"Şansımız KASIM Olsun Göbüşlerimiz Bebişler Dolsun!! 2012 ...

güzelll böyle devam gelmesin mümkünse hehehe

ayy inşallahhhh

benim bat 7 kasım gelen giden yok

heyecandan ölüyorum bi yandan da korkum var ya stersten geciktiyse diye:18: başka bat 7 kasım olanlar ne durumdular acaba

ya abartmak da istemiorum ama içimde gerçekten farklı bir heyecan var acaba ilk deneme ayımız olduğu için mi bilemedim dediğin gibi azcık akıntı geldi lavoboya koşuyorum hemen korkuyorum adet kanı görmekten tabi allah onu da aratmasın da

senin doğum koçun olacam kız kabul edersen hormonların zıpladığında keçiler bi oyana bi buyana yaptıkları zamn seni dejarj edecem kız

gece çok sancılandım eyvah dedim ama bugün bekledim hiçbirşey yok normalde çok düzenli olurum.

dün çok sevdiğim yemeğin yarısını yedikten sonra aşırı mide bulantısından yarım bıraktım

kasıklarda ve belde batma var göğüs ucumda hafif hafif hassasiyet vs. ama test yapmayacağım 2-3gün daha

inşallah hamileyizdir

gece çok sancılandım eyvah dedim ama bugün bekledim hiçbirşey yok normalde çok düzenli olurum.

dün çok sevdiğim yemeğin yarısını yedikten sonra aşırı mide bulantısından yarım bıraktım

kasıklarda ve belde batma var göğüs ucumda hafif hafif hassasiyet vs. ama test yapmayacağım 2-3gün daha

canım tatlı çeker her dönemde ama artık tatlı yiyemiyorum
acaba bunlar belirti olabilir mi?

inşallah hayırlısıyla hamileyizdir

25 kasımı bekliyorum.Yine ümidim yok bekliyorum.Amaaan vardır bundada bir hayır.Allah hayırlısını versin inşallah.

ne güzel ne güzel de bu göğüsteki olay biraz erken değilmi benim 5. haftada olmuştu ağlıycak gibi oluyodum miğde bulantım 6. haftada oldu ama 8. haftaya kadar hiç çıkarmadım ya nekadar ağır geçirenler varmış canım inşallah sağdece pskolojik değil biyolojik olarakta hamilesindir :)

Mutluluk verici dimi,inşlh Rabbim kucaklamakta nasip eder.Derin bir huzur...

çok geçmiş olsun cnmm.tabi meme ağrısı önemsenecek bir durum..bence bir genel cerraha git..ultrason yazacak sana nasılsa..ihmal etme yinede..ben sebep yokken gittim doktora..annem ve halam meme ca olduğu için..birde hamilelik öncesi baktırmak istemiştim..sen de git korkma hemen preslemezler

sağol canım şu regl dönemini bi atlatayım hemen gitcem beni sıkanda şu pres olayı bende oraya koycak kadar bişey yok yaparlarsada çok zor olcak zaten olsun artık napalım işte yine diyorum kadın olmak kolay değil :)

canım sen listede yok musun ben mi göremedim bat ne zamandı senin, seninde yumurtlamadan sonra ağrı olmuş ya umut oldun bana :)))

monotonluğu sıçramış size kızlar kimsecikler gelmiyo benim dilim şişti bıktım şu süleymanın hareminden

kızlaarrrr

bu ay da olmadı.
bu kez çok üzülmedim ama gelecek ay böyle davranmıycam, çok takıntı yapmıştım

canım sen listede yok musun ben mi göremedim bat ne zamandı senin, seninde yumurtlamadan sonra ağrı olmuş ya umut oldun bana :)))

liste mi var kim ekliyor kime demem lazım bilmiyorumki
tatlım benim bat şöyle söyliyim aslında 7 kasım ama 7-10 kasım arası da diyebiliriz yani 10 kasımı geçmemesi lazım kesinlikle eğer geçerseee ben ona sorarım
hakkaten ağrı oldu zaten o zaman bi başladı bi daha bitmedi kasık ağrılarım...

kızlaarrrr

bu ay da olmadı.
bu kez çok üzülmedim ama gelecek ay böyle davranmıycam, çok takıntı yapmıştım

boşver cnm üzülme ben de buraya yazmaya başladığımdan beri çok takıntı yaptım. eğer bu ay olmazsa yani adet olursam bir daha buraya girmicem beni çok etkiliyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…