"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

son bir gün kaldııı kızlar....inşş olmazz da ben de test yaparım da...sonucu pozitiff görürüm...ama gerçekler şu kiii şimdiden koyu akıntılar başladı yarına sökülür adetim...pöfff

inşallah beklediğin sonucu alırsın şekerim benim bugün ovu testim koyulaştı yarın gece adam gidiyo ben bu ayda tutura mıycam bide bi sorun yaşıyorum nasıl anlatsam bilmiyorum canım acıyo bişey de yapamıyorum bi sıkıntım var ama anlayamadım

ya canım niye böyle karamsar düşünüyosunuz doktora gittinizmi bişey dedimi öyle kendi kendinize teşis koymayın moralinizide bozmayın aaaaaa

Herşey normal hiç bir sıkıntı yok dedi doktor 2 ay önce gittiğimizde. ama işte bu ay 5. deneme .buda olmazsa 1 ay daha deneyip ondan sonra gideceğiz doktora.eşim soruyor sürekli göğüslerinde ağrı var mı belirti varmı. e yalan yok bende de belirti hiç yok .sadeece inancım var. tek belirtim de sık tuvalete çıkmak(onun sebebi de ya idrr yolu iltihabı yada bebek var ve vücut kendini temzilemek için böbreklerim fazla çalışıyor ondan dolayı sık tuvalete çıkıyorum ) şimdi eşim de bu yüzden 'bu ay da olmadı biliyorum.ya hiç olmazsa '' dedi.için için üzülüyormuş benim habeim yok.ama anlatamıyorum eşime daha 5 aydır deniyoruz daha dur 1-2 sene deneyipte çocuk sahibi olanlar var.bu kadar aceleci olma tevekkül et diyorum .ama işte dilde tamam ama gönülde hüzün varmış demekki.

Kızlar nassınız :124:
Ben yatıyom kendimi yorgun hissediyorum günlerdir akraba gezmekten
Ayrıca burun civatalarım gevşedi akıo hapşırıyom bide sanırım gribal enfeksiyona tutuldum :2:
kasıklarım bugün baya ağrıdı özellikle sol tarafı,kendimi umutlandırmiim diyorum ama geçen sefer de en büyük belirtim kasık ağrısıydı :26:
ay ne bilim ya bi umut işte :18:
inşallah güzel haberler veririm haftaya bugün işin rengi belli olcak

canım doktora beraber gittiniz mi?
ben eşime korunmayı bırakırken anlatmıştım bak 1 sene olmayabilir normalmiş diye,şaşırdı nası yani dedi.hemen olur sanıyodum dedi.
sonra doktora kontrole gittiğimizde onun yanında söledi,normalde bi çiftin 1 senede doğal yolla olur vs vs
eşinin doktordan duyması daha iyi olur sanıyorum ki.
sen sakın bu yüzden canını sıkma,en önemli olan senin psikolojin.
inşallah en kısa zamanda gelir bebeciğin tatlım
ben geçen defa beklememiştim ama bu defa öyle olmayacak gibi hissediyorum.
Sağlıklı bi hamilelik olsun,bebek sağlıklı olsun da birdaha o günleri yaşamayayım diyorum
Şu an ilk duam o

miniğim inşallah çok dua ediyorum özellikle sen ve naz için..ikinci gebelik zaten genellikle ilk gebelikle aynı belitileri gösterirmiş büyük oranda. ama yinede çok umutlanmak yok .sonra yine bz üzülüyoruz ne güzel isz de yine bbayram telaşı var bizde o da yok istanbulda sadece eşimin halası var.ilk gün onlara gittik o kadar.bizim bayram işte bu kadar :)

keşke dediğini yapsaydım kendi kulaklarıyla duysaydı.çevremizdeki arkadaşların çoğu ilk veya 2. ayda hamile kalınca böyle üzüldü garibim demekki.oda haklı 7 kişi var biizm büro da son 2-3 ayda çocuğu olan ve hepsi de daha yeni evli 1 yılı bulmamıştır evleneli. ben gayet iyiyim canım allaha şükür biz elimizden geleni fazlasıyla yaptık sonuçta yediklerime bile dikkat ediyorum.günleri iyi takip ettik bundan sonrası tevekkül. Rabbim e kalmış. o uygun görürse şayet olur tabi..Yatağımın başucunda Yıllar önce aldığım bembeyaz pamuk gibi mavi kurdelalı bir bebek patiği var.nedense mavi almışım .hep ona bakarak dua ediyorum .paşam veya prensesim gelsin diye

