"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

inşallah canım hep beraber güzel bebişlerimiz olur. korkutmasın tüp bebek seni.benim olan tanıdıklarım var. bebekleride gayet iyi bi tanesinin ikizleri var hatta. bide eğer yaşın 30'a yaklaşmışsa acele et derim. sonra tüp bebek de sıkıntı oluyo biliyosun

amin canım.yaşım 29.evet haklısın 30 dan sonra şansın tüp bebekte azalıyor.ama ben hala tüp bebek konusunda kararsızım.psikolojik olarak hazır hissetmiyorum kendimi.senin eşin sperm tahlili yaptırdı mı canım?

amin canım.yaşım 29.evet haklısın 30 dan sonra şansın tüp bebekte azalıyor.ama ben hala tüp bebek konusunda kararsızım.psikolojik olarak hazır hissetmiyorum kendimi.senin eşin sperm tahlili yaptırdı mı canım?

yaptırdı canım. bi sıkıntı çıkmadı çok şükür. doktor 3/1 çiftlerde hiç bi sıkıntı olmamasına rağmen olmayabilir çocuk dedi.eğer Ankarada otuyosan sana ikiz bebekleri olan tanıdığımın gittiği yeri söyleyebiliri. o çok memnun kalmıştı.

yaptırdı canım. bi sıkıntı çıkmadı çok şükür. doktor 3/1 çiftlerde hiç bi sıkıntı olmamasına rağmen olmayabilir çocuk dedi.eğer Ankarada otuyosan sana ikiz bebekleri olan tanıdığımın gittiği yeri söyleyebiliri. o çok memnun kalmıştı.

sevindim canım çünkü erkekte problem olduğu zaman tedavisi daha zor.yok canım ankarada oturmuyorum.yaptırırsam da yaza düşünüyorum.çünkü çalışıyorum izin almam zor.peki canım arkadaşının bebeklerinde herhangi bir sorun var mı?benim de bir kaç tanıdığım var genelde bebeklerde sorun var.önemli sorunlar değil ama mesela birinin bebeğinin gözleri şaşı.bu tarz sorunlar.

sevindim canım çünkü erkekte problem olduğu zaman tedavisi daha zor.yok canım ankarada oturmuyorum.yaptırırsam da yaza düşünüyorum.çünkü çalışıyorum izin almam zor.peki canım arkadaşının bebeklerinde herhangi bir sorun var mı?benim de bir kaç tanıdığım var genelde bebeklerde sorun var.önemli sorunlar değil ama mesela birinin bebeğinin gözleri şaşı.bu tarz sorunlar.

yok canım. hiçbişeyleri yok turp gibiler şimdi 2 yaşındalar bi kız bi erkek. cadı gibiler:)

ama ben yine de dua ediyom inş tüp bebeğe kalmaz:)çok korkuyorum:KK43:(((

inşallah canım. sağlıklı sıhhatli kendiliğinden olur. bende ilaç kullanırken tereddüt ettim biraz ama. artık sabredemedim. doktorumda bi sıkıntı olmaz en fazla ikiz gebelik olur deyince bende tamam o zaman dedim. ikiz gebelik başım gözüm üstüne:)

inşallah canım. sağlıklı sıhhatli kendiliğinden olur. bende ilaç kullanırken tereddüt ettim biraz ama. artık sabredemedim. doktorumda bi sıkıntı olmaz en fazla ikiz gebelik olur deyince bende tamam o zaman dedim. ikiz gebelik başım gözüm üstüne:)

inş canım ayy ne güzel olur değil mi ikizler:)peki ne kadar süre kullanacaksın canım ilaçları?

inş canım ayy ne güzel olur değil mi ikizler:)peki ne kadar süre kullanacaksın canım ilaçları?

evet çok güzel olur gerçekten 3'üz olursa eşim kurban kescem diyo:) doktor 3-4 ay kullan dedi. 5 günlük bi ilaç bu. yumurta büyütmek için. ama 3-4 ay sonra olmzsa aşılamaya yapacağım dedi:KK43: bende ondan korkuyorum.

evet çok güzel olur gerçekten 3'üz olursa eşim kurban kescem diyo:) doktor 3-4 ay kullan dedi. 5 günlük bi ilaç bu. yumurta büyütmek için. ama 3-4 ay sonra olmzsa aşılamaya yapacağım dedi:KK43: bende ondan korkuyorum.

seni çok iyi anlıyorum canım.yine de can değil mi insan korkuyor.bir de benim canım çok kıymetlidir.eşimde çocuk kendiliğinden olursa kurban kesecek:)senin yaş kaç canım?inş senin aşılamaya benim de tüp bebeğe kalmaz

canım benim şimdi çıkmam lazım işler beni bekliyor.umarım güzel haberlerini alırıım öptüm iyi geceler

hayirli geceler kizlar,

oncelikle hamile kalan arkadaslari tebrik ediyorum, rabbim kucaklariniza almayi nasip etsin insallah:KK16:

Benim durumum karisik bende bilmiyorum artik ne oldugumu,

Bat 16 ekimdi, test sonucu negatif cikmisti, ayin 19 unda bir defa kirmizi lekem geldi wc de. Adet oldugumu dusunmustum, o andan sonra kesildi kirmizi leke ve ilerleyen saatlerde hic bi leke gelmedi.

