"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

merhaba arkadaşlar,
ben 3 haftalık hamileyim, benim de şansım Kasım olduğu için sizlere yazmak istedim,
inşallah hepiniz bu duyguyu yaşarsınız, tarifsiz bir duygu,
size tavsiyem daima umutlu ve mutlu olmanızdır ve inanmanızdır :KK24:

bana sormak istediğiniz birşey olursa yazın arkadaşlarım, gözünüzde büyütülecek ve kendinizi üzecek kadar zor veya imkansız değil, isteyin yeter, tüm kapılar açılıyor.. :nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsn.

Buarada Allah'ın izniyle aynı gün bebişlerimize kovuşacağız.:emir_bebek:

merhaba arkadaşlar,
ben 3 haftalık hamileyim, benim de şansım Kasım olduğu için sizlere yazmak istedim,
inşallah hepiniz bu duyguyu yaşarsınız, tarifsiz bir duygu,
size tavsiyem daima umutlu ve mutlu olmanızdır ve inanmanızdır :KK24:

bana sormak istediğiniz birşey olursa yazın arkadaşlarım, gözünüzde büyütülecek ve kendinizi üzecek kadar zor veya imkansız değil, isteyin yeter, tüm kapılar açılıyor.. :nazar:
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsn.

Buarada Allah'ın izniyle aynı gün bebişlerimize kovuşacağız.:emir_bebek:

yeni hamislerimiz varmis tebrik ediyorum kizlarrrr rabbim hepimize saglikli guzel bir hamilelik donemi yasatsin bebislerimizi hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin insallah..

günaydın herkese ben anne adayı değilim artık düşük yaptım uzun zaman uğramam buralara kendinize iyi bakın

canım adetin 2.günü mü 3. günü mü başlıyorsun bal çörekotu yemeye 10.güne kadardı sanırım.. bal çörekotuyla asiselcan diye bir arkadaş var sanırım o hamile kalmıştı.. bi dene onu..

canım yakın zamanda kan testi yaptırdın mı? değerlerin nasıldı? bir de sat ne zamandı benim 11 ekimdi.. biz de cuma günü kese görmeye gideceğiz kalp atışı duyulurmu bilmiyorum ama normalde kalp atışı 22 gün sonra başlıyormuş yani 1-2 kasım gibi başlamış olması lazımdı Allah nasip ederse tabi .... inşallah bir aksilik olmaz sağ salim yavrularımıza kavuşuruz... benim kasıklarım bugün biraz ağrıdı.. bulantım yok iştahım çok açık :) inş sonuna kdr böyle gider :)

kolaymış canım hemen bgn yapmaya başlarım bende teşekkürler, asiselcandan da duymuştum ama ayrıntı sormak hiç aklıma gelmemişti teşekkürler :)

lütfen beni de ekleyin sat 30 kasım. daha önce de yazmıştım ama eklenmemiş galiba. bana da uğurlu gelir inşallah...

eğer herhangi bir sorun yoksa normal şartlarda dün,bugün veya yarın adet olmam lazım. Şu ana kadar olmadım ama sanki belirtiler başladı gibi :KK43: dua edin hanımlar ben de bu ay anne adayı olabileyim

eğer herhangi bir sorun yoksa normal şartlarda dün,bugün veya yarın adet olmam lazım. Şu ana kadar olmadım ama sanki belirtiler başladı gibi :KK43: dua edin hanımlar ben de bu ay anne adayı olabileyim

ayy hadii inşşallahhhh :KK16: Rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin cnmm :KK16:
Allahım ins bu ay bizlerinde yüzün güldürür... :KK25:

ayrıca hamis arkadaslar nolur dua edin.. sizlerin duası kabul olunur, iki canlısınız...
ben yıllardır uğrasıyorum bir melek uğruna yapmadığımız kalmadı.. Allahım bu ay nasip eder ins. da yüzümüz güler artıkk :'(((

haftaya 27 kasım bat tarihim.. listeye ekleniyorsa, benide ekleyin ..
herkese Rabbim bu duyguyu yaşatır insallah...kimsenn kucağını bos bırakmasın .. aminn.. :nazar:

Son düzenleme:
ayy hadii inşşallahhhh :KK16: Rabbim güzel sonuçlar almayı nasip etsin cnmm :KK16:
Allahım ins bu ay bizlerinde yüzün güldürür... :KK25:

AMİİİNNN AMİNNNN :) resmen paranoyaklık başladı. sabahtan beri şirkette iş yapmak yerine burda hamilelikle ilgili ne kadar konu varsa baştan sona okuyorum. kafayı yemek üzereyim sanırım :KK43:

AMİİİNNN AMİNNNN :) resmen paranoyaklık başladı. sabahtan beri şirkette iş yapmak yerine burda hamilelikle ilgili ne kadar konu varsa baştan sona okuyorum. kafayı yemek üzereyim sanırım :KK43:

bnde sabah bi oturdum öğle oldu halen kalkamadım buradan. ona laf yetistir, buna laf yetistir.. ama dün çok çalıstım aksam belim ağrımıs ve yorgun hissediyordum kendimi.. bgün biraz keyf yapim dedim :)) ama keyfin ucu biraz kaçtı sanırım , bulamıyorum :KK52:
e ben olmasam kim yapıcak bunları dimi ama :KK1::KK1:
hakkımızda hayırlısınla verir ins Rabbim. umutlarınmız tükenmeden.., sabrını vere vere ..inşallahh..

