"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Yok canim valla 2 gundur gunde 3 kere test yapiyom hepsinde test cizgisi cok daha koyu. ektra pozitif hayret yumurtlarken bile bu kadar koyu olmuyor. hayirlisi artik beklicem gorcem. yinede degerlendiriyom bu pozitif gordugum gunleri. bat 23 ekim ama bakicaz

o zaman o zaman o zamannnnn
belki bişeyler vardır be kuzummmm:KK8:

Merhaba kızlar topik değiştirmişiz...Ben ev taşıma telaşı iş telaşı derken giremiyorum uzun zamandır topiğe ama bugünden sonra devammm.Dün akşam idrar testi yaptım çift çizgiyi çok net gördüm çok mutluyum.Bugünde gittim kan testini yaptırdım HAMİLEYİMMMMMM sonunda bende. Nazcım artık benim müjdeli günümün yanınada hamile resmi koyabilirsin uğurlu topiğimiz yine uğurlu geldi....Hepinizi çok öpüyorummmm.:KK49:İşte bu benimmmm:)))

Tebrik ediyorum canımmm :nazar::nazar: ya çok sevindim ciddenn
:KK9:benim aslında 2 ay önce hamile kalacaksın diye içime doğmuştu ama biraz erken içime doğmuş meğersem:KK1:

kızlarrr inşşş gelecek bebeklerinizz ....sabretmemiz lazım...umutsuzluğa kapılmamaz lazım.....olacak inş....benim bu akşam canım çok sıkkın....benim ilk bebeğim karnımda öldü...kürtaj oldum.bayramda memlekete gideceğiz eşimin kuzenii de hamileydii en son görüştüğümüzde ikimiz de hamileydik sabaha kadar bebeklerimizden konuşmuştuk...haftaları bile aynıydı...şimdi tekrar görüşeceğiz...benim bebeğim karnımda değil ama onunki orada...daha da büyümüştür...inşş sağlıkla doğar büyür....konu o değil de ben nasıl dayanacağımm....

aaaaaa valla bu sözleri yakıştıramadım kuzucum ya allahın gücüne gider bak morelini azcık tempolu yüksek tut ya bak benim 4. de gitmiş dr den geldim şimdi ağrı kesici kullandığım için rahim iç zar tabakasımı ne yani bebeğin tutunduğu yermiş orası tam adet olurken dökülmüyormuş yeniside tam kalınlıkta olmuyormuş yani ben hamiş mişim yine 3gün gecikmemde yani 17 sinde bay bay yapmış oyüzden yaptığım 3 testte pozitif sonuç vermiş sonrada gitti zağten :) bu ay olmazsa 2 ay korun adet olurken dayan ilaç içme dedi ilaç içince kanama duruyo bende ondan :KK43:(((( olcak hayatım olcak merak etme 2012 çıkmadan allahın izniyle alcaz güzel haberleri inşallah isteyen herkezin olur

inşallah bende en kısa zamanda hamile kalırım... oğluşuma kardeş istiyoruz.. bizde inşallah fazla bekletmez bizide bu ay bende hamişimdir.. Hamile olan arkadaşlarada hayırlı olsun..Allah tamamına erdirsin.. Darısı başımaa... :emir_bebek:

aaaaaa valla bu sözleri yakıştıramadım kuzucum ya allahın gücüne gider bak morelini azcık tempolu yüksek tut ya bak benim 4. de gitmiş dr den geldim şimdi ağrı kesici kullandığım için rahim iç zar tabakasımı ne yani bebeğin tutunduğu yermiş orası tam adet olurken dökülmüyormuş yeniside tam kalınlıkta olmuyormuş yani ben hamiş mişim yine 3gün gecikmemde yani 17 sinde bay bay yapmış oyüzden yaptığım 3 testte pozitif sonuç vermiş sonrada gitti zağten :) bu ay olmazsa 2 ay korun adet olurken dayan ilaç içme dedi ilaç içince kanama duruyo bende ondan :KK43:(((( olcak hayatım olcak merak etme 2012 çıkmadan allahın izniyle alcaz güzel haberleri inşallah isteyen herkezin olur