Bugun ise kahverengi leke geldi, ama digeri gibi bunun devami yok. Sizce ben suan adet mi goruyorum? :44:

bende kasımda müjdeli haber istiyorum ,benide eklerseniz listeye sevinirim :) BAT 8 kasım :)))

Son düzenleme:
iyi geceler herkesee

bu ay ya da önceki aylarda hamile kalan herkese sağlıklı hamilelik süreci ve doğumlar diliyorum inş. darısı başımıza.

ben de birkaç aydır deniyorum olmuyor.bu ay bırakmaya karar verdim kendi haline bırakıcam olursa olur olmazsa doktor yolu bana:KK31:

ümidim yok artık o yüzden öyle 2 güne bi ilişki vs,uğraşmıcam kafaya takmayınca olur diolar bi de bunu deneyelim bakalım.keyfime göre hareket edicem yani bu ay.

oynama olabilir belki ama 11 kasım die görünüyor bat, hayırlısı bakalım:KK31:

canım ya ovu. testi yapıyorum ya bende. dün ilk çizgiden koyuydu bugün eşit gibi de çok hafif açık gibi de. yine de öncekilere göre daha koyu. bir de bu ay çok akıntım var diğer aylara nazaran inşallah tuttururuz bu ay

Canim benim bu ay ikinci pozitif donemim, yani adetime daha 2-3 var ve ben 3 gundur diger cizgiden daha koyu testler goruyorum
Kafam karisti ya adetim geliyor yada yeniden yumurtluyom ben heralde :KK19:

Merhaba kızlaaaaar :KK16:
Dün yumurtladım muhtemelen,19 unda kasıklarımda batmalar oldu şeffaf akıntım oldu,hesaplarıma göre 20 ekim ovu. tarihimdi.Ağustosta hamile kaldığım ay da ağrı,akıntı falan bunları farketmiştim ve çok çalışmıştım.
İnşallah hayırlısıyla 2 hafta sonra sonucu görcez.Bu ay nedense olmayacak gibi bi his var içimde,ama hayırlısı olsun inşallah
Yeter ki sağlıklı hamilelik olsun,sağlıklı bi evlat olsun demi :KK76:
Merhaba Arkadaşlar ve Sevgili Eğlenceli

Dün eğlenceli'nin gaza getirmesiyle ofisten çıkıp en yakın eczaneye gittim testi alıp işlemi yapmamla birlikte koyu 2 çizgiyi gördüm sizlere de buradan haberi verdim :) o saatten sonra iş düşünecek bir halim kalmadığı için apar topar kan testi için doktorumun bulunduğu hastaneye gittim ve kan testimi yaptırdım :) her şey yolunda test sonucu olumlu takriben 3-4 haftalık hamileyim ... Hala inanamıyorum ... Bayram sonrası doktorum keseyi görmek için çağırdı hayırlısı ile o günü bekliyoruz artık.

Eşime söylemek için sabırla akşamı bekledim ... Önce gidip patik ve bebeğimizi beklerken diye bir kitap aldım :) Kitabın ilk sayfasına
BABACIM GÜNLERDİR ANNEMİ HASTA EDEN BENDİM, SENDEN FEYZ ALIYORUM. 9 AY SONRA GELDİĞİMDE ONU BİRLİKTE DELİ EDERİZ. yazdım
Eşimle akşam yemek için dışarıda buluşacaktık ( genelde her cuma yaparız) buluşma noktasına gittiğimde onu arabanın içine çağırdım o da şaşırdı arabasından inip benim arabana geçti ön koltukta duran kitap patik ve test sonucunu kucaklayıp koltuğa oturdu. Hayırdır bunlar ne dedi ve kitabın üzerindeki yazıyı okudu ve ilk söylediği cümle '''ha s....tir'' şaka yapıyorsun oldu :)))) Sonrası malum mutlu dakikalar ...

