"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

amin canım.yaşım 29.evet haklısın 30 dan sonra şansın tüp bebekte azalıyor.ama ben hala tüp bebek konusunda kararsızım.psikolojik olarak hazır hissetmiyorum kendimi.senin eşin sperm tahlili yaptırdı mı canım?

yaptırdı canım. bi sıkıntı çıkmadı çok şükür. doktor 3/1 çiftlerde hiç bi sıkıntı olmamasına rağmen olmayabilir çocuk dedi.eğer Ankarada otuyosan sana ikiz bebekleri olan tanıdığımın gittiği yeri söyleyebiliri. o çok memnun kalmıştı.

sevindim canım çünkü erkekte problem olduğu zaman tedavisi daha zor.yok canım ankarada oturmuyorum.yaptırırsam da yaza düşünüyorum.çünkü çalışıyorum izin almam zor.peki canım arkadaşının bebeklerinde herhangi bir sorun var mı?benim de bir kaç tanıdığım var genelde bebeklerde sorun var.önemli sorunlar değil ama mesela birinin bebeğinin gözleri şaşı.bu tarz sorunlar.

yok canım. hiçbişeyleri yok turp gibiler şimdi 2 yaşındalar bi kız bi erkek. cadı gibiler:)

ama ben yine de dua ediyom inş tüp bebeğe kalmaz:)çok korkuyorum(((

inşallah canım. sağlıklı sıhhatli kendiliğinden olur. bende ilaç kullanırken tereddüt ettim biraz ama. artık sabredemedim. doktorumda bi sıkıntı olmaz en fazla ikiz gebelik olur deyince bende tamam o zaman dedim. ikiz gebelik başım gözüm üstüne:)

inş canım ayy ne güzel olur değil mi ikizler:)peki ne kadar süre kullanacaksın canım ilaçları?

inş canım ayy ne güzel olur değil mi ikizler:)peki ne kadar süre kullanacaksın canım ilaçları?

evet çok güzel olur gerçekten 3'üz olursa eşim kurban kescem diyo:) doktor 3-4 ay kullan dedi. 5 günlük bi ilaç bu. yumurta büyütmek için. ama 3-4 ay sonra olmzsa aşılamaya yapacağım dedi bende ondan korkuyorum.

seni çok iyi anlıyorum canım.yine de can değil mi insan korkuyor.bir de benim canım çok kıymetlidir.eşimde çocuk kendiliğinden olursa kurban kesecek:)senin yaş kaç canım?inş senin aşılamaya benim de tüp bebeğe kalmaz

canım benim şimdi çıkmam lazım işler beni bekliyor.umarım güzel haberlerini alırıım öptüm iyi geceler

hayirli geceler kizlar,

oncelikle hamile kalan arkadaslari tebrik ediyorum, rabbim kucaklariniza almayi nasip etsin insallah

Benim durumum karisik bende bilmiyorum artik ne oldugumu,

Bat 16 ekimdi, test sonucu negatif cikmisti, ayin 19 unda bir defa kirmizi lekem geldi wc de. Adet oldugumu dusunmustum, o andan sonra kesildi kirmizi leke ve ilerleyen saatlerde hic bi leke gelmedi.

Bugun ise kahverengi leke geldi, ama digeri gibi bunun devami yok. Sizce ben suan adet mi goruyorum? :44:

bende kasımda müjdeli haber istiyorum ,benide eklerseniz listeye sevinirim :) BAT 8 kasım :)))

Son düzenleme:
iyi geceler herkesee

bu ay ya da önceki aylarda hamile kalan herkese sağlıklı hamilelik süreci ve doğumlar diliyorum inş. darısı başımıza.

ben de birkaç aydır deniyorum olmuyor.bu ay bırakmaya karar verdim kendi haline bırakıcam olursa olur olmazsa doktor yolu bana

ümidim yok artık o yüzden öyle 2 güne bi ilişki vs,uğraşmıcam kafaya takmayınca olur diolar bi de bunu deneyelim bakalım.keyfime göre hareket edicem yani bu ay.

oynama olabilir belki ama 11 kasım die görünüyor bat, hayırlısı bakalım

Canim benim bu ay ikinci pozitif donemim, yani adetime daha 2-3 var ve ben 3 gundur diger cizgiden daha koyu testler goruyorum
Kafam karisti ya adetim geliyor yada yeniden yumurtluyom ben heralde

