"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

ben giydiririm kızııııım kundak da yapçam zaten

asiselcan sana böyle yazdım laptopu kapattım merak ettim ben de bi tane yapiyim bşey kaybetmem dedim yaptım ve çift çizgiyi gördüm :))) inanamıyorum hala yaa... gerçi çizgi silikti ama belirgin yine de :))
oy oy oyyyy silik olsun çifter çizgi olsun göbişler bebiş dolsun
tebrik ederim canım
hayırlısı olsun kuzum üzme kendini ne zaman hayırlısı ise sağlıkla gelecek ise o zaman gelsin
önce sağlık,unutma daha çoook yumurta var sen sağlıklı ol gerisi gelecek yakında
kızlar günaydın açık pembe akıntılarım başladı adetmi yoksa hamilelik belirtsimi bilemedim şiştim iyice 5 gün oldu geçeli:2::2::2::2:
nova marka ile test yaptım sabah c negatif dio kutuda t çıktı anlamadım bozuktu test galibaa
senin bu mesajına cevap vereni görmedim ama c çıkmadı t mi çıktı?
sadece t ise bozuktur canım önce c çıkacak sonra t çıkacak
başka yokmu yap haber ver bize
kırmızı gelmesin bebiş gelsin inşallah

Ay insallah hamilesindir canim bende sistim sanki benimkide gelicek gibi.. galiba ben kimyasal gebelik geciricem bu ay off off

Canım bu ne karamsarlık ne kimyasalı yaa.Dur bakalım bak hala adet olmuyosun acaba neden
kızloar bu arda bende test yaptımmm normalde batt 12 kasımdıı bıldıgınız uzere 17. gunumde yumurtaladımm bat 14 yada 15 kasım oldu ama ben yınede dayanamayıp test yaptım ve kocmann tek cizgiii
canım bat 14 kasımsa daha erken bebişim sakin ol ve 3 gün daha bekle emiii
korkma çabuk geçecek :44:

adamı hasta etmesin
o anne gecede beş defa yanıma gelecek
beş kardeşi gösterecek

Son düzenleme:
kızloar bu arda bende test yaptımmm normalde batt 12 kasımdıı bıldıgınız uzere 17. gunumde yumurtaladımm bat 14 yada 15 kasım oldu ama ben yınede dayanamayıp test yaptım ve kocmann tek cizgiii
canım dur günün gelsin kesme öyle hemen umudunu

bende hamile kaldığım ay inanılmaz ağrı çektim adet olduğumda bile okadar ağrım olmazdı

canım dur günün gelsin kesme öyle hemen umudunu

bende hamile kaldığım ay inanılmaz ağrı çektim adet olduğumda bile okadar ağrım olmazdı

korktum ya panikledim resmen birde karnım miğdem felan şişti aha dedim hevesim kursağımda kalacak yani ağrı diyolardı ama bukadarını beklemiyodum

sen yaparsın

bende 3. testi yaptım silik ama çizgi var mı var:)

hayırlı haberler gelir inşallah

ben de yarın sabah yine yapacağım.. kan testi için pazartesiyi beklemek zorundayım .. tebrik eden arkadaşlara çok teşekkürler ama hala kesinleşmesini dört gözle bekliyorum :) darısı isteyen bütün kardeşlerimizin başına...

Kızlar ii geceelerrr sizeeeeeeeee..hamiş haberleri varmışş hepsiniii tebrik ediyorummm Allahh hayırlı sağlıklı sihhatli evlatlar versin inaşşallh kucağınızaa....Bana gelince ben hala adet olmadım yarın test alıp yapıcam.... eger çıkmazsa ertesi günü beklicemm........ Bi garibimm :)(

asiselcan sana böyle yazdım laptopu kapattım merak ettim ben de bi tane yapiyim bşey kaybetmem dedim yaptım ve çift çizgiyi gördüm :))) inanamıyorum hala yaa... gerçi çizgi silikti ama belirgin yine de :))

canım çok sevindim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş. seninde yumurtlamadan hemen sonra ağrıların başlamıştı benimde aynı şekilde senin haberini dört gözle bekliyordum, bize de dua et inş. arkandan gelirin erkenden ağrısı başlayanlar olarak :)))

