"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

kızlar yorumlarınızı bekliyorum ben hala

canım senin kan değerin 13.5 çıkmış bu hamilesin demek. idrar testleri çok duyarlı değil markasına göre de değişir. 20 den aşağısını pek göstermez. burda önemli olan kan tahlilindeki değerin 2 güne bir 2ye katlanması. eğer katlanmazsa kimyasal gebelik olabilir inşallah bebişin seninledir

tatlım benim derdim orda zaten bu değer cuma günün değeri henüz ikinci kan testimi yaptırmadım idrarda hala çıkmıyor ki oysa hcg oranı artsa çıkardı değilmi

bak canım bu bölümden başka bir yerde gezme bence bende bi ara estetik yaptıranların topiklerinde geziyodum güzel burunlarını görünce acaba adamın burnunu nasıl yapsamda kırsam diye düşünmeye başladım kazayla oldu derim felan dedim

allah iyiliğini versin şiddetli mide bulantısı yaşıyorum şuan inş. bebişim benimledir
ay ay ay hadi hayırlı haberlerini alırız inş
hemen thlil yaptır canım benimde evdekinde çıkınca yaptırdım şükürler olsun rabbime meleğim benimle
senin de tüm isteyen arkadaşlarında hayırlı haberlerini alırız inş

bende o ihtimalleri sevmiştim canım sevmekle kaldım sadece dün gece geldi kırmızılar

naz canım listeyi güncellersen yeni bat 4 aralık
canım hayırlısı olsun aralıkta bebeğin seninle olsun inşallah

psikolocik deliiiiii sen de iyiki varsın küçük cadı
canım ne zaman yapılacak hemen yapılır test pozitifse doğumu mu beklicen yaaww
hem de günün de geçmiş hemen yaptır tahlili 2 günde 1 tekrarla doktorunla konuş
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
kızlar merhaba ben geldim yine çok üzgünüm dayanamadım yine bat günümü beklemeden test yaptım yine negatif o haalde neden kan testim 13.5 çıktı anlamıyorum ki kızlar ne olacak benim halim yaaa

sen ne inatçı şeysin kız niye tekrar kan vermiyosun
idrarda hassas testler bile 20 üzerini çıkarıyo o da kesin değil yani
sen idrarı bekliyosan bekleme
hemen kan ver canım hadi haber bekliyozzz

deliyim doluyum biraz asiyim tamamda kız küçük oldumu nerden biliyon ben yılbaşında komacan oluyom şimdiden onun derdi sardı beni hehehe sanırım 5 sene 28 yaşımda olurum sonra ki yıllarda da bi bakacam artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…