"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

bizde 1 senedir deniyoruz oLmuyor..bende de prolaktın yuksektı ılaçla duzeldi..daha sonra rahım filmi çektirdim ve sol tüpüm tıkalı çıktı..normal ınsanlara göre sansım %50 daha düşük yani...banada klomen verdı geçen ay kullandım işe yaramadı ıkı yumurtam oldu ıstenılen buyuklukte ama bırı çatladı dıgerı çatlamadı kist oldu..bu ay kist nedenıyle ilaç kullanamadık..banada 6 ay deneyelım klomenı sonra aşılama demişti..bilmiyorum 6 ay beklemesem mı dıyorm..onda da şansım çok fazla deıl..bakalım allah buyuk

canım bır kere olmuyor lafını lugattan cıkaracaksın... ne demek olmuyor.. doktorlar olmaz dedığı halde bıle cocuk sahıbı olan ınsanları duymadınmı sen hıç.. Allah dılesın yeterki.. eh bız ıstedıkten sonrada o neden dılemesın kı.. Allah hıc bırımızı bu dunyaya uzulelım dıye gondermedı.. bılakıs o bızı bızım bıle bırbırımıze sevgımızden daha cok sevıyo.. bu yuzdendır anadan bıle daha sefkatlıdır kullarına.. ana bıle evladının ağlamasına dayanamazken yuce rabbım kulun uzulmesıne dayanırmı hıç.. he belkı tam olarak bızım ıstedığımız vakıt vermes kendıce sebeplerınden dolayı ama yınede uzmez o kulunu... ama yeterkı sen ıste ya benım su sorunum var ondan olmuyo dersek bıze kızar belkıde.. kulum benım gucumun herseye yettığıne tam ınanmıyor madem ınanana kadar beklesın derse.. haklı değilmi haklı:26::26::26: o yuzden bu olmuyo lafı ve bahanelerı bı kenara bırakcaz dıllendırmıycez bıle.. ben ıstıyorum rabbım sende kudretınle ver dıcez bırakcaz eşelemıcez cok fazla:KK6::KK6::KK6: yanı en azından artık ben böle yapıyorum. sizlerde sahıt olun rabbımın bana bır evlat vereceğine olan ınancıma... kı ne der kuranı kerımde: her kım Allaha dayanırsa o kendısıne yetişir.. ben ona dayandım ve benı utandırmayacağına uzmeyeceğine ınanıyorum.. sende ınan emı kuzum.. en kısa zamanda bızde falanca ayın annelerı topiğini kurcaz demedı deme:KK16::KK16::KK16:

canım bır kere olmuyor lafını lugattan cıkaracaksın... ne demek olmuyor.. doktorlar olmaz dedığı halde bıle cocuk sahıbı olan ınsanları duymadınmı sen hıç.. Allah dılesın yeterki.. eh bız ıstedıkten sonrada o neden dılemesın kı.. Allah hıc bırımızı bu dunyaya uzulelım dıye gondermedı.. bılakıs o bızı bızım bıle bırbırımıze sevgımızden daha cok sevıyo.. bu yuzdendır anadan bıle daha sefkatlıdır kullarına.. ana bıle evladının ağlamasına dayanamazken yuce rabbım kulun uzulmesıne dayanırmı hıç.. he belkı tam olarak bızım ıstedığımız vakıt vermes kendıce sebeplerınden dolayı ama yınede uzmez o kulunu... ama yeterkı sen ıste ya benım su sorunum var ondan olmuyo dersek bıze kızar belkıde.. kulum benım gucumun herseye yettığıne tam ınanmıyor madem ınanana kadar beklesın derse.. haklı değilmi haklı:26::26::26: o yuzden bu olmuyo lafı ve bahanelerı bı kenara bırakcaz dıllendırmıycez bıle.. ben ıstıyorum rabbım sende kudretınle ver dıcez bırakcaz eşelemıcez cok fazla:KK6::KK6::KK6: yanı en azından artık ben böle yapıyorum. sizlerde sahıt olun rabbımın bana bır evlat vereceğine olan ınancıma... kı ne der kuranı kerımde: her kım Allaha dayanırsa o kendısıne yetişir.. ben ona dayandım ve benı utandırmayacağına uzmeyeceğine ınanıyorum.. sende ınan emı kuzum.. en kısa zamanda bızde falanca ayın annelerı topiğini kurcaz demedı deme:KK16::KK16::KK16:

Canımm benimm ne kadar güzeL yazmışsın...
tabiki aLLahtan hiç bir zaman umut kesiLmez benımde içimde herzaman bı umut var ve herzaman rabbıme dua ederimm..biliyorum bende inanıyorum rabbımın banada bı evlat verecegıne..herşeyin bi zamanı var ve ozamanın gelmesini beklıyoruz...1 senedir olmadı..rabbim bişeyler çıkardı hep karsıma ama benım emınımkı bu benım ıyılıgım ıcındır..her şerde bi hayır vardır...ben inanıyorum banada sağlıklı hayırlı bı evlat nasıp edıcek..arada bı ümitsizlige kapılıyor insan ama rabbımın merhametı okadar yucekı belkıde hıc beklemedıgım hıc ummdıgım bı anda sevındırıcek benı ama ınsan sabırsızlanıyor bır an önce o sevındırıcı haberı almak ıstıyor...o kadar ıhtıyacım varkı o bebek haberıne...
rabbimm isteyen herkese aratmadan verir inş. sanada en yakın zmanda verir inş. tatLım :KK34:

28 say bence sen canım....yani ben bazen 28 bazen 30 ben yine en geci 30 u diye düşünüyorum hep gecikmeyii ondan sonea sayıyorum

benim de leke başlayınca adet başlar ama ilk gebeliğimde aynı anlattığın gibi olmuştuu.....

haydii kan testi sonucun da pozitiff çıkacak inşşş....bekliyoruz güzel haberini...darısı başımıza...sağlıklı hamilelikler....gözün aydın..

benim eşş kaynar su ile yıkanıyo resmenn pufffff:KK43:saol verdiğin bilgi içinn....eşin geliyomuşş gözün aydın...hadiii kasım ayı mutlu haberlerin ayı olur inş.

sağol şekerim geliyoda bayramdan sonra geri gitcek 29 unda sanırım benim yumurtlama günüm oluyo neyse bakalım hayırlısı... kız adamları kaynatmayın dikkat edin sipermler en iyi 35.5 derecede çoğalıyomuş yani 36.5 bile fazla hele birde göbüşleri büyükse :)))) daha az verim oluyomuş... ben senin dediğin gibi yapayım bu ay 28 gün sayıyım ne olur ne olmaz gerçi eminim 26. gün olurumda ay inşallah olmam... birde ben kürtaj olduktan sonra 8 ay geçince yine hamile kalmıştım oda yani bi korunduk bi korunmadık pek önemsemeyerek geçmişti takip felan yapmadım sen şimdi düzenli takip ediyosun ya kendini senin çok kısa bi zamanda olcak bak görürsün selcan demişti dersin sende var kız bişey hangi topiğe gitsem karşımdasın sende feci şekilde elektrk var yani fazlada uzunbi zamn değil bak o cocuk olacak görürüsün benim söylediğim söz boş çıkmaz allah yinede hayırlısını versin hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin herkeze içindede bana :))))

Benim hala adetim gelmedi, evim kalabalik bi kac gun, yurt disindan abimler geldiler. Ee gidip test te yapamiyorum bi bos zaman bulup bekliyorim bakalim ha geldi ha gelecek. Bat 16 ekimdi o gunku test negatif cikmisti. Birde testte tek cizgi ciktiginda insani cidden morali bozuluyor birazda iyi oldu bu yogunluk bu aralar :))

canım sen ovulasyonda ikinciye pozitif görüyosan değerlendirmeden test yap bende değerlendireyim dedim meğer hamileymişim

