"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Dördüncü hamişimizz hayırlı olsunn UMAYNURR
Uğurlu ekim-kasım topiğimizinn güncell listesii :)))

anne ADAYI
MÜJDELİ GÜNÜ
keeperr
:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar::nazar:
sevdee

umaynurr

cankız50

8 KASIM

:KK49::KK49::KK49::KK49:

16 ekim
gvn1907
eğlenceli
deneyim-paylaş

15 ekim
15 kasım
23 ekim
elma kurdu
küçükmücize
mucize ge.
nuysima
6 kasım
6kasım
8 kasım
10 kasım
jobberfor
izel
Kevok
ilktos
11 kasımm
12 kasım
13 kasım
13 kasım
plstgc
asiselcan

2 kasım
11 kasım
naz1969
yxliz
5 kasım
5 kasım
sengelen:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar:
minikkelebekk
mrl3673
sonsuz
yağmursis

5 kasım
7 kasım
7 kasım
10 kasım

mrvb
cankız
21 ekim
16 ekim
yrn3
çiğdem25d
sedbor

23 ekim
25 ekim
24 ekim
missyaman
izmirantalya
16 ekim
16 ekim
zeynpe
zeynep0355
5 kasım
19 kasım
desperato205 kasım
helena8310 ekim
burchecan
yandew
13 ekim
19 ekim
brsn615 kasım
topraksk
zerbaş
4 kasım
4 kasım
perakedisi
15 ekim
nevalee3 kasım
Lipaka3 kasım
alya-taha
atlanta

4 kasım
10 kasım

melek2828
swetee
umut81
20 ekim
30 ekim
30 ekim
1907:KK49::KK49::KK49::KK49::nazar:
vişnesu
tılsım 7888
11 kasım
9 kasım
sıcakşarap20 ekim
missyaman5 kasım
pepeninteyzesi
shummir
2 kasım
1 kasım
ekinci179
nisanbu
nagihan14

21 ekim
30 ekim
31 ekim

Sengelenn ilk hamiişimizz...

1907 İKİNCİİ HAMİŞİMİZZ

üçüncü hamişimizz KEEPERRRR....

dördüncü hamişimizz UMAYNURRRR.....

Günü değişenler güncellermisiniz.....YOKSA GÜNLER GEÇTİKÇE SİLMEK ZORUNDA KALACAĞIM...

Rabbİm en kısa zamandaaaa müjdeli hbaerlerr vermyi nasip etsiinn :nazar::nazar::nazar::nazar: Kocaman göbüşlüüü hamişlerr olunn :)) Sağlıklı hamilelikler nasip

Canım çok sağol ne kadar güzel bir duyguymuş bu listeleri hep görüp benimde adımın karşısında:KK49: bu resmi görebilecekmiyim diyodum.Şükür rabbime hiç beklemediğim bi anda verdi bana müjdeli haberi.Topiklerin sağolsun nazcım...İnşallah bebeğimin kalp atışlarını da duyarım da mutluluğum ikiye katlanır.Hala hamileyim diyemiyorum bebeğimi görmeden.Bir yıldır deniyorum bu ay doktora gitmeye hazırlanıyordum adetimin 3 günü için kontrollerimi yaptıracaktım. Rabbimin işine bak ki sadece bu ay bir kere denedim ümitsizdim oldu.Hepinize çok teşekkür ederim...Allah isteyen umut eden herkese nasip etsin anneliği AMİN...:KK9::KK9::KK9:

sağol şekerim geliyoda bayramdan sonra geri gitcek 29 unda sanırım benim yumurtlama günüm oluyo neyse bakalım hayırlısı... kız adamları kaynatmayın dikkat edin sipermler en iyi 35.5 derecede çoğalıyomuş yani 36.5 bile fazla hele birde göbüşleri büyükse :)))) daha az verim oluyomuş... ben senin dediğin gibi yapayım bu ay 28 gün sayıyım ne olur ne olmaz gerçi eminim 26. gün olurumda ay inşallah olmam... birde ben kürtaj olduktan sonra 8 ay geçince yine hamile kalmıştım oda yani bi korunduk bi korunmadık pek önemsemeyerek geçmişti takip felan yapmadım sen şimdi düzenli takip ediyosun ya kendini senin çok kısa bi zamanda olcak bak görürsün selcan demişti dersin sende var kız bişey hangi topiğe gitsem karşımdasın sende feci şekilde elektrk var yani fazlada uzunbi zamn değil bak o cocuk olacak görürüsün benim söylediğim söz boş çıkmaz allah yinede hayırlısını versin hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin herkeze içindede bana :))))

