"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

saol eğlencelim,ben çok yeniyim sizlerin bebek durumu hakkında çok bilgim yok ama Rabbim gönlünden geçeni hemen versin sanada inş. aratmasın hastanelerde hayal kırıklıkalrı yaşatmasın,,2 gün önce smear testine gittimde ayyyyyyyyh o an güneş gözlüğümü düşürmüsüm yattığım yere farkında değilim kadının biride almış gitmiş benim diye ::KK70: zordu valla o pozisyona yatmak zatennn :KK66:

amin cnaım aminn vlla ben hiç gitmedim kadın dogumaaa oyuzden bende hıc bılmem gıtsemm cok zorlanacgaımı cok ıyı bılıyorummm aslında bebek dusunmeye basladıktan sonra gıdıp butun testlerını yaptırmak grekıomus ama ben hıc yaptırmadımm :KK36::KK36:

cnm hoşgeldn...daha çok yeni evlenmişsin..tadını çıkar taze gelinliğin ayol..:))

ama bebek çok çok istiyorum diyosan tabi bir şey diyemem...

hayattaki en güzel şey bence...insan istemez mi..

evt insan yakınlarıyla paylaşamıyo maalesef bazen..

inşallah cnm herkesin yüzünü bu ay güldürsn ya rabbim...

saol canım hoşbuldumm,,amin tatlım amin bu sosyal medyayı çoğu zaman kötülüyolar ama şuan benim için ilaç gibi benmle aynı durumdaki insanalra başka nasıl erişebilirdimki ?? Güzel kullanmayı bilirsek teknoloji mükemmel birşey.. hepberaber gülelim inş.

amin cnaım aminn vlla ben hiç gitmedim kadın dogumaaa oyuzden bende hıc bılmem gıtsemm cok zorlanacgaımı cok ıyı bılıyorummm aslında bebek dusunmeye basladıktan sonra gıdıp butun testlerını yaptırmak grekıomus ama ben hıc yaptırmadımm :KK36::KK36:

evet ben düğünden önce gittiğim doktora tekrar gittim evlendikten sonra gel ultrasona bakalım gerekli testleri yapalım folik asit başlayalım bebek için gerekli hazırlıkalrı yapalım demişti bende gittim kan idrar tahlili hepsini yaptı şükür ters bir durum görünmüyor. folik asiti içiyorum işte birde yumurtlama günlerinde o iş var :KK70: gerisini bakalım paylaşırız. Ama bence git enazından o hastane kousuna ve o pozisyonda yatmaya doğumdan önce biraz alış derim ben sana ..

evet ben düğünden önce gittiğim doktora tekrar gittim evlendikten sonra gel ultrasona bakalım gerekli testleri yapalım folik asit başlayalım bebek için gerekli hazırlıkalrı yapalım demişti bende gittim kan idrar tahlili hepsini yaptı şükür ters bir durum görünmüyor. folik asiti içiyorum işte birde yumurtlama günlerinde o iş var :KK70: gerisini bakalım paylaşırız. Ama bence git enazından o hastane kousuna ve o pozisyonda yatmaya doğumdan önce biraz alış derim ben sana ..

valla baklaım benımden aklımdan gecıo gıtmak ama inş gidicemmm :KK17:

valla baklaım benımden aklımdan gecıo gıtmak ama inş gidicemmm :KK17:

evet eğlenceli sana destek oluyoruzzz haydi gitt gitttt...korkma yaaa ama tabiii iyi bir doktorr bul öncee kendini rahat hissedeceğin...ben bayan doktora gidiyorum annem yaşında yavrum diyooo anne gibii:).biz alışanlardanızzz....

slm kızlar nasılsınız doktordan geldim şimdi kesemizi gördük ama daha bebişi göremedik 2 hafta sonra dedi benim bu ay karışıklık oldugu için haftasını da hesaplamadı bebeği görünce hesaplarız dedi
Canim benim ya ins bizde yasariz o gunleri ne guzel :) canim yaa ben dun ogleden sonra ovulasyon testi yaptim iki cizgide koyu cikti bu sabah yaptim busefer diger cizgidende koyu cikti simdi yumurtluyomuyum cok sevindim 2 cizgi gorunce :)) bide yumurtlama bittince cizgi silinmeyemi baslicak?? Dunu degerlendirdik bugunude degerlendirelimmi yoksa bi gun arami vermek gerekir? Cok soru sordum canim ama kusura.bakmiyosun dimi.

evet eğlenceli sana destek oluyoruzzz haydi gitt gitttt...korkma yaaa ama tabiii iyi bir doktorr bul öncee kendini rahat hissedeceğin...ben bayan doktora gidiyorum annem yaşında yavrum diyooo anne gibii:).biz alışanlardanızzz....

aslında bıtene dusundugum bı doktor var bakalımm inşş şu kırmızılar bıtsınde gıdıcemm galiba bu sefer an azından test yaptırrım bısey varsa zamn kaybetmeden tedavı yapılır dımııı ınss yokturr yaa benım adet duzensızlıgım flan yok ole rahtsız edıcı akıntım faln hıc olmadı sukurler olsun ama ne bılıyımmm yınede gıdyımm dımıı:)

kaç yıllık evlisin bilmiyorum ama. benim gibi 15 yılı doldurupta, birde bir sürü sey yaşamıs olaydın, benim gibi ne dualar ederdin ?! şunu da belirtmek isterim ki; şuraya yazdığımdan daha çok içim dolu ! emin ol öle de gülmezdin ..

