"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ayy çok iyi yaaa bende öğreniyorum buradan :))) ayyy bu mikroskop olayınaa bayıldım ama :)
canım ben 2 yıllık evliyim buarada,ben çalışıyorum o yüzden yapmadık bebek,ama artık çok istiyoruz biranönce yapalım diyoruz,yani çalışmalar yeniiii
inşallah çok beklememm ve beklemeyiz tabikii
allah hepimizi bebişlerimize kavuuştursun..

amin canım inşallah olucak olucak heycan yapmayın benımgibide sapıtmayın yeter :KK1:

Kizlar basima gelmez demeden bebek isteyen herkez esinin degerlerine baktirsin bence..
Ben bu yuzden 15 ay kaybettim
Ki bemim esim hayatta agzina sigara alkol koymamis sagliginda sporunda
Bir adam ama sayisi cok dusuk cikmisti..
Insallah guzel haberlerinizi alirsiniz..
Allahim bu mibarek afere gecesinde dualarla hicbirinizin gobusunu bos birakmasin..

biz de bu ay baktırıcaz değerlere..5 ay sonunda doktorumuz önerdi zaten.her şey normal.bu kadar bekledik.bir de değerlere bakalım dedi.

canım benim inşallah hepimize benim bebişim oluyo sorun ya kalbi duruyo ya düşüyo ya tutunamıyo 2 kimyasal geb elik oldu 3 zorunlu kürtaj oldu benim

ayy cnm yaa baya bişeyler olmuş sende,neyse bundan sonrası için hayırlısı inşallah,,burda hepberaber güzel haberler verelim bbirbirimizee :)

Canım sana kısa bikaç bişey söyliycem, yorumu da sana bırakıcam :)
LH (ovulasyonu gösteren hormon) , yumurtladığın günden yaklaşık 12 saat önce fazlaca artar ve yaklaşık 1 veya 2 gün daha böyle yüksek seyreder. Sonra hızla düşer.
HCG (gebelik hormonu) kimyasal olarak LH ile çok benzediğinden testlerde çapraz reaksiyon vererek yanlış pozitif sonuç verebilir.
Elindeki LH testi olduğuna göre..
ben daha da bişey demiyorum:KK1:

Canim onu biliyorum ama gebelik testlerim negatif cikiyor maalesef :KK43:Neyse ben calismalarada devam ediyim ayni zamanda ne olur ne olmaz
Ne gelirse gelsin artik hamilelikten umidi kestim :KK14:

ben hastalandım canım kasım 25 olarak tekrar eklermisin beni.her kesin bayramı kutlu olsun kazasız belasız bir bayram gerçirmenizi diliyorum.

Kizlar hepinizin bayrami mubarek olsun.
Rabbim insallah nice saglikli bayramlar nasip etsin bizlere
insallah onumuzdeki bayrami saglikli ve mutlu sekilde bebislerimizle geciririz
:emir_bebek:

Hayırlı bayramlar kızlaar :KK54:
Çalışmayı bıraktım ben,şu an beklemedeyim :KK31:
Dün ve önceki gün kasıklarımda ağrılar oldu neyin nesi bilemedim.:18:
Şimdi yok ama.
bat 4 kasım :KK9: bibuçuk hafta nası geççek bilemeyong :KK1:

Kizlar hepinizin bayrami mubarek olsun.
Rabbim insallah nice saglikli bayramlar nasip etsin bizlere
insallah onumuzdeki bayrami saglikli ve mutlu sekilde bebislerimizle geciririz
:emir_bebek:
amin canım bidahaki bayrama bebecikler gelicek inşallah hayırlısıyla :KK1:
CANLARR hergün bakamıyrum bayram temzlliği telaşı bildiğiniz üzere gelmeden başladı....

listemizi güncelledik dilerimm bayramdaa göbişlerdee bebişler olur.....bayram dönüşü bat tarihleri olan arkdşlarrr müjdeeelerlee gelirsiniz....

nagihann hadii kız müjde verceksin inşllhh müjdesizzzz habersizz bırakmaa bizlerii

minikkelebeğimm bende senin gibiyimm şizofrenik olarak yumurtlama günüm geçeli 3-4 gün oldu ama kasıklarım ağryoo:KK51::KK52: hamileyiö diyorummm ....

