"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

canim, cok uzgunum senin icin.umarim hersey en kisa zamanda diledigin gibi olur,allah sana saglikli,uzun omurlu,mutlu ve guzel bir bebek verir.ve tabii ki banada ve tum isteyenlere de :) yilmak yol yola devam

canım hayat hikayen beni çok etkiledi :KK5:umudunu asla yitirme, şu hayatta neler neler duyuyoruz,
bir mucize de sizin hayatınıza neden dokunmasın ki
dualarım seninle allaha emanet ol.

hatirlattigim icin ozur canim annen icin uzuldum basin sagolsun guzelim birde tibete gitmeyi denesenize imkaniniz varsa hamile kalmak isteyenlerede bakiyorlar diye duydum insallah bu ay guzel haberini aliriz gerek almaz ama aklinda olsun

hamile kalmak isteyenler neden tibet'e gidiyorlarmış ki ?

hamile kalmak isteyenler neden tibet'e gidiyorlarmış ki ?

sadece hamile olmak icin degil kanser hastalarida gidiyor ama turkiyede pek bilinmeyen bisey orda tum hastaliklaarin tedavisi var bitkisel ilaclarla tedavi uyguluyorlar ve sonuc mukemmel oluyor ornegin benim arkadasimin annesine 3 aylik omrun kaldi dedi doktorlar butun doktorlar ayni seyi soyledi cigeri bitmis durumdaydi,arkadasim annesini tibete goturdu ordaki doktorlarin verdigi bitkisel ilaclari kullandi 2 ay sonra burda tekrar film falan baktilar kontrol ettiler cigerler tertemiz hic bisey yok suan cok iyi durumda bende sormustum arkadasima hamile kalmak isteyen gidiyormu diye giden varmis bende oyle ogrendim zaten tibbi cihaz diye bisey yok adamlar nabzina bakiyor ve butun hastaliklarini tek tek soyluyor inanilmaz ama gercek dr ismini burdan versem olurmu acep ayy cok uzun yazdim galiba :)

geçen aydan itibaren artık bebek zamanı geldi dedik ve bu ay adet görmedim 3 gün önce evde test yaptım ,ertesi gün kan testleri veeee hamileyimmmmmmmmmmmmmmm :) inşallah 26 temmuz 2013 olarak görünüyor doğum tarihi. Allah herkese istediği anda nasip etsin inşallah bebeğini......

geçen aydan itibaren artık bebek zamanı geldi dedik ve bu ay adet görmedim 3 gün önce evde test yaptım ,ertesi gün kan testleri veeee hamileyimmmmmmmmmmmmmmm :) inşallah 26 temmuz 2013 olarak görünüyor doğum tarihi. Allah herkese istediği anda nasip etsin inşallah bebeğini......

ne kadar mutlusundur kimbilir .. Rabbim sağ sağlim kucağınada almayı nasip eder insaAllah...
Allah'ımmm beni de gör yarabbimmm :KK14:

GEBE olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.. sağlıklık hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim.. Ben de 3ay aradan sonra aralık ayında denemelere başlıycam doktorum izin verdi. Kasımda tutturamayanları Aralık topiğinde yanımda görmek isterim.. :KK49:

GEBE olan tüm arkadaşları tebrik ediyorum.. sağlıklık hamilelik dönemi geçirmenizi dilerim.. Ben de 3ay aradan sonra aralık ayında denemelere başlıycam doktorum izin verdi. Kasımda tutturamayanları Aralık topiğinde yanımda görmek isterim.. :KK49:

aralık topiği açıldı mı ben göremedim?

kızlar ya bu gün adet olmam lazım geçen ay 23 nde oldm 30 gunde bır oluyorum ama su an daha olmadım tabı bu gece olmazsam:KK43: ya adet olacak gıbı kasıklarıma bı sızı gelıp gecıyor. test yaptım ama 2. çizgi görülemeyecek kadar silik belki de ben psıkolojık goruyorumdur. bı de akıntım var adet oldum sanıp bakıyorum akıntı gelıp duruyo. boyle mı oluy hamılelık yaa boyle bısey yasayan var mı nolur cevap yazın testte cıkmadıgına gore hamıle degılmıyım yoksa:KK43: olsa cıkması lazımdı bu gun dıye dusunuyorum.
ve bu sabah hüzünlü sabaha uyandım ben :KK43: kaç gündür geciktikce bir heves bir mutluluk ama bu sabah ağladım ağlayacaktım nerdeyse :KK43: kaldı aralıka inşallah :)

İnşallah senin ki gelmez ve tutar canım.gelir bebeğin bu ay .allah yardımcımız olsun :)

hayırlı olsun çok sevindim sizin adınıza. Darısı başımıza inşallah en kısa zamanda :)

selam kızlar günayldın nasılsınızı, ben pek iyi değilim simdi :KK50:

ya hamile bayanların fikrini almak istiyorum..
dün aksam bir konuya aşırı tepki verdim..sinirlendim bağırdım haklı olduğum için.. ve mideme ağrı vurdu.. arada bir vuruyor halen..göğüsüme bi ağrı saplandı o anda sinirli konusurken ve midemin ağrısınla yattımm gece zor bi hal.. okuya okuya.. Allahım sen koru diye diye..
hani diyorum ki. haftaya bat tarihim 27 si ya, hani varsa birsey olmaz dimi, smdi korkuyorum, simdiden birsey olur diye, nolur bisiy diyin, batmalarım vardı sanki simdi yok gibi.. stres ten gider mi yaa, dün geceden beri çok dua ettimm.. insallah gitmez diye.. :KK50::KK50::KK50::KK14:

Gunaydin Kizlar,

Ilk once yeni taze hamislerimize masallah diyorum :nazar: Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin.
Bir haftadir filan pek giremiyorum vaktim olmuyor, hele sukur sinavlarim bitti ve ben yine aranizdayim :KK9:
Son adet tarihimden beri bugun 62. gunum, gecen hafta sali gunu tahlil yaptirmistim negatif cikti ama 2-5 araliginda onun icin doktorum 2 hafta bekliyelim ve tekrarliyalim dedi :KK37:
Ona gore ben buyuk bir ihtimalle hamileyim ama ben gercektende hissetmiyorum, kist filan oldugunu sanmiyor cunku daha 2 ay once ultrasona girmistim ve hersey temiz cikti. Hormonlar ve beta hcg icin haftaya tekrar tahlil olucam ve ona gore bir cozum yolu bulucaz.
Arada agri giriyor kasiklarima, benim gibi inat bir insandan anca inatci yumurta ve bebek beklenir :KK1:
Dua ediyorum Allah'a hayirlisi olsun eger hamile degilsem bir an once adetim gelsin diye :KK43:
Ruyamda aksam kan tahlilim pozitif cikmisti sonra agac meyve filan gordum artik ben iyice siyirmaya basladim galiba.. Allah bizlere sabir versin insallah kizlarr

selam kızlar günayldın nasılsınızı, ben pek iyi değilim simdi :KK50:

ya hamile bayanların fikrini almak istiyorum..
dün aksam bir konuya aşırı tepki verdim..sinirlendim bağırdım haklı olduğum için.. ve mideme ağrı vurdu.. arada bir vuruyor halen..göğüsüme bi ağrı saplandı o anda sinirli konusurken ve midemin ağrısınla yattımm gece zor bi hal.. okuya okuya.. Allahım sen koru diye diye..
hani diyorum ki. haftaya bat tarihim 27 si ya, hani varsa birsey olmaz dimi, smdi korkuyorum, simdiden birsey olur diye, nolur bisiy diyin, batmalarım vardı sanki simdi yok gibi.. stres ten gider mi yaa, dün geceden beri çok dua ettimm.. insallah gitmez diye.. :KK50::KK50::KK50::KK14:

sinir ve stres olmamaya calis canim insallah bisey yoktur canim icin icin dua ediorum senin icin rabbim yardim edecek insallah

arkadaşlar şu mübarek cuma günü yüzüsuyu hürmetine Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin.. hamile olanları tebrik ederim.. hamile olanların da yavrularını korusun rabbim..

kızlar bisey sormak istiyorum .. bat ına bikaç gün kala, hani çok uyumak hamile olabiliceğin anlamında ya.
işte uyku ne zamanda başlıyordu belirti vermeye kaçıncı günde fln :26:

kızlar bisey sormak istiyorum .. bat ına bikaç gün kala, hani çok uyumak hamile olabiliceğin anlamında ya.
işte uyku ne zamanda başlıyordu belirti vermeye kaçıncı günde fln :26:

canım benim çok uykulu olmam hamile olduğumu öğrendikten 1 hafta sonra yani battan yaklaşık 10 gün sonra başlamıştı.. kendini dinleyip yıpratma.. zamana bırak canım kafanı başka şeylerle meşgul et seni çok iyi anlıyorum ama kendini dinleyerek zaman çok zor geçiyor.. unutmaya çalış

slm adetime 25 i dayanamayıp 2 gün önce test aldım ve ikinci çizgi çok silik çıkmıştı. inanmadım belim, karnım çok ağrıyo hasta olacakmışım gibi dayanamadım bugun yine test aldım bunda daha net çıktı çizgi. Bende hamileyim galiba ikisininde yalnış çıkma olasılığı varmıdır bilmiyorum. Pazartesi kan tahlili yaptıracağım daha net sonuç alırım hayırlısı artık yüce rabbim gönülden isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu gerçekten isteyen herkeze evlat nasıp etsin inşallah...

slm adetime 25 i dayanamayıp 2 gün önce test aldım ve ikinci çizgi çok silik çıkmıştı. inanmadım belim, karnım çok ağrıyo hasta olacakmışım gibi dayanamadım bugun yine test aldım bunda daha net çıktı çizgi. Bende hamileyim galiba ikisininde yalnış çıkma olasılığı varmıdır bilmiyorum. Pazartesi kan tahlili yaptıracağım daha net sonuç alırım hayırlısı artık yüce rabbim gönülden isteyen herkeze tattırsın bu duyguyu gerçekten isteyen herkeze evlat nasıp etsin inşallah...

hayırlı olsun canım, doktora aynı soruyu sordum %98 doğru sonuçtur yanlış çıkma olasılığı %2 demişti :) hayırlı olsun :)) Alah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

X