"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

düşünmemeye çalışıyorum vakit geçsin günler geçsin biranönce hayırlı haberler alalım diye ama gelgörki yine meraktan giriyorum buraya ayy mecbur aklımda deli sorularrrr :))))))

bnmdee var psklojk bulantılarm tavan yapdıı daha 1 hafta var :)

bi hafta daha nasıl sabredicez nazzzz :)))
ben bide uçakta çalışıyorum dün baya türbülans oldu ayy diyorum normalde etkilenmezdim kesin bişey varr midem fena oluyoo :))

cnm tebrik ederim, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, darısı başımıza:)

Eki Görüntüle 541525
şuanda saat 05:00 . ve ayıptır söylemesi tuvaletim geldi ve kalktım bi 15 dk kadar önce ve idrar testi yaptım.silik çizgi çıkktı.yukarıda ki çizgiden çok az daha belirgin. Ellerim titriyor ya yazamıyorum. ama Pek güvenmiyorum çünkü test laboquik. perşembe günü farklı marka testler de alıp deneyeceğim. adetime daha 3 gün var çünkü. ay hala heyecanlıyım

bir yanlışlık yok tatlım bayağı hamilesin....ilk tebrik eden ben olayım...tebriklerr...

Allahımmm ya şükürler olsuuun pilistigcim switim tebrikler kızlar çok sevindim
pilistigcim gece gece insanı zıplatıyon yaa
llaboquicke ben de güvenmemiştim ama en erken sonuç veren testlerden biri bence
1 test daha yap ve kesinlikle güven canım
swetee canım allah kısmet ettiyse hiçbişeycik olmaz.bunun örnekleri çok
tanıdıklar var adet olmadan hamile kalıp doğuran
hiç takma kafana sen.
ben de 1 adet bekledim inşallah şimdi yine hamile kalırım,beklemenin çok da anlamı yok bence ağır bişey geçirmediysen.

bak eşinin rüyası hayra alametmiş

ahh şu 5 kasım bi gelse
gaza geldim kuzum ben de yarın test yapmaya başlicam

Kızlar dün yine kasıklarımda batmalar oldu,belim de ağrıdı,gaz sancılarım oluyo bi de
ve geçen hamileliğimde de çook belirgin şekilde değişen idrar yine bulanık bulanık
psikolojik olarak da görüyo olabilirim inşallah öyle değildir
bugün test sipariş vereyim ben en iyisi
geçen defa sipariş verdiğim 20 tane laboquıck bitti de...

Bu ayda olmadı ve o kadar ümitliyken,resmen hıçkırıklara boğularak ağladım nerde yanış yapıyorum anlamadım ki benim adetim 25 günde bir oluyo ben yumurtaların çatladığı zamanı kestiremiyorum galiba dün akşam hemen bi labguick ovülasyon testi sipariş ettim bu ay birde onunla denicem bakalım

Hamile kalan arkadaslara tebrikler...

Olanlara masallah ve olmayanlara insallah..

Kizlar bi sorum olacak:
Eylülde düsük yapmistim 5- 6 haftalikti.. Adet'lerim genelde düzenlidir (28-29 gün)
Bu ayin 24'de adet oldum ve 27'de bitti.. Ayin 28'de kasik agrisi cektim, sanki adet olacakmisim gibi..
Dünde belim baya agridi.. Sizce ben yumurtluyormuyum

Yani demek istedigim, genelde bi sonraki adet'tin 14. gün öncesinde yumurtlama dönemi olur, bende bi anormal'lilikmi var acaba

ôpüyorum sizi

günaydın kızlar ben tatili yeni bitirdim geçmişi okuyamadım ama pozotofi gören arkadaşlar var sanırım gelir gelmez güzel haberler okumak çok iyi geldi inşallah hayırllısıyla sağsalim alırsınız kucağınıza

Canim benim yaa...
üzülme ne olur, wolla sizleri burda bu sekilde görünce ben gercekten cok üzülüyorum..
Allah hayirlisini nasip etsin.. Herseyde bi hayir vardir.. Unutma..

eğer yumurtlama günlerini kestiremiyosan al bence..bende senin gibiyim anlamıyorum sonra bugün mü şu gün mü diye yiyodm kendimi..bende ovul. testi aldım kullandım anca anladım...

bende aynı senin gibiyim olmadı mı fena üzülüyrm Allah'a güç gitmesin ama napayım...ağlıyrm...

cnm bende ikidir ovulasyon kullanıyrm anlıyorm yumurtlama günlerimi çatlamasını ama tutmadı..bakalım 4 kasım benim de ama zannetmiyrm tuttu regl belirtileri var ben şimdiden çok moralsizim..

Allah verince olcak biliyorm ama ben ovul. felan uğraşıyorm işte..moralini yüksek tut..inş hepimizin bebişi olacak Allah'ın izniyle...

tebrikler canım Allah sağsağlim kucağına kavuştursun :)

Son düzenleme:

hayırlı olsun bariz hamilesin şekerim

Tebrik ederim, güzel şeyler düşün ... Sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebeğini........

bu ayı verimli kullanamadım yumurtlama tarihinde malum bayram tatili memleketteydik bat tarihim 7kasım ama bu ayda bişey olmayacak gibi benim umutlar sonraki aya kaldı.
Hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin. Darısı isteyen herkesin başına

Kızlar malesef hamile değilimmmmm...
Hatta reglim 4 gün önceden geldi sanırım hava değişiminden napakk birdahaki aya inşallahhhh

bu arada hamiş olan arkadaşları kutluyorum rabbim tastamam etsin inş.

canım hayırlı olsun stres yapma pozitif düşün mevlam çok aratmadan vermiş ne mutlu kazasızca kucağınıza alırsınız inşallah.. :)

canım hayırlı olsun kazasızca mutlulukla kucağınıza almanızı nasip etsin mevlam...

slm kızlarrrrr bayram tatilinde hiç giremedim nete bayram ziyaretleri misafirler derkenn nasılsınız bakalımm :) benim bu ay şimdiden umudum kalmadı yogunluk dolayısıylaaa degerlendıremedık onemlı zamanlarııı neyse canımız saolsunnn aralık ayında olur inşşş sogun kürü yapıodum onuda duzenlı yapamadım zatennn aralık ayında sıfırdan baslıycaz inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…