Canim valla test yaptim negatif cikti daha 3-4 gun var adet olmama ama dunde bugunde ovulasyon testinde test cizgisi digerinden bile koyu anlamadim bu isi
Akintilar bitti hala pozitif suruyor, ben yine calismalara devam ediyim belkide yine yumurtluyor bu tavuk :KK9:

Merhaba Arkadaşlar ve Sevgili Eğlenceli

Dün eğlenceli'nin gaza getirmesiyle ofisten çıkıp en yakın eczaneye gittim testi alıp işlemi yapmamla birlikte koyu 2 çizgiyi gördüm sizlere de buradan haberi verdim :) o saatten sonra iş düşünecek bir halim kalmadığı için apar topar kan testi için doktorumun bulunduğu hastaneye gittim ve kan testimi yaptırdım :) her şey yolunda test sonucu olumlu takriben 3-4 haftalık hamileyim ... Hala inanamıyorum ... Bayram sonrası doktorum keseyi görmek için çağırdı hayırlısı ile o günü bekliyoruz artık.

Eşime söylemek için sabırla akşamı bekledim ... Önce gidip patik ve bebeğimizi beklerken diye bir kitap aldım :) Kitabın ilk sayfasına
BABACIM GÜNLERDİR ANNEMİ HASTA EDEN BENDİM, SENDEN FEYZ ALIYORUM. 9 AY SONRA GELDİĞİMDE ONU BİRLİKTE DELİ EDERİZ. yazdım
Eşimle akşam yemek için dışarıda buluşacaktık ( genelde her cuma yaparız) buluşma noktasına gittiğimde onu arabanın içine çağırdım o da şaşırdı arabasından inip benim arabana geçti ön koltukta duran kitap patik ve test sonucunu kucaklayıp koltuğa oturdu. Hayırdır bunlar ne dedi ve kitabın üzerindeki yazıyı okudu ve ilk söylediği cümle '''ha s....tir'' şaka yapıyorsun oldu :)))) Sonrası malum mutlu dakikalar ...

Burada birbirimize her konuda destek oluyoruz, ben artık hamiş olabilirim ama sizin için dua etmeye ve her ay girip güzel haberlerinizi almaya devam edeceğim. Sizde benim için dua edin bebeğim sağlıkla dünyaya merhaba desin. :KK49::KK49::KK49::KK49:

Dün eğlenceli'nin gaza getirmesiyle ofisten çıkıp en yakın eczaneye gittim testi alıp işlemi yapmamla birlikte koyu 2 çizgiyi gördüm sizlere de buradan haberi verdim :) o saatten sonra iş düşünecek bir halim kalmadığı için apar topar kan testi için doktorumun bulunduğu hastaneye gittim ve kan testimi yaptırdım :) her şey yolunda test sonucu olumlu takriben 3-4 haftalık hamileyim ... Hala inanamıyorum ... Bayram sonrası doktorum keseyi görmek için çağırdı hayırlısı ile o günü bekliyoruz artık.

Eşime söylemek için sabırla akşamı bekledim ... Önce gidip patik ve bebeğimizi beklerken diye bir kitap aldım :) Kitabın ilk sayfasına
BABACIM GÜNLERDİR ANNEMİ HASTA EDEN BENDİM, SENDEN FEYZ ALIYORUM. 9 AY SONRA GELDİĞİMDE ONU BİRLİKTE DELİ EDERİZ. yazdım
Eşimle akşam yemek için dışarıda buluşacaktık ( genelde her cuma yaparız) buluşma noktasına gittiğimde onu arabanın içine çağırdım o da şaşırdı arabasından inip benim arabana geçti ön koltukta duran kitap patik ve test sonucunu kucaklayıp koltuğa oturdu. Hayırdır bunlar ne dedi ve kitabın üzerindeki yazıyı okudu ve ilk söylediği cümle '''ha s....tir'' şaka yapıyorsun oldu :)))) Sonrası malum mutlu dakikalar ...