Gecmis olsun canim benim cok uzuldum gercekten :KK43:basima geldi benimde ondan seni cok iyi anlayabiliryorum..
Benim adetlerim cok felaket sancili olur bende eskiden elime ne ilac geliyosa icerdim ve kanama dururdu ama hic iyi degil cunku icimizde birikiyor sokulmeyen parcalar ve sonrada diger adetlerimizi ve rahim kalinlasmasini engelliyor.
Dusuk yaparken bile cok sanci cektim ama dayancam dedim ilac icmemeye calistim:KK19:
Hayirlisiyla tez zamanda hepimiz hamile kalip insallah bebeklerimizi sagliklica kucagimiza alalim
:KK34:

sonunda kaynanam bana bayramda gelirken bebiş getirin dedi:2: herkes soruyor olmuyor mu diyorlar dedi. bilmiyor ki bizimde çabamız bu... ama daha 5 aydır evliyiz yaa valla iyice strese soktular beni bunlar ana oğul:2:

sonunda kaynanam bana bayramda gelirken bebiş getirin dedi:2: herkes soruyor olmuyor mu diyorlar dedi. bilmiyor ki bizimde çabamız bu... ama daha 5 aydır evliyiz yaa valla iyice strese soktular beni bunlar ana oğul:2:

Daha 5 aylik evli bir cifte ne bicim konusuyor bu insanlar yok olmuyormu diye soru mu sorulur :KK20: Kocamla birbirimizin tadini cikariyoz de sende canim :KK9:benimde kaynanam haftada en az bir kere sorar "var mi bebis?" diye, ben hayirlisi diyip geciriyom ne merakli insanlar yaaaa

Gecmis olsun canim benim cok uzuldum gercekten :KK43:basima geldi benimde ondan seni cok iyi anlayabiliryorum..
Benim adetlerim cok felaket sancili olur bende eskiden elime ne ilac geliyosa icerdim ve kanama dururdu ama hic iyi degil cunku icimizde birikiyor sokulmeyen parcalar ve sonrada diger adetlerimizi ve rahim kalinlasmasini engelliyor.
Dusuk yaparken bile cok sanci cektim ama dayancam dedim ilac icmemeye calistim:KK19:
Hayirlisiyla tez zamanda hepimiz hamile kalip insallah bebeklerimizi sagliklica kucagimiza alalim
:KK34:

sağol ya şekerim bende bugün allak bullak oldum valla polikistik over bile yapıyomuş nasıl dayancam bilmiyorum inşallah kasımda hamile kalırımda 9 ay rahat ederim :)) olmazsa 2.3 ay tedavi yapalım rahim kendini toplasın dedi ben bunu bide ağustos 25 inde yaşadım bide şimdi arasıda baya kısa ama ben hala istiyorum inşallah olur hepimiz için hayırlısı olsun mutlu anneler olalım inşallahhhhhhhhhhh şimdi ateşimi olçüyorum hersabah birde ovu testlerine başlıycam :KK1: inşallah eşim burdayken yumurtlarım:KK1:

canım ama bunda sağdece kadın değil erkek faktörüde çok önemli şimdi ben burda bakıyorum herkez bişey kullanıyo tedavi görüyo hem cinslerim adına bozuluyorum yani zağten kimse yoğurdum ekşi demiyor ya valla böyle 3. şahıslar karıştığı zaman ben deli oluyorum canını sıkma güzelim yeni evlenen çiftlerin sağdece %40 felan bu başarıyı 5ve 6 ayda anca yakalıyolarmış olur yanı niye olmasın ama ben derimki sen bu ay bi ovu testi al gününnü belirle olmadı ki inşallah olur eşinin elinden tut doktora beraber gidin en azından niçin böyle olduğunu öğrenirsiniz

ya kızlar şimdi burcumun kasım ayı yorumunu okudum oğlaklar için çocuk sahibi olmak isteyenler bu ay müjdeli haber alıcaklar diyo :KK1: eğer olmazsa kendimi kadersiz burçlardan ilan edicem ama ekim çıkmadan bu topikte bence 2 kişi hamile olduğunu öğrenicek inşallahhhhhhhhhhhh :KK9:

BAT 25 Ekim'di ve 20 Ekim'de geldi.

Bu ay Allah'ın izniyle hamile kalmayı istiyorum.

Rabbim hayırlısını versin.

haklısın canım..arada bir aklıma gelince çok üzülüyorumama asla şükürsüzlük etmek istemem.canım benim iyi olmuş doktora gitmen bak öğrendin sebebinii....bak hamileymişsin iştee biz de öyle tahmin etmiştik...4 kez bu acıyı yaşadın ama yine de şanslın kii hamile kalmanda bir sorun yok.daha ilaç içme inşşş bu ay tutunur iyice de bir daha hi biyere gitmez hep seninle olur...karnında...kucağında ...yanında....
ya kızlar şimdi burcumun kasım ayı yorumunu okudum oğlaklar için çocuk sahibi olmak isteyenler bu ay müjdeli haber alıcaklar diyo :KK1: eğer olmazsa kendimi kadersiz burçlardan ilan edicem ama ekim çıkmadan bu topikte bence 2 kişi hamile olduğunu öğrenicek inşallahhhhhhhhhhhh :KK9:
ayyyyyyy inşşşş burcunun dediği gbii olur....o dediğn 2 kişiden biri benim dimi:)şaka bir yanaa rabbim hayırlısını versin...isteyen her kese çok bunaltmadan versin

haklısın canım..arada bir aklıma gelince çok üzülüyorumama asla şükürsüzlük etmek istemem.canım benim iyi olmuş doktora gitmen bak öğrendin sebebinii....bak hamileymişsin iştee biz de öyle tahmin etmiştik...4 kez bu acıyı yaşadın ama yine de şanslın kii hamile kalmanda bir sorun yok.daha ilaç içme inşşş bu ay tutunur iyice de bir daha hi biyere gitmez hep seninle olur...karnında...kucağında ...yanında....

