koyu oluyodu dikkate almayın diyolar ama ben aldım valla

Kızlar merhaba,

Size birşey sormak istiyorum belki bileniniz vardır ovülasyonda çift çizgiyi gördüm ve ilişki sağlandı bu şekilde hamile kalma şansı nedir bileniniz var mı? Lütfen yanıtlarsanız sevinirim.

napıosun şekerim valla aklım sizde kızlar senin batmalar falan başlamış hadi inş. meleğin bekletmesin seni canım çok merak ediyorum ya bende sizle beraber gün sayıyorum pek yazamasamda naz da 5 kasımdı deme inş. o da bu ay alır müjdeyi :KK16::KK16:

yok canım benimki de sonra sonra koyulaşmaya başlıyodu hatta 15 dkka sonra falan daha da koyu oluyodu dikkate almayın diyolar ama ben aldım valla

cnm yaa bende aldım bu ay ovulasyon testii hatta san asormustum nasıl kullanıyosun dıeeeeee bende pek dikkat edemedım ama satıne zamnına sıvı alımına faln ama 9. gunden basladım yapmaya hergun bıtaneeee yaptım hep çizgi vardı ama diğer çizgiden kalın olmadı hıc bızaman yda onun kadr koyu olmadııı bugun 15 gun daha ypamadım 15. gundede olabılrımıkı acaba yaaaaa ayada ben yumurtlamadımmıkı acabaaa

26 günde bir adet oluyorum değerlendirdik bakalım yumurtlama günlerini ama ne ağrı war ne batma :KK43: daha erkenmi acaba adete bi hafta wra 8 kaısm benim...o zamanlarmı belirtiler artar ne dersinizzz

bende bugün test yaptım daha var 2 kasım 3 kasım gibi bekliorum ben ama ne gatif cıktı moralim bozulmadı değil ama zaten varsada 3 haftalık oluo suanda 21 inci günü adetten bu yana herhalde cıkmaz daha :KK43: cok merak ediyorum ama nası gecicek bakalım

bende bugün test yaptım daha var 2 kasım 3 kasım gibi bekliorum ben ama ne gatif cıktı moralim bozulmadı değil ama zaten varsada 3 haftalık oluo suanda 21 inci günü adetten bu yana herhalde cıkmaz daha :KK43: cok merak ediyorum ama nası gecicek bakalım

moralini hemen bozma bence önümüzdki hfta yine yap...gerçi artık ben de test yapmaktan halusinasyon görüorum artık test kitinde olmayan çizgiyi de görücem nerdeyse:KK14:

bende ışığa tutuorum karanlıga tutuorum smdi gidicem bi daha bakıcam :KK70: kafayı yedim sanrım meraktan catlıcam neyse beklicez artık acaba kan testi yaptırsam cıkarmı ki
????

26 günde bir adet oluyorum değerlendirdik bakalım yumurtlama günlerini ama ne ağrı war ne batma :KK43: daha erkenmi acaba adete bi hafta wra 8 kaısm benim...o zamanlarmı belirtiler artar ne dersinizzz

senin kaçıncı gün oluyor yumurtlama günün bende 26 günde bir oluyorum merak ettim sanırım bende 1,2 gün erken oluyo

X