canım benim ağzından bal damlıyo ball.....inşş dediğin gibi olur bebeklerimiz hemen gelirrr....şu kaynar su ve göbek olayı bizde mevcut:KK43:.....o güzel haberi alınca ilk sen geirsin aklıma bak selcan demişti derim:)ben arkadaşlarıma çok düşkünümdür her zaman onlar için elimden gelen ne varsa yaparım.burada da öyle davranmayaa çalışıyorum....eğer varlığımla mutlu edebiliyorsam bir başkasını ne mutlu bana...

CNMM BNMM YA ÇOK sevindimm adınaaaa.....tebriklerr rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin...

şekerim ev taşıyorum diye gittin :))) gittin çocuk yapdın geldın :)) maşallahh :)) hangi ara yapdn söle bakim....

bizdemi bi taşınsakk :)[/QUOTE]

CANIM VALLA TAVSİYE EDİYORUM:KK1: İNSANIN TEK MEŞGULİYETİ O OLUYO BEBEK AKLINA BİLE GELMİYO.BEN BU AY SADECE BİR KERE YAPTIM DÜŞÜN ARTIK BİR YILDIR NERDEYSE GÜNDE İKİ YAPTIĞIM OLDU AMA BEBEK OLMADI.BİDE OKULLAR AÇILDI KENDİMİ İŞİME VERDİM.GERÇEKTEN KAFAYA TAKMAMAK GEREKİYORMUŞ YA SÖYLEYENLER NE KADAR DOĞRU SÖYLÜYORMUŞ.BEN TAŞINDIM İKİ HAFTA İNTERNETİM YOKTU ZATEN ÖNCE GELİP BAĞLADILAR SONRA YANLIŞ HATTA BAĞLAMIŞLAR FALAN DERKEN NETE GİREMEDİM HİÇ ARADA TELDEN BAKMAYA ÇALIŞTIM.SİZLERİ İHMAL ETTİM NELER OLDU NELER BİTTİ BİLMİYORUM.ARTIK MÜMKÜN OLDUĞUNCA GİRMEYE ÇALIŞICAM...SIRADAKİ KORKUM KESENİN İÇİ BOŞ MU DOLU MU KALP ATIŞLARINI DUYABİLECEK MİYİM?ŞU İKİ HAFTA NASIL GEÇECEK BİLMİYORUM.BUARADA CANIM SENİN İKİZLER NE OLDU?BEN OLAYLARIN BAYA GERİSİNDE KALDIM.

CNM BNMM DİLERİM 5.HAMİŞ SEN OLURSUNN

CNMM BNMM YA ÇOK sevindimm adınaaaa.....tebriklerr rabbim sağ salim kucğna almayı nasip etsin...

şekerim ev taşıyorum diye gittin :))) gittin çocuk yapdın geldın :)) maşallahh :)) hangi ara yapdn söle bakim....

bizdemi bi taşınsakk :)

kızlar ev taşımak işe yarıyo muymuş yoksa:) ben bir ay oldu taşınalı.olur mu bu ay sizce. bide beni listaya ekler misniz bat ım 6 kasım

Yeni bat tarihim 19 kasım :18:

inşşş o günn adet olmazsın ve testinde güzel sonuçlar alırsın...

Bizim çalışmalara geçtiğimiz ay başladık Eylül ayı ilk denememizde başarılı bir sonuç alamadık ... Bu 2. denememizdi sonuç neyse ki olumlu :))) Bende tüm regli belirtileri vardı ama gögüslerim normalde son hafta şişerdi bu kez 2 hafta önce şişti ve çok ağrıdı sonra şişlik ve ağrı hergün azaldı.. Ama son 3-4 gündür devamlı bir uyku hali vardı, akşam işten eve gidip yatmak istiyordum, Midemde bulantı değilde yanma gibi bir his vardı devamlı ... Kasık ağrılarım ara ara devam ediyor mide bulantısı başladı...
oohhh ohhh hamilelik durumları da başlamış....bulantılar falan....gözün aydın canım .inşş sağlıkla alırsın bebişini kucağına...bundan sonrası hem çok güzel hem de insanın en hassas olduğu zmanlar.inşşş hiç bir sorun yaşamadan geçirirsin gebeliğini...