Burada birbirimize her konuda destek oluyoruz, ben artık hamiş olabilirim ama sizin için dua etmeye ve her ay girip güzel haberlerinizi almaya devam edeceğim. Sizde benim için dua edin bebeğim sağlıkla dünyaya merhaba desin. :KK49::KK49::KK49::KK49:

Hayirli ugurlu olsun canim insallah rabbim saglikla kucagina almayi nasip bu surecte hic stres yapma kendini uzme hamileliginin tadini cikarmaya bak :KK1::nazar:

$Fotoğraf1053.jpg
öncelikle keeperi tebrik ediyorum. dua etmez olurmuyuz hiç sağlıcakla kucağına alırsın inşallah sende bizlere dua etmeyi unutma olur mu arkadaşım.
dün yaptığım ovu. testi de böyle çıktı sanırım tam zamanındayız değil mi:KK1:

Son düzenleme:
Canim valla test yaptim negatif cikti daha 3-4 gun var adet olmama ama dunde bugunde ovulasyon testinde test cizgisi digerinden bile koyu anlamadim bu isi
Akintilar bitti hala pozitif suruyor, ben yine calismalara devam ediyim belkide yine yumurtluyor bu tavuk :KK9:

canım sabah ilk idrarınla yapmıyorsun testi değil mi?
ilk idrarla yaparsan pozitif görürsün hep

Yok canim valla 2 gundur gunde 3 kere test yapiyom hepsinde test cizgisi cok daha koyu. ektra pozitif hayret yumurtlarken bile bu kadar koyu olmuyor. hayirlisi artik beklicem gorcem. yinede degerlendiriyom bu pozitif gordugum gunleri. bat 23 ekim ama bakicaz

Canııımm benim önceLİkLE hayırLı oLsun..rabbim gzL hamıLeLik geçirtsin ve sagLıcakLa bebişini kucagına aLdırsın inş.
bu iLk denemenmiydi hiç beLİrtin varmıydı bizimLe payLaşırmısın ..

Canııımm benim önceLİkLE hayırLı oLsun..rabbim gzL hamıLeLik geçirtsin ve sagLıcakLa bebişini kucagına aLdırsın inş.
bu iLk denemenmiydi hiç beLİrtin varmıydı bizimLe payLaşırmısın ..

Bizim çalışmalara geçtiğimiz ay başladık Eylül ayı ilk denememizde başarılı bir sonuç alamadık ... Bu 2. denememizdi sonuç neyse ki olumlu :))) Bende tüm regli belirtileri vardı ama gögüslerim normalde son hafta şişerdi bu kez 2 hafta önce şişti ve çok ağrıdı sonra şişlik ve ağrı hergün azaldı.. Ama son 3-4 gündür devamlı bir uyku hali vardı, akşam işten eve gidip yatmak istiyordum, Midemde bulantı değilde yanma gibi bir his vardı devamlı ... Kasık ağrılarım ara ara devam ediyor mide bulantısı başladı...

o kadar varsa çıkmaz zaten canım benim de 4 gün kala çıkmamıştı hemde erken gebelik testiydi 2 gün sonra çıktı çalışırken dikkat edin bari:KK17::KK17::KK17:

tekrar hayırlı ugurlu olsun canım ne güzel çok bekletmemiş bebişin seni inşallah sağlıkla alırsın kucagına canım senin bulantıların başlamış benim daha hiç bişeyim yok
Eki Görüntüle 536533 diğeri de bu sanırım buda daha belli ne dersiniz olmuş mu tam
olmuş olmuş tam süper olmuş bugün ve ertesi günü iyi değerlendir canım

Kizlar benim ovulssyon testim uç gundur negatifi gosteriyo 2 gun ust uste pozitifi gosterymisti o gunleri degerlendirdik ama simdide yumurta aki kivamindaki akinti devam ediyo bu yumurtlama belirtisi deilmiydi simdi napiyim sizce bugunlerude degerlendirelimmi ?

X