"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

aminnn bitanem darısıda sana olsunn göğüsümdeki ağrı bebektenmiş şimdide diğerine geçti

tebrikler canım allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah... benim misafirlerim var kızlar yatılı giremiyorum fazla başka hamile arkadaşlar varsa onları da çok çok tebrik ediyorum benim bat 13 kasım 3 günüm kaldı bu sabah dayanamadım test yaptım ama negatif sanırım bu ay da olmayacak

canim bence erken agri belirti. cunku forumda erken agrisi olanlarin cogu sonra hamile olduklarini yazmis... ben de bu sabah da test yaptim cizgi daha koyuydu kan testini sabirsizlikla bekleyecegim.... insallah sen de hamilesindir yani bana oyle gibi geliyor belirtilerimiz hemen hemen ayniydi cunku...

teşekkür ederim allah herkeze versin canım enkısa zamanda olur inşallah

ben de bata 3gun kala yaptim negatif cikmisti battan 2gun sonra pozitif cikti

Canim burasi ole iste ..Gecen aylarda 3 ay once falan Kan testine gittim..Tabi boyle psikolojik belirtiler yasiyorum kafamda birde illa olmali mantiginda Neyse surekli bana kan testi yapiyorlar ama kagitta bir tek negatif yaziyor..Degerim ne yamiyor..Sonra dedim ben BHCG istiyom..Anlatana kadar zaten dilimde tuy bitti..Sonra tamam dediler o HIV testi anlamiyorlar..anlatamadim..aldim yaptiklari testlarin adlarinin yazili olan kagidi..yok anam orda da yok... O yuzden diyorum...AIDS olmadigimi anlamis bulundum :))))))))
Kiz ben uzuntuden hislenmiyorum ki,bu aralar herseye hisleniyorum,sevindim sana ondan hislendim bu seferde...iste agzimdan dusmuyor o cumle..yakarislardayim sessiz sessiz :)))))))
dov kiz dov..uzuleni dov..:)))))))))

allah iyiliğini versin kız sen nerde yaşıyon iletişim sorunu yaşıyosun senin hislerini yirim ben kızzz piskolojik belirti felan yok yemişim psikolojınızı karın ağrısından başka bişey yok birde 75 bedendim sanırım 80 oldum yaklaşık 10 gündür göğsüm ağrıyodu bende kanser oldum sandım meğer hamiş olmuşum şimdide diğeri ağrıyo 2 günün kaldı demek hadi bakalım inşallah peş peşe yapcaz

Son düzenleme:

Anam Ruslarin arasinda yasiyorum ,yani yasamaya calisiyorum Hadi insallah cokda sorun yasamadan gecirirsin hamileligini...
Bi olsunda,haberini bi alayimda insallah yapariz pes pese :)))
Kocisine nasil dedin kiz...? pat diye arayip soledin mi yoksa

senin bu mesajına cevap vereni görmedim ama c çıkmadı t mi çıktı?
sadece t ise bozuktur canım önce c çıkacak sonra t çıkacak
başka yokmu yap haber ver bize
kırmızı gelmesin bebiş gelsin inşallah

ilk t çıktı bekledim bişy yok anlamadım bende şansıma hep bozuk testler çıktı adetim 5 gün geçti hafif pembemsi 1-2 damla geldi 2 gündür kaldı öyle adet olmadan önce de aynı olurdu ama hemen kahverengi lekelenmem olurdu başlardı adetim bel ağrısı gögüslerimin uç kısımları şiş hassas berbat ağrıyor

Anam Ruslarin arasinda yasiyorum ,yani yasamaya calisiyorum Hadi insallah cokda sorun yasamadan gecirirsin hamileligini...
Bi olsunda,haberini bi alayimda insallah yapariz pes pese :)))
Kocisine nasil dedin kiz...? pat diye arayip soledin mi yoksa

kız yok şimdi bak bayramda geldi benim koca sağdece 3 gece işte ovul testi almıştım 27 ekimde sabah test birden koyulaştı 28 ekimde işte gece neyse sabah oldu benim koca yola çıkacak kapıdan çıkarken bebeğime iyi bak dedi işte o malum gece rüyamda hamileydim bebek hareket ediyodu ay gerçek gibiydi hissettim yani adamda sabah öyle deyince şaşırdım gitti bu işte nezaman arasa kapatırken çocuma iyi bak dedi bende gaipten sesler duyuyodum zağten biara yoktur felan dedim ama sonra benim gaipten arkadaşlar geldi üzülme hamilesin dedi gitti sonra içimden bi ses git test al dedi gittim aldım hakkaten hamiş olmuşum yani diycem şu adam hiç şaşırmadı ben biliyodum dedi dünde iş arkadaşlarına kutlama yemeği vermiş yani mutlu tabide şaşırmadı vaybe hikaye gibi

Son düzenleme:
ya benim goguslerde hala bisey yok niye oyle ya:-\ herkesin sisti bnmkiler ayni :-(

ya benim goguslerde hala bisey yok niye oyle ya:-\ herkesin sisti bnmkiler ayni :-(

canım göğüsümde hassasiyet var olayı hikaye beynimizin bize oynadığı oyun sağdece şişiyor ağrıyor hassasiyet derken herkez yanlış anlıyo hassaslık uçlarda olur birde bişey deydikçe sızlar acır bu yaklaşık 6. haftada başlıyo o nedenle fazla takma kendinizi rahat bırakın illa bişey olcak diye bi kural yok ben anlamıyorum yumurtlamadan sonra milletin miğdesi bulanıyo ya bu mümkün değil okadar çabuk olmaz benimbile 8. haftada başlamıştı arkadaşın 10. haftasında olmuş ama 4. hafta dolmadan kesinlikle olmaz 5. haftanın bitimi felan yani öyle bişey gulüm benim sen çok fazla kendini dinleme bak ben akıntım oldu ona bile prostat oldum dedim düşün yani hiç kadın prostat olurmu rahat bırak kendini

bacım gayipten sesler bana ne der acaba sor bi merakımdan ölüyorum işten izin alıpta gidemiyorum yaaa

allah iyiligini versin :-D dogru dion yaaa tamam rahat birakiyrm kendimi zaten hersey olacagina varir ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…