ayyyyyyy inşşşş burcunun dediği gbii olur....o dediğn 2 kişiden biri benim dimi:)şaka bir yanaa rabbim hayırlısını versin...isteyen her kese çok bunaltmadan versin

inşallah şekerim ya valla bu vesileyle ne olduğunuda öğrenmiş bulundum inşallah olur buay da şöyle bişey var kafama takılıyo eşim yarın geliyo adetimin 6. günü oluyo 29 unda tekrar yola çıkacak benim bir yumurtam bile olmaza ayy kendimi tavuk gibi hissediyorum böyle dedikçe iş kötü hakkımı kaybetmiş oluyorum :KK43:

inşallah şekerim ya valla bu vesileyle ne olduğunuda öğrenmiş bulundum inşallah olur buay da şöyle bişey var kafama takılıyo eşim yarın geliyo adetimin 6. günü oluyo 29 unda tekrar yola çıkacak benim bir yumurtam bile olmaza ayy kendimi tavuk gibi hissediyorum böyle dedikçe iş kötü hakkımı kaybetmiş oluyorum :KK43:

olur yaaa bence yumurtlama gününe çok yakın tuyabilir üzme kendini...yarın 6.günün ise 29u 14. günün olur tam zamanı benceee....

olur yaaa bence yumurtlama gününe çok yakın tuyabilir üzme kendini...yarın 6.günün ise 29u 14. günün olur tam zamanı benceee....

inşallah ya ben buraya üye olana kadar sağdece du sıkıntıyı kendim yaşıyorum zannediyodum ama işte herkezin farklı tecrübeleri oluyo bende bilmediğim şeyleri öğreniyorum :) hatta şu ovu gününü bile burdan öğrendim valla 28 yaşıma geldim 10 senedir karambole yapmışım :KK1: :KK1: :KK1:

kızlar hayırlı aksamlar ben 22 yasındaym 1 bck yılllık evlıyım pko hastasıyım.. yumurtlama takıbı yaptırdım bır kez bıde rahım fılmı cektırdım temız cıktı sükürrr.. 5 aydırda bısey yapmıyodum kasımda adet olunca asılama yaptırcam ınsallah tutar :KK43: rabbım bebek ısteyen herkese en kısa zamanda versın ınsallah.. bana da ugur getırsın topıgınız :)

Bu ay klomen kullandım ilk defa. Sanırım birden fazla yumurta oluştu ve dün yumurtlama günümdü. Normade yumurtlama günümde ya sağda yada solda ağrı olurdu bu sefer iki taraftada var. Dün eşimle ilişkide bulunduk ve benim bugün 2 yumurtalığımda da ağrı var, hiç geçmedi sabahtan beri...Yardım kızlar, lütfeeeen

Bu ay klomen kullandım ilk defa. Sanırım birden fazla yumurta oluştu ve dün yumurtlama günümdü. Normade yumurtlama günümde ya sağda yada solda ağrı olurdu bu sefer iki taraftada var. Dün eşimle ilişkide bulunduk ve benim bugün 2 yumurtalığımda da ağrı var, hiç geçmedi sabahtan beri...Yardım kızlar, lütfeeeen

bende anlamıyorum yumurtlama dönemindeyim kasık ağrım var. bu yumurtanın çatladığına mı çatlayacağına mı delalet eder:26:

canım sende çalışmaya devam et

mrb canım.ben daha önce klomen kullandım ayrıca iki aşılama ve bir tüp bebek tedavisi gördüm.bu ilaçlar normalden fazla yumurta ürettiği için şiddetli ağrı yapıyor.doktorlar yumurta boyutlarını takip ettiği için çatlamayla bi ilgisi yok.zaten uygun seviyeye geldiğinde çatlatma iğnesi ile yumurta çatlatılıyor.benim de çok şiddetli ağrılarım olmuştu istersen doktorunua sor ama ağrı kesici kullanmayı tavsiye etmiyorlar gebe kalma ihtimaline karşı.kısacası anne adayı olmak bile zor katlanıyorsun mecburen herşeye:)

X