şizofrenikk hamiş oldum yineeee :)) YA UYANDIM HAMİLEYİM DEDİM ilahi ben :)) bu ay hamişlik yoksa önümzdeki ay aşılama düşünüyrzz ... hakkımızda hayırlısı olsun....:KK49::KK49:
aynen canım yaa psikopata bağladık :KK1:
aşılamaya karar verdiniz demek hayırlısı olsun inşallah gerek kalmadan güzel bi haber geliyomu ooo ne süper olur :KK19:
Sekerim adetim 2 gun gecikti, bugun gebelik testi yaptim kafamda hayali 2. cizgi yaratmadigim surece negatif gorunuyor :44:
Ovulasyon testinin 7.gunundeyim ve hala test cizgisi daha koyu :KK53: oda ayri bir konu

Kafamdaki olasiliklar soyle:

1 olasilik: Bu ay ovulasyon testinde pozitifi 19-20. gunde yakalamistim benim icin baya gec normalde 15-17. gun arasi.. Eger hamilelik varsa daha yumurtladigim dunden beri 14 gun gecmedi, 12. gun filan. Eger hamileysem haftasonuna cikar testte.

2. 1 haftadir cok koyu cikar ovulasyon testleri kafami bulandirdi :KK37: belkide ilk seferde yumurtlayamadim bu aralar cok gec yumurtluycam

3. Stresten gelmiyor belkide yada adetim gelecegi icin ovulasyonda pozitifler cikiyor. Ahh cok kararsizim ama idrarde pozitif gormedende kan testi olmaya gitmiycem

Hayirlisi olsun insallah hamis olalim hepimiz yaa :KK49: bu stres cok baska, butun ay bitmeye calismalar hala devam ediyor off yoruldum beeeeee :KK23::KK1:

owwww çok karışık be güzelim ben de bişey anlamadım valla kafam karıştı
daha yeni yumurtluyo olabilir misin diye düşündüm
çok çalıştın bu ay inşallah 5 pekiyiyle geçersin :KK9:

hanımlar güncel liste nerede ya göremedim konu sahibi arkadaş ilk sayfda güncellese olmaz mıı ulaşım daha koly olur:KK34:

herkese merhaba.benim de bu aya ait umutum kalmadı.bi daha ki bat muhtemelen 21 kasım inş kasım ayı hepimize uğurlu gelir.

merhaba hanımlar..bayramınız kutlu olsunn.ben bayram şekerimi beklerken kırmızı kartı yedim.umudum kasımdan..şimde de dogum günü hediyemi bekliyorum:KK1: bat 19kasım.
bu denemede 4. ayımız.eşim ptesi spermiyogram yaptiracak.reglimin 10.gününde de doktora gidicez.6ay demisti ama ben dayanamiyorum şöyle komple kontroller yapılsın istiyorum.insallah kasım ayı bereketli geçer hepimiz için.Rabbim göbüşlerimize bebislerimizi gönderir insallah
:KK49:

Son düzenleme:
kızlarrr bata 1 hafta kaldııı ben de öylesine test yapayım dedim daha önceden vardı evde.....sonuç negatifff.....amaa moralim bozumaldı değil...uffff benn hamile değilim galibaaa:KK43:ama belki de adet gecikmesini bekleyince çıkar...keşke yapmasaydım.

canım bence adet gecikmesini bekle hatta bu sözüm hepinize şimdi siz bat tarihinden sonraki gecikmeyi bekliyosunuz ya aslında bir önceki ay hangi tarihte olduysanız onu bekleyin.yani idrar için diyorum.ben mesela 3 gün gecikmişti bir önceki adet tarihimden ona rağmen negatif çıkmıştı ama 4 gün sonra yeniden yaptım pozitif çıkmıştı hem de daha idrar teste damlamasıyla 2 kalın çizgi çıkmıştı.sana da aynısı olur inşaaallllaaahhh

kızlar hepinizin bayramı kutlu olsun göbüşleri bebek dolsun:KK49: göbüşünde bebiş olanlar sağlıkla kucaklarına alsın:emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

Hayırlı bayramlar kızlaar :KK54:
Çalışmayı bıraktım ben,şu an beklemedeyim :KK31:
Dün ve önceki gün kasıklarımda ağrılar oldu neyin nesi bilemedim.:18:
Şimdi yok ama.
bat 4 kasım :KK9: bibuçuk hafta nası geççek bilemeyong :KK1:

Benim adetim 3 gun gecikti ama sanirim ben yeniden yumurtladim, bugun ovulasyon test 1 haftadan sonra hele sukur normale dondu
Cok umutsuzum oyle cok cok calismadim (gun asiri diyelim :KK1:) bakalim onumuzdeki 1-2 haftada belli olucak insallah olmadi benim is araliga kalicak heralde :KK43:
Ayy keske hamile olsaaakkkkk :KK9:

Merhaba kizlar araniza yeni katildim.Benimde adetim 3 gun gecikti cok umutlanmistik esimle ama bu sabah umularimiz yikildi kasim ayina insallah :KK43:

Kizlar size bisey sorucam doktorum yumurtlama testlerinden falan alma daha yasin genc gun falan tutma dedi bana fakat ben alip yapmak istiyorum iyi sonuc veriyor mu bu yontemle hamile kalan arkadasiniz var mi?

X