hayırlı olsun canım dua topiğinde de vardın sen Rabbim kavuşturdu çok şükür darısı bizlere

kızlar ben birazcık hamiş olmuşum

yaaa cooook guzel bir haber bu..Allah saglikla eline almayida nasip etsin insallah...
Ya ben idrar testi yapiyorum ama negatif cikiyor..Kan testide yasadigim yerde AIDS testi olarak algilaniyor :)))) tirsiyorum anacim,bide pozitif cikarmis,Allah korusun :)))))
Senin adina cok cok mutlu oldum..Ayy hislendim yaaa..Bu aralar zaten herseye aglayasim var..Hele boyle bebkle falan ilgili birsey duysam Allahim bana da yasat o mucizevi duyguyu demeye kalmiyorum gozlerim dolu dolu oluyor

Cok mutlu oldum..inan :)

Insallah herkese ,her isteyene hayirlisini nasip etsin Allahim..
Benim adetime nerdeyse 10 gun varken basladi kasik agrim..dunde batmalar vardi..Son 3-4 gundurde midem fena..bulaniyor gibi ama bulanmiyor..yani garip..akintilarimda artti..sanki adet oldum gibi surekli WC deyim....Dun aksamda batma vardi..ara ara birseyler batiyordu sanki..Kabizlik icin bugun ilac istedim revirden..Simdi de icmeye korkuyorum..Ya varsa,ya birsey yaparsa diye..
Bugun ultrasona gireyim dedim,sabah unuttum..YArin insallah gircem ultrasona..Yoksa dayaniycam,bekliyemiycem 12 kasimi..

Sabahtan beri midem garip,internette hamileligin ilk belirtilerinde kabizlik yada gaz problemi yasanlar var mi diye bakiniyordum..Birden ''aha ,adet oldum ''dedim..Oyle akintim oldu..Esimde yanimdaydi,sigaraya cikalim diye gelmis..(ayni yerde calisiyoruz) WC ye gitmeden disari gittim..Dedim ben kesin regl oldum..NEyse sonra gittim uzule uzule WCye..Baktim yok! olmamisim..Ama nasil dua adiyorum,Allahim ne olur bari diger isteyenlere bu ay yasta bari bu sevinci..Ben yine tez canliy davrandim,yine olmadi diye..Ama baktim yok..Adet falan olmamisim...Akintiymis..

Sevinsem mi,daha 2 gun bu iskenceye nasil dayancam diye uzulsem mi bilemedim yaaaa ((
Allah herkese hayirlisiniz sagligiyla nasip etsin ne diyim baska..:) herkes gonlundekini yasasin doyasiya...

Niye ben psikopatım deemi
Ya temmuz topiği açsana asi yaa bu topikten toplanıp oraya gidelim
Yabancılık çekiyorum ben burdaki arkidişlerimi istiyorummmmmmmmmm

yok olmaz ben burda doğuracam adamdan bulaştı laz damarım tuttu hamiş kalanlarda burda dursun hatta giden olursa ikimiz tenhada yakalyıp pataklayalım hatta sen bizim topiğin hamilesisin hiçbiryere gidemezsin diyelim temmuz ağustos karışık olsun

Son düzenleme:

bacımmmm allah razı olsun tez zamanda sizlerinde olsun inşallah kız bacım aıds ne alaka olurmu hiç öyle şey ay aman allah korusun güzelim his mis yapcak bişey yok ben burda halile haberi aldığım zaman sağdece arkadaşım adına mutlu oldum onun dışında bişey düşünmedim öyle benim olmadı felan diye üzülmedim bak benimde oldu çok şükür sebepsiz kısırlığın nedeni stres stres ben burda espri yapıp şaka yaptığım zaman herkez gülüyo dediklerimi kimse kayle almadı inatla burda üzülmeyin diyorum stres yapmayın diyorum üzüleni dövecem iyi yaparım demi

ayyyy canım benim ya inşallah hamilesindir vardır orda bir bebiş :)

canımm tebrikler..
rabbim sağlıkla kucağına almayı nasıbetsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…