"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

canım benim çok uykulu olmam hamile olduğumu öğrendikten 1 hafta sonra yani battan yaklaşık 10 gün sonra başlamıştı.. kendini dinleyip yıpratma.. zamana bırak canım kafanı başka şeylerle meşgul et seni çok iyi anlıyorum ama kendini dinleyerek zaman çok zor geçiyor.. unutmaya çalış

yok cnm biliyorum, kendimi dinlemekten ziyade..
geçen ay benim tutmustu, da belirtiler erken baslamıstı bende, o zamanda batıma yakın bi zamanda belirtiler baslamıstı.
çok uyku,
sık idrara çıkma
dudak etrafı kuruluğu..
batmalar fln
ve simdide öle de, hani batıma yaklastığım için, kaç gün içinde olmustu die tam hatırlamaya çalısıyorumda, o yüzden sordum:)

slm adetime 25 i dayanamayıp 2 gün önce test aldım ve ikinci çizgi çok silik çıkmıştı. inanmadım belim, karnım çok ağrıyo hasta olacakmışım gibi dayanamadım bugun yine test aldım bunda daha net çıktı çizgi. Bende hamileyim galiba ikisininde yalnış çıkma olasılığı varmıdır bilmiyorum. Pazartesi kan tahlili yaptıracağım daha net sonuç alırım hayırlısı artık yüce rabbim gönülden isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu gerçekten isteyen herkeze evlat nasıp etsin inşallah...

şekerim hayırlı olsun bende 2 kez test yaptım ilki bata 5gün kala 2 farklı marka aldım çünki testlerin duyarlılıkları farklı birinde hayalet gibi çıktı diğeri koyu çıktı aynı anda yaptım aynı idrarla bat günü yine yaptım hayalet gibi olan daha belliydi diğeride evet ben kesinlikle burdayım diyodu :KK9: çok şükür

Kızlar 2.kez anne olmak istiyorum ve 4 aydır hamile kalmayı bekliyorum adetim 1 gün gecikti. Ben de bugün eczaneden gebelik testi aldım. ve 2.çizgi silik çıktı. ilk hamileliğimde de silikti. İnşallah hamileyimdir

şekerim hayırlı olsun bende 2 kez test yaptım ilki bata 5gün kala 2 farklı marka aldım çünki testlerin duyarlılıkları farklı birinde hayalet gibi çıktı diğeri koyu çıktı aynı anda yaptım aynı idrarla bat günü yine yaptım hayalet gibi olan daha belliydi diğeride evet ben kesinlikle burdayım diyodu :KK9: çok şükür

tşkr ederim canım allahım sağ salım kucağımıza almayı nasip eder inşallah....

arkadaşlar benım bat geçtı bel ağrıı var 2 gundur hafıf testlerde 2. çizgi çok silik bu bel ağrısı hamılelıgın ılk gunlerınde olur mu bılen var mı

kizlarrrrrr heyecanim dorukta suan. son 1 gun kaldi bata ve nasil gececegini bilmiyorum.kocisim pazar sabahi olmazsa test yapariz dedi ama pazara da cok var ya.yarin ilk is test alip yapmak benim icin dua edin lutfen.

kizlarrrrrr heyecanim dorukta suan. son 1 gun kaldi bata ve nasil gececegini bilmiyorum.kocisim pazar sabahi olmazsa test yapariz dedi ama pazara da cok var ya.yarin ilk is test alip yapmak benim icin dua edin lutfen.

:KK16:
haberlerini bekliyoruzzzz...

bu arada biz bugün keseyi gördüm, ikiz olacakmış arkadaşlar, şokumu henüz atlattım:KK4:

geçen aydan itibaren artık bebek zamanı geldi dedik ve bu ay adet görmedim 3 gün önce evde test yaptım ,ertesi gün kan testleri veeee hamileyimmmmmmmmmmmmmmm :) inşallah 26 temmuz 2013 olarak görünüyor doğum tarihi. Allah herkese istediği anda nasip etsin inşallah bebeğini......

Hayırlı olsun arkadaşım.Ne mutlu size ki hiç uğraşmadan bebiş gelmiş.Hayırlısıyla kucağınıza almanızı dilerim.

slm adetime 25 i dayanamayıp 2 gün önce test aldım ve ikinci çizgi çok silik çıkmıştı. inanmadım belim, karnım çok ağrıyo hasta olacakmışım gibi dayanamadım bugun yine test aldım bunda daha net çıktı çizgi. Bende hamileyim galiba ikisininde yalnış çıkma olasılığı varmıdır bilmiyorum. Pazartesi kan tahlili yaptıracağım daha net sonuç alırım hayırlısı artık yüce rabbim gönülden isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu gerçekten isteyen herkeze evlat nasıp etsin inşallah...

Neredeyse hepimizin macerası bu silik çizgilerle başladı arkadaşım. Bebişe hazır ol:)

Şükürler olsun ki bebiş duruyor arkadaşlar.Birde minicik kalbi varmışta Ramazan davulu gibi gümbede güm güm diye atarmış. Cnm yavruşum:)

Şükürler olsun ki bebiş duruyor arkadaşlar.Birde minicik kalbi varmışta Ramazan davulu gibi gümbede güm güm diye atarmış. Cnm yavruşum:)

ayy canımm benim.. ne güzel için rahatlamıştır senin..darısı bize inşallah biz de duyarız kalp atışlarını yavrularımızın....dua et bizim için olurmu

Son düzenleme:

bu arada biz bugün keseyi gördüm, ikiz olacakmış arkadaşlar, şokumu henüz atlattım:KK4:

maşallah keseyi erken görmüşsünüz ne güzell:))) kalp atışlarını da yakında duyarsınız inşallah biz de duyarız:)))

kesede mi belli oluyor ikiz olduğu? beni de annem rüyasında üçüz doğurduğumu görmüş ödüm kopuyordu üçüz olur diye ama kese bir tane görünüyor .. hayırlısıyla Rabbim tek tek versin inşallahh ikiz neyse de üçüz çok zor yav :KK70: anneme dedim öldürecen mi anne beni dedim:KK70:

bat tarihinden önce,. dudak ve çevresinin kuruluğu, çevresinin soyulma gibi, neye işarettir bileniniz var mı acaba ?

en kisa zamanda haberlerim sizinle olacak insallah :KK16: hayirli olsun bebislerin canim.
herkesin basina gelecek bir durum degil seninki kiymetini bil.dualarim seninle. :KK16:

kızlaaaaaar adetim 3 gün geçti çok seviniyordum ama malesef bu sabah adet oldum. ağlmaktan gözlerim şişti. rabbim inş ısteyen herkeze bebiş verır biran önce. çok buyuk uzuntu ve hayal kırıklığı içindeyim. birbirimize dua edelim:KK43:

kızlaaaaaar adetim 3 gün geçti çok seviniyordum ama malesef bu sabah adet oldum. ağlmaktan gözlerim şişti. rabbim inş ısteyen herkeze bebiş verır biran önce. çok buyuk uzuntu ve hayal kırıklığı içindeyim. birbirimize dua edelim:KK43:

canım az önce bir arkadaşın kesesinde embriyo olmadığı için keseyi almak zorunda kalmışlar az önce öğrendim yemin ederim ağlıcam şidmi hüngür hüngür o kız ne yapsın sen bu kadar yıkılıyorsun...... Rabbim kimseye yaşatmasın kimseye :KK43: isteyen herkese versin........ çok zorr çookk

X