Merhaba kızlaaaaar
Dün yumurtladım muhtemelen,19 unda kasıklarımda batmalar oldu şeffaf akıntım oldu,hesaplarıma göre 20 ekim ovu. tarihimdi.Ağustosta hamile kaldığım ay da ağrı,akıntı falan bunları farketmiştim ve çok çalışmıştım.
İnşallah hayırlısıyla 2 hafta sonra sonucu görcez.Bu ay nedense olmayacak gibi bi his var içimde,ama hayırlısı olsun inşallah
Yeter ki sağlıklı hamilelik olsun,sağlıklı bi evlat olsun demi

umaynur ve keeper kızlar çok sevindim tebrik ederim sizleri,allah sağlıklı hamilelik geçirip sağlıklı bebeciklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin zaman çok çabuk geçiyo bebeklerinizi de görceksiniz yakında
tadını çıkarın kocaları iyi kullanın
çok güzel haberler gelmeye başladı
ah canım yaa takma dicem ama olmuyo çünkü ben de aynı şeyleri yaşıyorum
hatta iş yerinde yanımda oturan kızın bebeği benimkinden küçüktü şimdi karnı büyümeye başladı
gerçekten zor ama hayırlısı böyleymiş deyip yola devam edicez.
allah dayanamicamız dert vermez umudumuzu kaybetmeyelim
düşük yapan bir kadın 10 gün sonra eğer korunmuyosa gebelik oluşurmu
selam canım geçmiş olsun,yumurtlama düşükten 20 gün sonra oluyo diye okumuştum doktorların sitesinde.
kızlar yumurtanın çatladığı kasık batması, akıntı gibi şeylerle anlaşılıyomuş sizin oluyomu böyle şeyler oluyosa nasıl tarif edermisiniz?
evet canım ben çok net anlıyorum,kasık batması oluyo
yumurta akı gibi uzayan şeffaf akıntı
çatladıktan sonra çoook açık pembe bi akıntı(bunu hamile kaldığım ay çok bariz anlamıştım )
bi de dangadunga isteğinde artış da olabiliyo

bu test işte o zaman bu zaman diyo sanki

oooooo topiğimizdee kimlerii görüyoruz :)) şereflendirdin şekerim topiğimizii :)))

yeni batıı beklyrm sabrsszlklaa :)) ikiz gelcek yaa :=))
tatlım nasılsın napıyosun?
ikiz mi kız inşallah ya ne güzel olur valla

yrn canım silik çizgi gördüm diyosun bak bende de öle geç çıkmıştı ilk testlerimde
bence sen hamile olabilirsin
lütfen testi tekrarlaaaaa
sengelen de hala ovulasyon testi yapıyodu ama gebelik testi yapaymış iyiymiş

cankız kırmızı yoksa test yap canım.
senin adetten önce böle oluyo mu normalde?

Calismalarin hayirli olsun canim insallah bebisin bekletmez ve saglikla gelir
Benim ovulasyon testleri hala cok pozitif ama bugun test yaptim negatifti, bugun 3. gun ve test cizgisi digerinden cok cok daha koyu, anlamadim ama degerlendirmeye calisiyorum
Belkide adetim geliyor emin olamiyorum cok hafif kasik agrilarim var. Gecen hamileligimde goguslerim agriyordu cok ama simdi hic bisey yok onun icin hamile oldugumu sanmiyorum

bence sen hamilesin bak gör

ahh guzelim keske bende bu kadar pozitif dusunsem bilmiyom emin olamiyom bi onceki hamileligimdeki gibi hissetmiyorum onun icinde umitlenmek istemiyorum..
Bu bebek yapma isi amma stresliymis yaaaa bu yumurtalari gozunden vurmamiz lazim
Adetime 2 gun var gebelik testi negatif/ ovulasyon hic olmadigi kadarda pozitif benim hormonlar kudurdu

slm,

kasımda aşk başkadır:) bat 15 Kasım. dün varikosel ameliyatı olduk, çalışmalara ne zaman başlarız bilmiyorum ama umut her zaman var işte..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…