Bana mı kızdın?
Kusura bakma yazımı okurken ne düşündün bilmiyorum ama gülücük atmamda ufacık kötü niyet yok.
Burada herkes aynı şeyleri yaşayıp paylaşıyo ki ben de bebeğimi kaybettim.
Herkesin acısı kendine büyük

slm kızlar nasılsınız doktordan geldim şimdi kesemizi gördük ama daha bebişi göremedik 2 hafta sonra dedi benim bu ay karışıklık oldugu için haftasını da hesaplamadı bebeği görünce hesaplarız dedi

yrn3 canım yerleşme falan olabilir o hadi inşallah

Sengelencim hadi gözün aydın :KK49:
çok çabuk büyücek annesi 2 hafta sonra kendisi,bikaç hafta sonra da pıtpıtları gelir :KK1:
8 ay sonra da kendi gelir :KK16:

Günaydın canım,bu ay kırmızılar gelmiş hayırlısı neyse o olsun.
Ama kasımda senin de müjdeni alırız inşallah kuzum :KK16:

ben zaten hayırlsıı ne zmansa öle olsun dıe dua edıyorum canımmm hayrılsııı tabıkı herzamnn gec olsun güç olmasınnn acelemiz yok bizimmm tabıkı hemncecık olsa cok sveınırz ama dedıgım gıbı önce hayırlısıı
kızlar ben bu ay soğan kürü yapıcamm çok faydalıymışşş :)

Günaydın arkadaşlar, yeni bir gün daha başladı... kırmızılar hala gelmedi ama umutlanmamaya çalışıyorum...
Eğer 24 Eylüle kadar gelmezse test yaptıracağım.
Enterasan olan dün gece rüyamda doktorumu aradım hala adet olmadığımı ve sıkıntılarımı anlattım bana oğlunun adını ne koyacaksın diye sordu :) oğlan olacağını nerden biliyorsunuz dedim burdan gözüküyor dedi :)
Eğer bu ayda kırmızılar gelirse bende önce incir ve havuç kürü denemeyi düşünüyorum, bu arada artık şirkette adaçayı içiyorum akşamlarıda 1-2 adet karanfil yutuyorum sanırım bunlar doğurganlık şansını arttırıyormuş ...
Baktık bir işe yaramıyor soğan kürünüde deneriz...:) İlaç kullanmadan bu tip bitkisel kürleri denemek istiyorum...

Günaydın arkadaşlar, yeni bir gün daha başladı... kırmızılar hala gelmedi ama umutlanmamaya çalışıyorum...
Eğer 24 Eylüle kadar gelmezse test yaptıracağım.
Enterasan olan dün gece rüyamda doktorumu aradım hala adet olmadığımı ve sıkıntılarımı anlattım bana oğlunun adını ne koyacaksın diye sordu :) oğlan olacağını nerden biliyorsunuz dedim burdan gözüküyor dedi :)
Eğer bu ayda kırmızılar gelirse bende önce incir ve havuç kürü denemeyi düşünüyorum, bu arada artık şirkette adaçayı içiyorum akşamlarıda 1-2 adet karanfil yutuyorum sanırım bunlar doğurganlık şansını arttırıyormuş ...
Baktık bir işe yaramıyor soğan kürünüde deneriz...:) İlaç kullanmadan bu tip bitkisel kürleri denemek istiyorum...

arkadasım tam bılmıyorum ama okudugum kadarıyla i. sraçoğlunun sıtesındee öncelıkle 2kür yanı 2ay sogan kürünün ardından incir kürü dha faydalıymıs çünkü soğan kürü kisti iltihabı temizliyoo ve rahmı geblıge hazırlıyomusss ve 2kur sogan kurunu uguladıktan sonr aıncır kürü daha faydalı oluyomuss havuc kurudee erekler için cok iyimiş spermlerın harektlılıgını saglıomus dün butun gunum bunalrı arstırmakla gectı bende sneın gıbı dusunuyorum cunku once bıtkısel seyler sonra ilaçç inşş bunların hiç birine gerek kalmdannn bebegın gelırrrr ama olmazsadaaa ben bole yapmanı tavsıye ederım tabıkı yınede sen bılrısın:KK16:

bu arda keepr senın bat ne gectımı yoksa ve sen hla beklıomusn test yapmak içinnn :KK4:

arkadasım tam bılmıyorum ama okudugum kadarıyla i. sraçoğlunun sıtesındee öncelıkle 2kür yanı 2ay sogan kürünün ardından incir kürü dha faydalıymıs çünkü soğan kürü kisti iltihabı temizliyoo ve rahmı geblıge hazırlıyomusss ve 2kur sogan kurunu uguladıktan sonr aıncır kürü daha faydalı oluyomuss havuc kurudee erekler için cok iyimiş spermlerın harektlılıgını saglıomus dün butun gunum bunalrı arstırmakla gectı bende sneın gıbı dusunuyorum cunku once bıtkısel seyler sonra ilaçç inşş bunların hiç birine gerek kalmdannn bebegın gelırrrr ama olmazsadaaa ben bole yapmanı tavsıye ederım tabıkı yınede sen bılrısın:KK16:

Eglenceli uyardığın için teşekkür ederim, bu durumda 2 kez soğan kürü uygularım önce sonrasında incir kürüne başlarım , ben nerede okudum hatırmalıyorum ama sadece incir kürü uygulamayın diyordu, incir yumurtaların gelişmesine havuç ise çatlamalarına destek sağlıyormuş gibi okuduğumu hatırlıyorum ama bende bugün biraz daha detaylı araştırırım.

B

Eglenceli uyardığın için teşekkür ederim, bu durumda 2 kez soğan kürü uygularım önce sonrasında incir kürüne başlarım , ben nerede okudum hatırmalıyorum ama sadece incir kürü uygulamayın diyordu, incir yumurtaların gelişmesine havuç ise çatlamalarına destek sağlıyormuş gibi okuduğumu hatırlıyorum ama bende bugün biraz daha detaylı araştırırım.

B

arstır arastır evet incir kürü yumurtlarım iyi gelişmesinii ve catlamsına yardımcı oluyomussss benım hı cbılgım yoktuu dun hem kkdan hemde netten araştırdımm ustte yadıklarımı buldumm yalnız kurlerın hepsının uygulama zamnı var bunlarda bak ıstersen senın buldugun farklı bıseyler olursa aydınlatt benıde lutfennn zamnlar konsuunda bulmazsan ben yıne solerım sanaaaa:KK9:

bu arda keepr senın bat ne gectımı yoksa ve sen hla beklıomusn test yapmak içinnn :KK4:

Ben 26 ile 28 günde bir adet görüyorum, 26 güne göre 2 gün geçikti, 28 güne göre bugün olmam lazım, ama benim sıkıtım şu, geçen ay adet dönemimde iş için yurt dışında fuardaydım ve inanılaz bir kas ağrısı çektiğim için kas gevşetici aldım ve normalde 3-4 gün süren adetim aralıklarla 5-6 gün sürdü o yüzden bu ay için biraz temkinliyim, 24 Ekime kadar test yapmamaya kararlıyım :)

Adet belirtilerin geçtiğimiz hafta başladı gögüs şişmesi, kasık ağrısı, hafif hafif ara ara bel ağrısı... midem yanıyor birde ( genelde bu durumu yaşamam ama yediklerimde yapıyor olabilir) Gerçi gögüslerim bugün geçen hafta ki kadar ağrı yapmıyor.

Birde ben adetimle birlikte 14. gün doktora gittim yumurta görmedi o yüzdende hamile olmadığımı düşünüyorum :KK43:

Ben 26 ile 28 günde bir adet görüyorum, 26 güne göre 2 gün geçikti, 28 güne göre bugün olmam lazım, ama benim sıkıtım şu, geçen ay adet dönemimde iş için yurt dışında fuardaydım ve inanılaz bir kas ağrısı çektiğim için kas gevşetici aldım ve normalde 3-4 gün süren adetim aralıklarla 5-6 gün sürdü o yüzden bu ay için biraz temkinliyim, 24 Ekime kadar test yapmamaya kararlıyım :)

Adet belirtilerin geçtiğimiz hafta başladı gögüs şişmesi, kasık ağrısı, hafif hafif ara ara bel ağrısı... midem yanıyor birde ( genelde bu durumu yaşamam ama yediklerimde yapıyor olabilir) Gerçi gögüslerim bugün geçen hafta ki kadar ağrı yapmıyor.

Birde ben adetimle birlikte 14. gün doktora gittim yumurta görmedi o yüzdende hamile olmadığımı düşünüyorum :KK43:

anladım cnaımm inşşşş hamilesındırdeee kürlerle ugrasmadan gelrı bbegınnnn allhın işi hiç belli olmaz canımm kırmızıları gormeden umudunu kaybetme derım benn:)

Merhaba arkadaşlar... Ben de ortalama 27 güne bir adet oluyorum özellikle yumurtlama günü ve sonraki günlerde çalışma yapıyoruz :) Ama 3 aydır gelen giden yok. O yüzden yumurtlama gününü tam taspit etmek için ovulasyon kiti aldım netten dün elime geçti. Sanırım 11. günden sonra teste başlıyormuşum. Testi yapan arkadaşlar nasıl yapıyorsunuz kaç saat önceden yemeyi içmeyi kesiyorsunuz. Su içilebilir değil mi? Isı takibini de denedim ben ama yataktan kalkmadan önce koltukaltından ölçtüm bi işe yaramadı dil altı ölçmek gerekiyormuş. Bi de bazen yorgansız uyanıyor insan üşüyerek bazen sıcaktan bunalmış vs... vücut sıcaklığını sabah yataktan kalkmadan ölçmek saçma bence....

X