"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

Kızlar burdaki hamile kalan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum,son bir kaç gündür kasıklarımda böyle acayip bir sızı var,sanki yanıyo gibi oluyorlar,hafta sonu belim çok ağrıyordu,hapşururken bile aniden sızı giriyo kasıklarıma,birde ben normalde eli ayağı buz gibi olan biriyimdir ağustosta bile elim ayağım buz gibi olur o kadar yani,ama bu bir kaç gündür maşallah elim ayağım yanıyo hatta eşim bile şaşırdı,hayret sen nasıl bu kadar sıcaksın diye,böyle bir beirti olur mu ki,galiba ben yine kendi kendime kuruyorum :KK31:

şekerim olabilir ya bat nezaman dı senin

Kızlar Gunaydııın:)
Benım BAT bugundu..Ama bu saat oldu hala kırmızıları gormedım...Mıde bulantılarım devam edıyor..Akıntılarım artısını hıc bozmadı..Ama kasık agrılarım artık gecelerı oluyor,belım agrımaya basladı..
Bugun mıde bulantıma dayanamadım,cıkartayım dedım olmadı...Esımı cagırdım..Ben bugune ıse gıdemedımde..Doktora gıdelım dıye..Sonra vazgectım..Sabah test yaptım ama burdakı testler cok adı yaaaa...ancak adet 4-5 gun gecınce cıkıyor..
Ay ne yapacagımı sasırdım yaaa :KK43: offf offf

güzel haberler verirsin bnm 1 haftadır gecikti adetim gelen giden yok sadece ara ara 1-2 damla pembemsi akıntı oldu sıkıldım bende

güzel haberler verirsin bnm 1 haftadır gecikti adetim gelen giden yok sadece ara ara 1-2 damla pembemsi akıntı oldu sıkıldım bende

Insallah sende guzel bır haber verırsın..Belkı yerlesme kanamasıdır sendekı..Bır sonuca varamamk gercekten can sıkıcı..Hanı bılsek ne oldugunu..Daha rahat ederızde..ah su belırsızlık...

21 Kasım canım :KK31: sende oldumu böyle şeyler?

aynen canım 10 gün kala başladı hafif fafif bende hapşururken oyle olmuştu son 1 hafta kalada iyice arttı benim bat bündü 5 gün öncesinde yaptım çıkmıştı sende bi öyle dene 5 gün kala yap bakalım bi test inşallah vardır güzelim yumurtlamadan sonrada göğsümde ağrı şişlik oldu hiç geçmedi

merhaba kızlar benim beklemediğim adetim 1 gün önce geldi test bile yapamadım :KK50: aralığa kaldım artık bu ay alıcam ovulasyon testi çok gıcık oldum dün öğleden sonra başdönmesi başlamıştı çok umutlanmıştım ama alakası yokmuş:KK50:

Kızlar burdaki hamile kalan arkadaşlara bir şey sormak istiyorum,son bir kaç gündür kasıklarımda böyle acayip bir sızı var,sanki yanıyo gibi oluyorlar,hafta sonu belim çok ağrıyordu,hapşururken bile aniden sızı giriyo kasıklarıma,birde ben normalde eli ayağı buz gibi olan biriyimdir ağustosta bile elim ayağım buz gibi olur o kadar yani,ama bu bir kaç gündür maşallah elim ayağım yanıyo hatta eşim bile şaşırdı,hayret sen nasıl bu kadar sıcaksın diye,böyle bir beirti olur mu ki,galiba ben yine kendi kendime kuruyorum :KK31:

canım ateş kontrolü ile gebeliğini tahmin edenler var bildiğim kadarıyla ateşin düşmemesi iyi işaret :)

sağol bebişim seni bekliyorum en kısa zamanda hayırlı haberini :KK31:

İnşaAllah canımda bu ay hiç bir beklentim yok yumurtlama günümde şehir dışındayım adetten 5-6 gün önce döncem yumutlama günlerimi çoktan geçirmiş olacam galiba artık bi dahaki ayı beklemk zorundayım offff offff:KK31:

aynen canım 10 gün kala başladı hafif fafif bende hapşururken oyle olmuştu son 1 hafta kalada iyice arttı benim bat bündü 5 gün öncesinde yaptım çıkmıştı sende bi öyle dene 5 gün kala yap bakalım bi test inşallah vardır güzelim yumurtlamadan sonrada göğsümde ağrı şişlik oldu hiç geçmedi