bnde sabah bi oturdum öğle oldu halen kalkamadım buradan. ona laf yetistir, buna laf yetistir.. ama dün çok çalıstım aksam belim ağrımıs ve yorgun hissediyordum kendimi.. bgün biraz keyf yapim dedim :)) ama keyfin ucu biraz kaçtı sanırım , bulamıyorum :KK52:
e ben olmasam kim yapıcak bunları dimi ama :KK1::KK1:
hakkımızda hayırlısınla verir ins Rabbim. umutlarınmız tükenmeden.., sabrını vere vere ..inşallahh..

işten kovulursak olacak bebeklerimizin üstüne atarız suçu :))

arkadaşlar bu soğan kürü nedir??bilen biri anlatablirmi acep??

Merhaba canim, evet ben biliyorum gecen ay uyguladim adet oldum, sonra 2.ci kure gectim ve cok sukur hamileyim.

Ben kesinlikle tafsiye ediyorum sogan kurunu, herkesin yapmasi gereken bir olay, bu sadece hamilelik icin degil, icinde butun iltihaplari sokuyor.

Ben simdi hamileligimin sogan kuruyle oldugunu dusunmekteyim, Rabbim istemezse vermez ama buda bir vesile oldu diye dusunmekteyim.

Sogan kuru;

Adetin 7. gunu baslanir. Sabah ac karna 1 orta boy sogani ( beyaz sogan, koy sogani olmaz) 4e boluyoruz. Kaynamis suda 5 dakka kaynatip kapatiyoruz.

IlIyinca 1 bardak iciyoruz, Aksamda yatmadan once uyguladim bunu. Her defasinda taze olarak hazirlamaniz gerek.

15 gun boyunca devam ediyoruz bu kure zaten yumurtlama tarihlerine denk geliyor. Bu 1.ci kur.

Egerki adet olduysak o ay 2. kure basliyoruz,

Bunuda adetimize 10 gun kala yine sabah aksam hazirlayip iciyoruz. Erinmeyin hanimlar hic bisey kaybetmezsiniz. Bende daha once hic icmis degildim bunu

sogan suyu ilidiginda burnumu kapatip su icer gibi iciyordum, hic kokusunu falan hissetmedim burnumu kapatip icince ilik su icer gibiydim.

lutfen bunu yapin arkadaslar Allahtan umit kesilmez

veee kasımda da mrvb kırmızı kartı yer, nazın uğurlu topiği bile bana uğur getirmedi sonum kötü valla :KK43:(

cnm bnmm yaa sen öle dersen ben ne yapayım :)) 1 yıl oldu :)) herkes nazın uğurlu topiği diye hamiş kaldı :)) rabbim sağ salim kucklrna almayı nasip etsin :))

6 aydr bnm topklermle herks müjde verdi :)) bn daha sıradym...sabırlı ol kısmet gelecği vakti saat var bebişinin onu beklyrdm cnmm bnmm

rabbim isteyn herkese versin....bn yoğun çalşdğm içn girmyrm :KK43:(

cnm bnmm yaa sen öle dersen ben ne yapayım :)) 1 yıl oldu :)) herkes nazın uğurlu topiği diye hamiş kaldı :)) rabbim sağ salim kucklrna almayı nasip etsin :))

6 aydr bnm topklermle herks müjde verdi :)) bn daha sıradym...sabırlı ol kısmet gelecği vakti saat var bebişinin onu beklyrdm cnmm bnmm

nazcım allah sana galiba ikiz vericek :) 1 yılın acısı çıkacak inşallah

başkalarına verdiğin uğur sana da banada değecek inşallah minik nazın uğuru bu :))) aralıkta da topic aç bari ama ilk ben yazıyım olur mu? arkadaşlar yanlış anlamayın bencillik değilde benim denemediğim bir bu kaldı o bakımdan yani:))))

kolaymış canım hemen bgn yapmaya başlarım bende teşekkürler, asiselcandan da duymuştum ama ayrıntı sormak hiç aklıma gelmemişti teşekkürler :)

canım sen çörekotu bal tarçın bunu nasıl uyguladın beni bir aydınlatır mısın. Nette bulduğum bu şekilde
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Kaynak: Hamilelikte Çörek Otu - Çörek Otu
Sadece kaynak gösterilerek kopyalanabilir.

canım sen çörekotu bal tarçın bunu nasıl uyguladın beni bir aydınlatır mısın. Nette bulduğum bu şekilde
12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Kaynak: Hamilelikte Çörek Otu - Çörek Otu
Sadece kaynak gösterilerek kopyalanabilir.

canım aynen onu yaptım normal bal kullandım çörek otunuda öğütmedim çiynedim :KK1: öğütüldüğü zaman içindeki yağlar falanı filanı makinelerde kalıyo en sğlıklısı dişinle ez bece ben öyle yaptım hatta 12 gün bile yemedim daha az yedim :KK1: oldu ama sen 12 gün ye bence 1 tanede kuru incir ye hergün

X