Kizlar benim ovulssyon testim uç gundur negatifi gosteriyo 2 gun ust uste pozitifi gosterymisti o gunleri degerlendirdik ama simdide yumurta aki kivamindaki akinti devam ediyo bu yumurtlama belirtisi deilmiydi simdi napiyim sizce bugunlerude degerlendirelimmi ?
ben test yapmıyorum 2 günde bir ilişki....öyle tavsiye ediyolar zaten senteste bakma diğer günleri de değerlendir bencee...

Aynen canim yaa nedense her yumurtlama gunumde esimle tartisiyoruz o anda hic onunla iliskiye giresim bile gelmiyo oyle geciyo gunler sinir oluyorum :KK43: bu sefer iki gunu degerlendirdik ama sonraki gunler tartisma cikinca olmadi bide sigarayi birakiyo hep bana sariyo :KK43:(
canım beniiiimm aksilik işteee....canını sıkma öncesi veya sonrası tutar inşanlah yine de.....
Arkadaşlar merhaba sizlere birşey danışmak istiyorum. hamileliği en erken ne zaman öğrenebilirz acaba? örneğin 1 hafta önceki ilişkide hamile kalındıysa testte çıkar mı?
benceee idrarda çıkmaz ama kanda belkiii o da düşük bir ihtimal genelde adete bikaç gün kala ancak öğrenilebiliyor...keşkee hemen öğrenebilsek değil miiii?

Merhaba kızlar topik değiştirmişiz...Ben ev taşıma telaşı iş telaşı derken giremiyorum uzun zamandır topiğe ama bugünden sonra devammm.Dün akşam idrar testi yaptım çift çizgiyi çok net gördüm çok mutluyum.Bugünde gittim kan testini yaptırdım HAMİLEYİMMMMMM sonunda bende. Nazcım artık benim müjdeli günümün yanınada hamile resmi koyabilirsin uğurlu topiğimiz yine uğurlu geldi....Hepinizi çok öpüyorummmm.:KK49:İşte bu benimmmm:)))

aaa çok sevindim..inşş sağlıkla hiç sorun yaşamadan alırsın bebeğini kucağınaa...tebrikler

benimde günüm geçti 19 olmam lazımdı ama olmadım bir hafta bekleyim olmazsam test yaparım.inşallah bende hamileyim kızlar inşallah.dua edin::KK54::KK54::KK54::

bence bir hafta bekleme yarın yap testii olumsuz çıkarsa da üzülme...ama eğer hamileysen öğrenmiş olursun hemen...

canım benim ağzından bal damlıyo ball.....inşş dediğin gibi olur bebeklerimiz hemen gelirrr....şu kaynar su ve göbek olayı bizde mevcut:KK43:.....o güzel haberi alınca ilk sen geirsin aklıma bak selcan demişti derim:)ben arkadaşlarıma çok düşkünümdür her zaman onlar için elimden gelen ne varsa yaparım.burada da öyle davranmayaa çalışıyorum....eğer varlığımla mutlu edebiliyorsam bir başkasını ne mutlu bana...

canım sıkıntımı özel durumumu biliyosun bende burda sizlerle sorunları yada durumları paylaştıkça mutlu oluyorum ekim ayının son haftalarına yaklaşırken burda hamile kalacak iki arkadaştan biri sen olursun

ay ne güzel 2. denemede başarılı olmuşsunuz Allah analı babalı büyütsün. ben bir senedir uğraşıyorum olmuyo:KK43: tedaviye başladım artık bu ay

mrb kızlar nasılsınız?benim moralim çok bozuk:KK43:bir türlü olmuyo bu bebiş.keşke olsa.....

benimde 15 aydır olmuyo:KK43: takmamaya çalışıyorum ama olmuyo.çok üzülüyorum.sen gittin mi doktora canım?

