"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar hamılelerı tebrık ederım darısı basımıza ınş.bnde batı 11 kasım dıye beklıyorum ama bellı olmaz test aldım netten gelınce hala adet olmamışsam yapıcm ınş.kızlar bu testı nasıl uyguluyoruz ılk defa denıycem de

kızlar bat günüm dündü bir gün fazla söylemiştim yine,gelen giden yok ama kesinlikle hamile olduğumu hissetmiyorum,her ay aynı teraneakşama ya da yarına gelir kırmızıcıklar

kimseden cevap gelmedi ben yazayım dedim testin içinde prospektüs oluyo ona göre uygula şimdi üstüne işenenler var damlatılanlar var ama sonuç pozitifse her ikisindede 2 çizgi çıkıyor

kimseden cevap gelmedi ben yazayım dedim testin içinde prospektüs oluyo ona göre uygula şimdi üstüne işenenler var damlatılanlar var ama sonuç pozitifse her ikisindede 2 çizgi çıkıyor

anladım cnm damlalıl varmış içinde damlatılandn o zmn.bu arada yenı hamıle oldugunu öğrenmıssın galıba tebrık edıyorum.tez zamanda kucagına da alırsın ınş.ya cnm belırtıler varmıydı ben aynı adet olucm gıbı hıssedyrm

nasılsınız kılzar epeydir buraya yazamadım yeni hamişler varmış allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip etsin inşallah
ee kızlar neler yapıyosunuz bakalım

4. hafta dolmadan belirti olmaz oda en erken ama tek bişey var regl günlerin sancılı geçmiyorsa anlarsın yumoş gününü biliyomusun eğer o günden beri deligibi kasıkların rahmin ağrıyorsa bunu sana acımasızca bebek yapıyo demektir allah hepinize versin burda olmayan sesini duyuramayan dünyada isteyen nekadar kadın varsa hepçine versin :)))

reglimde 2 gün sancım cok olur.yumoş gunumu hesapladm netten ama ne kadr dogru bılmıyorm 17 ekımde adet olmustum her ay 5 gün erken olurum.yanı öyle aşırı sancım yok sadece adet olckms gıbı huzursuzm

reglimde 2 gün sancım cok olur.yumoş gunumu hesapladm netten ama ne kadr dogru bılmıyorm 17 ekımde adet olmustum her ay 5 gün erken olurum.yanı öyle aşırı sancım yok sadece adet olckms gıbı huzursuzm

hım karışık bende son 17 ekimde olmuştum 26 günde bir oluyo 28 de yada 29 yumurtladım bilemiyomda yani 30 undan beri var bu ağrı ama ben ayda sağdece 10 gün karnım ağrımadan gezdiğim için bebek yapıyo diye düşünmedim

ayyyy ağzın bal yesin canım benim inşallah öledir,
ben asiselcanın yorumunu da merak ediyorum aslında onun gaipten sesleri de var :)))

Kızlar bugün adetimin gecmesinin 3.günü biraz önce idrar testide yaptım negatif... peki neden adet olmjuyorum. kan testimi yaptırsam ? ama idrarda cıkması gerekiyodu silik cizgi bile yoooooooook :I

amin canım hepimize inş. sen doktora falan gittin mi naptın

yok daha gitmedim nezamn gitcemide bilmiyorum temmuz topiğinde soruyom da onlar şimdi namaz derdinde kimse cevap vermiyo bende sizlerden birini bekliyodum kelebek felan nezaman gideyim hakkaten ben erken öğrendim bat yarın mesela 17 ekimde regl oldum

kan testi yaptırdın mı canım kaç çıktı ona göre git bence ben öle yaptım

Kızlar bugün adetimin gecmesinin 3.günü biraz önce idrar testide yaptım negatif... peki neden adet olmjuyorum. kan testimi yaptırsam ? ama idrarda cıkması gerekiyodu silik cizgi bile yoooooooook :I
cnm mrb... kan testi yaptır. idrarda hemen çıkmayabiliyo... bana sağlık ocagında öyle demişlerdi. 1 hafta geçse bile bazen negatif görünebiiliyomuş idrarda...pzts hemen kan testi yaptır hemen......

kan testi yaptırdın mı canım kaç çıktı ona göre git bence ben öle yaptım

hı yani önce kan vercem tamam önümüzdeki hafta içi gideyim çünkü ben en cahilinden önceki hamileliklerimi 1. 6. haftada 2. 5. haftada 3. 7. haftada öğrendimde ben bile bağzen kendime gülüyorum

hı yani önce kan vercem tamam önümüzdeki hafta içi gideyim çünkü ben en cahilinden önceki hamileliklerimi 1. 6. haftada 2. 5. haftada 3. 7. haftada öğrendimde ben bile bağzen kendime gülüyorum
evdeki idrar testiyle mi ögrendin canım sen kana gitmedin mi bu arada 3. hamileliğin falan yazmışsın noldu diğerlerine

Son düzenleme:

Kan değerine göre ne zaman gideceğini belirle. Ben değerim 6.000 lerdeyken gittim adetim 1 hafta geçmişti gittiğimde.
1500 olmadan keseyi göremez doktor. En az 1500 olmasını bekle. 1500 de de alttan muayene ile görebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…