Tamam canım yaparım olmazsa,cumartesi akşamı bir rüya gördüm üzerimde beyaz bir badi var hamileymişim karnımda azcık şişmiş böyle ben bile şaşırıyorum adet günü geçmeden nasıl kaldım acaba diye :KK1: hayır olsun bakalım.
Göğüslerim dokununca acıyo canım,dua et benim için..

kızlar benim de maşşallha adetim şakır şakır oluyo. ben 1,5 aylık evliyim. Benim nedense adet ağrım hep rahmimin sağında olurdu, hiç hayatımda daha rahmimin solunun ağrıdığını hatırlamam. Bu seferki adet başlamadan önce hem sağ, hem sol ağrıdı. Duyduğuma göre kadınlarda rahmin çoğu sağdaymış ve bu yüzden daha çok sağ kısım ağrırmış. Bu sizde de böyle mi yoksa sadece bende mi bu durum?

günaydın kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr benım bat 12 kasımdı sımdlık bısey yok dun kahvaltıdan sonra test yaptım ama negatıftıı cayı cok ıçmiştim bide hiç tutmadan yaptım tetsıı oyuzdenmı bılmıyorum amaa hıcte bısey hıssetmıyorummm aksama dogru bı kasık ve bel agrısı basladı zor uyudum kesın oldum dedım sbah kalkınca ama hala yok umuarımda gelmezzz ben bu ay gec yumurtlamıstımmmm bırdeeee nolcak bılmıyorumm ruylarımda çift çizgileri gormeye basladım pıskolojım bozuldu ıyıcee:KK43::KK43::KK43:
tekrar bi test yapsana canım geç yumurtlmaıştın ondan çıkmamıştır belki bende 2 gün kala ögrendim

Tamam canım yaparım olmazsa,cumartesi akşamı bir rüya gördüm üzerimde beyaz bir badi var hamileymişim karnımda azcık şişmiş böyle ben bile şaşırıyorum adet günü geçmeden nasıl kaldım acaba diye :KK1: hayır olsun bakalım.
Göğüslerim dokununca acıyo canım,dua et benim için..

canım oruyalar hep hayırlı çıkıyo :KK1: :KK1: bende sperm le yumurtanın buluştuğu gece gördüm :KK1: karnımda kıpırdıyodu 8 aylıktı :KK1: rabbim sanada inşallah rahat oldiye müjdelemiştir inşallah gerçek olur bitanem bu arada bende beyaz gömlek giymiştim :KK1: sakın umutsuz olma rüyan sana çok yakında geleceğini söylemiş

yarın için doktordan randevu aldım hergün test yapıyorum ama çizgide koylaşma yok normal mi kızlar:26::18:

birde sürekli şiddetli sancılarım var regl olacakmış gibi normalde de ağrılı olurdu ama ne bileyim sürekli devam etmesi korkutmaya başladı

hamile olan arkadaşları tebrik ediyorum İsteyen herkese Rabbim nasip etsin

canım tahmini doğumun 16 temmuzmuş,SAT tarihin ne zamandı? Benim 8 ekimdi.

canım oruyalar hep hayırlı çıkıyo :KK1: :KK1: bende sperm le yumurtanın buluştuğu gece gördüm :KK1: karnımda kıpırdıyodu 8 aylıktı :KK1: rabbim sanada inşallah rahat oldiye müjdelemiştir inşallah gerçek olur bitanem bu arada bende beyaz gömlek giymiştim :KK1: sakın umutsuz olma rüyan sana çok yakında geleceğini söylemiş

Tüylerim ürperdi inan sağol kuzucum inşaallah güzel haberler veririm :21:

benimde test yapma sayılarım bini aşmıştır.Ben kafaya çok fazla takıyorum galiba o yüzden gecikiyor.İnşallah hayırlısıyla hepimiz bir gün burada gebelik anılarımızıda paylaşırız.İkinci bebeği istiyoruz artık.

X