evet canım gittim.bi geçen sene gittim bide bu sene gittim hiç bi sıkıntı yok dedi doktor. en son hormon testi yatırdı. oda çok iyi çıktı. şimdi klomen tedavisine başladım. iki gün oldu biteli sen ne yaptın tedavi oluyo musun

evet canım gittim.bi geçen sene gittim bide bu sene gittim hiç bi sıkıntı yok dedi doktor. en son hormon testi yatırdı. oda çok iyi çıktı. şimdi klomen tedavisine başladım. iki gün oldu biteli sen ne yaptın tedavi oluyo musun

takmamak olmuyo dediğin gibi. en yoğun anında bile aklına geliyo. bebek görünce iç geçiriyosun. sen kaç yıllık evlisin?

kızlarrr inşşş gelecek bebeklerinizz ....sabretmemiz lazım...umutsuzluğa kapılmamaz lazım.....olacak inş....benim bu akşam canım çok sıkkın....benim ilk bebeğim karnımda öldü...kürtaj oldum.bayramda memlekete gideceğiz eşimin kuzenii de hamileydii en son görüştüğümüzde ikimiz de hamileydik sabaha kadar bebeklerimizden konuşmuştuk...haftaları bile aynıydı...şimdi tekrar görüşeceğiz...benim bebeğim karnımda değil ama onunki orada...daha da büyümüştür...inşş sağlıkla doğar büyür....konu o değil de ben nasıl dayanacağımm....

kızlarrr inşşş gelecek bebeklerinizz ....sabretmemiz lazım...umutsuzluğa kapılmamaz lazım.....olacak inş....benim bu akşam canım çok sıkkın....benim ilk bebeğim karnımda öldü...kürtaj oldum.bayramda memlekete gideceğiz eşimin kuzenii de hamileydii en son görüştüğümüzde ikimiz de hamileydik sabaha kadar bebeklerimizden konuşmuştuk...haftaları bile aynıydı...şimdi tekrar görüşeceğiz...benim bebeğim karnımda değil ama onunki orada...daha da büyümüştür...inşş sağlıkla doğar büyür....konu o değil de ben nasıl dayanacağımm....

sanırım herkes farklı şekilde sıkıntılar çekiyo canım. inşallah en güzel ve en iyi zamanda anne olursun.

takmamak olmuyo dediğin gibi. en yoğun anında bile aklına geliyo. bebek görünce iç geçiriyosun. sen kaç yıllık evlisin?

evet canım insan ister istemez üzülüyor.ben 15 aylık evliyim.evlendiğimden beri istiyorduk.bir yıl denedik olmayınca doktora gittik.eşimde sayı ve hareket problemi çıktı.doktor mikroenjeksiyonlu tüp bebekten başka yolu yok dedi.daha doktora ilk gittiğin gibi tüp bebek denmesi şok etti bizi.ben sordum peki normal yolla olmasının hiç ihtimali yok mu dedim?tüp bebek yaptırmak korkutuyor çünkü beni.doktor var ama mucize denilecek kadar çok az bir ihtimal dedi.ben de o mucizeyi bekliyorum işte.inş senin en kısa zamanda olur canım.

yeni batım 22 kasım, ekim ayında da hüsrana uğradım bu şanslı topic umarım kasım bana şans getirir :))))

evet canım insan ister istemez üzülüyor.ben 15 aylık evliyim.evlendiğimden beri istiyorduk.bir yıl denedik olmayınca doktora gittik.eşimde sayı ve hareket problemi çıktı.doktor mikroenjeksiyonlu tüp bebekten başka yolu yok dedi.daha doktora ilk gittiğin gibi tüp bebek denmesi şok etti bizi.ben sordum peki normal yolla olmasının hiç ihtimali yok mu dedim?tüp bebek yaptırmak korkutuyor çünkü beni.doktor var ama mucize denilecek kadar çok az bir ihtimal dedi.ben de o mucizeyi bekliyorum işte.inş senin en kısa zamanda olur canım.

inşallah canım hep beraber güzel bebişlerimiz olur. korkutmasın tüp bebek seni.benim olan tanıdıklarım var. bebekleride gayet iyi bi tanesinin ikizleri var hatta. bide eğer yaşın 30'a yaklaşmışsa acele et derim. sonra tüp bebek de sıkıntı oluyo biliyosun

X