Canlarrr yeni ay yeni umutlarr.....Batı gelenler yaklaşnlarr rabbim hayırlısıylaa müjdelerinizi burdann vermyi nasip etsin
geç olsun güç olmasınn herşeyin hayırlısı olsun....bende beklyrm hayırlısııı diyorum....rabbim hayırlıysa versin değilse vermesin...

yenii gelen arkdşlarr hoşgeldinizzzzz listeye ekledimm ilk sayfadaaa güncelliyorumm listeyiii.....hamiş oldukçaa burdan paylaşacğm inşllhh

Aynen canim ben o yonden sanslilardanim galiba senin aksine benim de esim canini sikma daha erken Allah ne zaman nasip ederse o zaman verir diyor
ben sabredebilsem :) 5 sene sonra beegi olan cok cift var Allah hayirlisini hayirli zamanda versin insallah

bugün akıntım oldu az miktarda sarı uzayan birşey neyin nesi anlamadım daha bata 10 gün var...

benide eklermisiniz bat 3 kasım umarım hepimiz hamile kalırız kasım ayı uğurlu olsun inşallah.

benıde eklermısın canım bat 23 kasım. ınşşş olur bu sefer:)

hoşgeldiniz şekerler ekledim sizleride müjde verirsiniz inşllhh bizlere bu ayy

Canim benide eklermisin bat tarihim 24 kasim :)

biz de bu ay baktırıcaz değerlere..5 ay sonunda doktorumuz önerdi zaten.her şey normal.bu kadar bekledik.bir de değerlere bakalım dedi.

doktorun nerede çok meral ettim canım şanslısın ki böle bişey demiş bnm doktorum 1 sene bekleyin ondan sonra dedi benimde 6. ay çalışmlaraına başlamadık ama biran önce öğrenmek istiyorum belkide doktor değiştirmeyi bile düşünebilirim ((

:51hoşgeldiniz şekerler ekledim sizleride müjde verirsiniz inşllhh bizlere bu ayy

Nazcim benim bat gunum kaydi artik o yada bebek gelene kadar ne zaman oldugunu bilmiyorum offf
Normalde 23 ekimdi ama ne gelen var ne giden

benım bat 23 kasım eklendımmı acaba? guncel lıste nerede goremedım. .. bu topık sans getırsın bıze:)

eşim sabaha kadar uyumadı. ya hiç olmazsa çocuğumuz diye. benden çok kafayı takmış vaziyette belli etmiyordu hiç ama bende gece öğrenmiş oldum
inşş hemen olur bebiş....erkekler bizim gibi çok dillendiremiyolar duygularını...benim eşim de hiç konuşmuyoo bu konuda ama biliyorum kii o da çok istiyor..
tatlım bu 2 günü iyi değerlendir ..inş tutar ve bu kez iyice tutunur. benim de 2 ay böyle sorunum oldu dayanamıyorum doktora gideceğim dedim en son sonra kesildi.ben de psikolojik diye düşündüm...bebeğimi kaybetmiştim kürtaj olmuştum...ondan sonraki 2 ay boyunca nasıl canım yanıyodu anlatamam.sonra bebek düşünmeye başladığımız ay kendiliğinted iyileştim.bir de enfeksiyon varsa olabilir sen yine de ihmal etme
Nazcim benim bat gunum kaydi artik o yada bebek gelene kadar ne zaman oldugunu bilmiyorum offf
Normalde 23 ekimdi ama ne gelen var ne giden

23 ekimden bu yana böyle kayar mı yaa daha önce de yaşıyomuydun...hala gebelik testlerin negatif yanii.....sen hamilesin demek istiyoruz ama ....

kızlarrrrrrrrrrrrrrr bugün benim bat...28 güne gore hesaplarsak ama ben arada birr 30 günde bir oluyorum...biliyorsunuz 4-5 gün önce test yapmıştım negatifti.şimdi adetim geçmesini bekliyorum test için memeleketteyiz bugün eve dönüş var eğer olmazsam yarın test yapacağım yine....dua edin bana.hiç bir belirtim yok ama diğer hamileliğimde de yaşamamıştım...benim bünye garip adet olurkende hamileyken de sinyal vermiyoo..yalnız koyu akıntılar başladı adet olmadığım sürece umut ediyorum yine de.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…