Burada birbirimize her konuda destek oluyoruz, ben artık hamiş olabilirim ama sizin için dua etmeye ve her ay girip güzel haberlerinizi almaya devam edeceğim. Sizde benim için dua edin bebeğim sağlıkla dünyaya merhaba desin. :KK49::KK49::KK49::KK49:

Canım çok sağol ne kadar güzel bir duyguymuş bu listeleri hep görüp benimde adımın karşısında:KK49: bu resmi görebilecekmiyim diyodum.Şükür rabbime hiç beklemediğim bi anda verdi bana müjdeli haberi.Topiklerin sağolsun nazcım...İnşallah bebeğimin kalp atışlarını da duyarım da mutluluğum ikiye katlanır.Hala hamileyim diyemiyorum bebeğimi görmeden.Bir yıldır deniyorum bu ay doktora gitmeye hazırlanıyordum adetimin 3 günü için kontrollerimi yaptıracaktım. Rabbimin işine bak ki sadece bu ay bir kere denedim ümitsizdim oldu.Hepinize çok teşekkür ederim...Allah isteyen umut eden herkese nasip etsin anneliği AMİN...:KK9::KK9::KK9:
umaynur ve keeper kızlar çok sevindim tebrik ederim sizleri,allah sağlıklı hamilelik geçirip sağlıklı bebeciklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin :KK16::KK9::KK9: zaman çok çabuk geçiyo bebeklerinizi de görceksiniz yakında :KK16:
tadını çıkarın kocaları iyi kullanın :KK1:
çok güzel haberler gelmeye başladı :KK76:
kızlarrr inşşş gelecek bebeklerinizz ....sabretmemiz lazım...umutsuzluğa kapılmamaz lazım.....olacak inş....benim bu akşam canım çok sıkkın....benim ilk bebeğim karnımda öldü...kürtaj oldum.bayramda memlekete gideceğiz eşimin kuzenii de hamileydii en son görüştüğümüzde ikimiz de hamileydik sabaha kadar bebeklerimizden konuşmuştuk...haftaları bile aynıydı...şimdi tekrar görüşeceğiz...benim bebeğim karnımda değil ama onunki orada...daha da büyümüştür...inşş sağlıkla doğar büyür....konu o değil de ben nasıl dayanacağımm....
ah canım yaa takma dicem ama olmuyo çünkü ben de aynı şeyleri yaşıyorum
hatta iş yerinde yanımda oturan kızın bebeği benimkinden küçüktü şimdi karnı büyümeye başladı
gerçekten zor ama hayırlısı böyleymiş deyip yola devam edicez.
allah dayanamicamız dert vermez umudumuzu kaybetmeyelim
düşük yapan bir kadın 10 gün sonra eğer korunmuyosa gebelik oluşurmu
selam canım geçmiş olsun,yumurtlama düşükten 20 gün sonra oluyo diye okumuştum doktorların sitesinde.
kızlar yumurtanın çatladığı kasık batması, akıntı gibi şeylerle anlaşılıyomuş sizin oluyomu böyle şeyler oluyosa nasıl tarif edermisiniz?
evet canım ben çok net anlıyorum,kasık batması oluyo
yumurta akı gibi uzayan şeffaf akıntı
çatladıktan sonra çoook açık pembe bi akıntı(bunu hamile kaldığım ay çok bariz anlamıştım :KK1:)
bi de dangadunga isteğinde artış da olabiliyo :KK52:

Eki Görüntüle 536531
öncelikle keeperi tebrik ediyorum. dua etmez olurmuyuz hiç sağlıcakla kucağına alırsın inşallah sende bizlere dua etmeyi unutma olur mu arkadaşım.
dün yaptığım ovu. testi de böyle çıktı sanırım tam zamanındayız değil mi:KK1:
bu test işte o zaman bu zaman diyo sanki :KK52:

oooooo topiğimizdee kimlerii görüyoruz :)) şereflendirdin şekerim topiğimizii :))):KK1::KK1::KK1::KK1:

yeni batıı beklyrm sabrsszlklaa :)) :KK49: ikiz gelcek yaa :=))
tatlım nasılsın napıyosun?
ikiz mi kız inşallah ya ne güzel olur valla :KK16:

Ahh gulum agzindan bal damliyor keske hepimiz hamile olsak :KK49:
Dusuk yaptigim hamileligimde daha 1 hafta onceden goguslerim acaip agriyordu simdi yok onun icin pek umitlenmek istemiyorum..
Bide kahverengi lekelenmeyle birlikte seffaf akinti oldu 2 gun once ilk basta belki yerlesme filan dedim ama seffaf akinti ayni yumurtlama zamanindaki gibi oldugu icin simdide bu pozitifi gorunce ben calismalara devam ediyim diyorum. Bu ay bu pozitifi gereginden fazla gordum ovulasyon testinde. son pozitiften beri 9-10 gun gecti anlamadim ben bu isi delircemmm
:KK37:

Yok kacirmam canim tabiki zevkli bisey hehe :KK9:
Eger simdi yumurtluyosam bi 10-12 gun beklicem tuttumu tutmadimi diye ondan offf diyom beklemekten yoruldum hem adetimi 23 ekimde bekliyodum heralde uzucak gunleri

Canim benim biliyom da test vardi evde internetten aldigim yaptim negatif cikti, cok cok cok silik bir cizgi var ama 10 dakikadan sonra gordum test gecersizdir
Ben yeniden yumurtlayacagim fikrine kendimi alistirayim calismalara yeniden baslayim :KK23:
2 gun oncede lekelenmem oldu sildigimde ve adetim 23unde gelmesi gerekiyor. Benim tarihler oynucak heralde bu ay
:KK43:

Hadi bakalim canim calismalara baslaaaa :KK1:
Valla benim arada hic gelen giden olmaz genelde ama bu ilk, bilmiyom kafam karisti gecen haftanin ovulasyon testim pozitifti,hatta agrilarim oldu sag yumurtalikta
Bugunde bi ovulasyon testi yaptim bu seferde cok cok pozitif cikti diger cizgiden bile koyu anlamadim simdi ben yeniden mi yumurtluyom offffffffff :KK14:
Normalde adetime 4 gun var ama madem pozitif ovulasyon testi cikti bu gunleride degerlendireyim ne olur ne olmaz
:KK9:
Kafayi yicem yaaaaa :KK37:
yrn canım silik çizgi gördüm diyosun bak bende de öle geç çıkmıştı ilk testlerimde
bence sen hamile olabilirsin
lütfen testi tekrarlaaaaa:KK9:
sengelen de hala ovulasyon testi yapıyodu ama gebelik testi yapaymış iyiymiş :KK52:

hayirli geceler kizlar,

oncelikle hamile kalan arkadaslari tebrik ediyorum, rabbim kucaklariniza almayi nasip etsin insallah:KK16:

Benim durumum karisik bende bilmiyorum artik ne oldugumu,

Bat 16 ekimdi, test sonucu negatif cikmisti, ayin 19 unda bir defa kirmizi lekem geldi wc de. Adet oldugumu dusunmustum, o andan sonra kesildi kirmizi leke ve ilerleyen saatlerde hic bi leke gelmedi.

Bugun ise kahverengi leke geldi, ama digeri gibi bunun devami yok. Sizce ben suan adet mi goruyorum? :44:

cankız kırmızı yoksa test yap canım.
senin adetten önce böle oluyo mu normalde?

Merhaba kızlaaaaar :KK16:
Dün yumurtladım muhtemelen,19 unda kasıklarımda batmalar oldu şeffaf akıntım oldu,hesaplarıma göre 20 ekim ovu. tarihimdi.Ağustosta hamile kaldığım ay da ağrı,akıntı falan bunları farketmiştim ve çok çalışmıştım.
İnşallah hayırlısıyla 2 hafta sonra sonucu görcez.Bu ay nedense olmayacak gibi bi his var içimde,ama hayırlısı olsun inşallah
Yeter ki sağlıklı hamilelik olsun,sağlıklı bi evlat olsun demi :KK76:

yrn canım silik çizgi gördüm diyosun bak bende de öle geç çıkmıştı ilk testlerimde
bence sen hamile olabilirsin
lütfen testi tekrarlaaaaa:KK9:
sengelen de hala ovulasyon testi yapıyodu ama gebelik testi yapaymış iyiymiş :KK52:

Calismalarin hayirli olsun canim insallah bebisin bekletmez ve saglikla gelir:KK49:
Benim ovulasyon testleri hala cok pozitif ama bugun test yaptim negatifti, bugun 3. gun ve test cizgisi digerinden cok cok daha koyu, anlamadim ama degerlendirmeye calisiyorum :KK23:
Belkide adetim geliyor emin olamiyorum cok hafif kasik agrilarim var. Gecen hamileligimde goguslerim agriyordu cok ama simdi hic bisey yok onun icin hamile oldugumu sanmiyorum
:KK50:

bence sen hamilesin bak gör:KK1:

ahh guzelim keske bende bu kadar pozitif dusunsem bilmiyom emin olamiyom bi onceki hamileligimdeki gibi hissetmiyorum onun icinde umitlenmek istemiyorum..:KK14:
Bu bebek yapma isi amma stresliymis yaaaa bu yumurtalari gozunden vurmamiz lazim :KK23:
Adetime 2 gun var gebelik testi negatif/ ovulasyon hic olmadigi kadarda pozitif benim hormonlar kudurdu :KK1:

slm,

kasımda aşk başkadır:) bat 15 Kasım. dün varikosel ameliyatı olduk, çalışmalara ne zaman başlarız bilmiyorum ama umut her zaman var işte..

X